Sesja/Studia i t d ;)

Pauli przesyłam motywacyjny kop w tyłek😀
Pauli   Święty bałagan, błogosławiony zamęt...
03 czerwca 2009 22:04
Na pewno się przyda 😉
Ja już nie chcę miec sesji!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Wizja   Skąd wziąć siłę do dalszej walki...?
03 czerwca 2009 22:42
Alice - a co studiujesz?

Pauli - ode mnie tez motywujacy kop!!
architekturę  👿
Eh, właśnie odczytałam wyniki jednego z dzisiejszych kolosów, niestety ... polegałam
Kurde, a do tego nawet coś ruszyłam, i to sporo w sumie, i jak tu się motywować ...  ❓ ❗
trzynastka   In love with the ordinary
04 czerwca 2009 12:05
nie wierze i nie uwierzę w to co się dzisiaj stało chyba nigdy. 👿
Napisałam kolokwium z ekonomi. Rozwiązałam wszystkie zadania, jak konsultowałam ze znajomymi wyniki miałam dobre.
Dowiedziałam się, że nie zdałam. To idę do tego ******* kolesia i się pytam o co mu chodzi.
Okazało się, że UWAGA  nie dopisałam zera.  😵

Fragment w którym się pomyliłam - była tabelka w której było 50 000 i 40 000
Podstawiłam do wzoru 5000-4000/5000+4000 i wyszło 1/9  a koleś się rzucił i nie zaliczył mi całego zadania, bo napisałam 5 tys a nie 50  😵 🤔 nosz *******************  👿 co za różnica i TAK WYCHODZI 1/9 !

Tym, pięknym sposobem.. następny termin mam we wrześniu i przepadają mi 2 terminy egzaminu   🤔 myślałam, że go pobije normalnie... :emot4: :oczopląs:
okwiat   Я знаю точно – невозможноe возможно!
04 czerwca 2009 12:59
ninievet niestety często się zdarza, że nasi dokrorzy są psychiczni (ale nie zawsze! ja np mam wszystkich kochanych  💘 :kwiatek🙂.
Mi kiedyś kolega opowiadał, że miał jakieś zaliczenie i musiał rozwiązywać zadanie na tablicy (politechnika). Zrobił wszystko jak trzeba, sprawdził, powiedział że skończył. Doktor kłócił się z nim około 10minut po czym stwierdził, że wynik mu się nie podoba bo 2 w wyniku nie przypomina 2. Resztę zajęć kolega musiał uczyć sie pisać ładną 2...
ninevet pewnie będziemy się wzajemnie podtrzymywać na duchu we wrześniu, bo ja nawet nie widzę sensu przystępowania do sesji w moim wypadku... Jak zdam, to chyba będzie to równoznaczne z tezą, że moja mama to baletnica...
trzynastka   In love with the ordinary
04 czerwca 2009 14:06
dziękuje za pocieszenie  :kwiatek:
Trochę mi przeszło - fryzjer robi swoje  😁
Staraj się i walcz, będziesz mnie pocieszać mając wszystko zdane  :kwiatek:
[quote author=Poniuś link=topic=518.msg267502#msg267502 date=1244050983]

a u niego tak z miejsca oblewa 80/90 %.. Ja tam się już na wrzesień szykuję🙂

[/quote]

Skad ja to znam... mam bardzo podobnie i tez licze sie z tym, ze we wrzesniu musze byc  w kraju. Takze ninevet nie jestes sama jakby co  😉

Ja odetchnelam troszke z ulga, bo zaliczylam najgorsze cwiczenia. W sumie reszte moge zawsze poprawic tak o, wiec jestem jako tako spokojna. Cwiczeniami oczywiscie. Bo jak tylko pomysle o egzaminach to mnie telepie. Mam dwa ustne, a ja ich nienawidze. Zawsze sie strasznie denerwuje, jakam i zapominam wszystko  🤔 .Wiec nie wiem jak zdam, zwlaszcza filozofie. bleee

Dziewczyny chce zlozyc na drugi kierunek.... tylko komplenie nie wiem na jaki. Zawsze marzylam otej psychologii, ale zrezygnowalam z tego. Stwierdzilam, ze jednak nie dalabym rady na studiach, a pozniej chcialabym pracowac tylko z dzieciakami. Teraz mysle nad jakas reklama badz turystyka, cos co z koniem spokojnie pogodze. Juz sama nie wiem. Co byscie mi poradziły?
Marnie coś trzymałyście te kciuki. Nie te pytania miałam, jakby był 2 rząd to by było dobrze.
W ogóle zła jestem, bo nam babeczka zaliczyła ćwiczenia na zalki tylko, a wyszło, że ma być z oceną. I sobie wymyśliła, że te osoby co mają referaty będą miały piątki, a miały podnosić ocenę z egzaminu. No ja mam referat ale na kij mi ta 5 z ćwiczeń, wolałabym wyższą z egzaminu 🙁
D&A co i gdzie studiujesz? ale Ci zazdroszczę...

ninevet zawsze ktoś musi uwalić, dla zasady... dasz czadu we wrześniu takiego, że gość do niczego się nie będzie mógł przyczepić! :kwiatek:


Wczoraj po zajęciach w jednym z budynków zobaczyłam w gablotce taką informację (baaardzo mnie rozbawiła):

Egzaminu z dnia 04.12.2008
nie zdał nikt!
Największa ilość punktów - 15,5/50
SKANDAL!


😁
Turystyka i Rekreacja-AWF Warszawa
Ale Wam dobrze na tym AWueFie...

Też jestem na TiRze, ale na SGGW 😉
Wy podobno chociaż nie macie takich głupich obozów,wycieczek ekologicznych itd...
Dziwna sprawa jedno z wczorajszych kół-to do którego nic nie zrobiłam, zaliczyłam na 5, ale obawiam się, że Pani się coś pomyliło, bo to wręcz niemożliwe😀
kujka   new better life mode: on
04 czerwca 2009 18:58
kojot, lepiej nie pytaj, moze nie zauwazy 😉
Nawet nie miałam zamiaru pytać😀 Pójdę po wpis, a w razie jakby zjarzyła, to będę się kłócić, że wprowadziła mnie w błąd😀 3 pewnie wyżebram w razie czego. Obecnie mi 4,5 postawiła na koniec zajęć, także jestem w wielkim szoku nadal😀
asior   -nothing but eventing-
04 czerwca 2009 21:14
Jutro zaczynam sesje zerowka z koni, w poniedzialek genetyka, w piatek zywienie zwierzat i znow w poniedzialek fizjo. Chyba sie osr**  😵
Zaliczyłam dziś nieobecności i kolokwium ze społecznej i uzyskałam wpis do indeksu 😉
asior będę trzymać kciuki 😉
szepcik gratki ❗ ❗
Zyje!! Wszytsko do przodu.

Angol (prawniczy na C2): cwiczenia 5, egzamin ustny 5, pisemny 4.
Cywil: cwiczenia 3+

Teraz trzy egzaminy i wakacje!!
Klami również gratuluję i zazdroszczę, mój angol jak na razie stoi pod znakiem zapytania, jeszcze nie ma wyników ostatniego koła niestety.
Merci 😉
Ja to sie zastanawialam czy zaliczenie dostane (czesto sie niebywalo, prac sie nieoddawalo raczej, na ustne tez czasu jakos zawsze braklo).... a tu prosze.
nono, Klami, ale ocenki! Kuuujon  😉 😉 !

Pauli jak tam humorek? Trzymaj się i nawet nie zastanawiaj nad rzuceniem studiów! Mój brat chciał rzucić Politechnikę po roku, bo miał dosłownie ze wszystkiego poprawki i nawet jeden warunek musiał opłacić i wychodzić, a parę miesięcy temu obronił inżynierkę na 5 i ma dyplom  z wyróżnieniem  😀 Uszy do góry!

mi jakoś wszystko podejrzanie dobrze idzie...Z literatury amerykańskiej 5 z egzaminu i celujący (LOL) na koniec semestru  😲 Z Psychiatrii 5. Jutro mam wyniki z 4 przedmiotów - hurtem. Oby wszystko było do przodu...
Eh, koniec nie uczę się już, do wanny mi spieszno😀 Jutro zerówka o 15stej więc proszę kciuki trzymać ❗ 😀
kujka   new better life mode: on
04 czerwca 2009 23:06
Dzionka, to u nas mozna miec celujacy w indeksie? o.o
czy tylko ja tak mam, że nie jestem się w stanie zacząć się uczyć wcześniej do egzaminu tylko w nocy przed, rozpaczając i marudząc popijając przy tym hektolitry napojów energetycznych?
jutro mam egzamin z nowożytnej architektury Polski i nic nie umiem. NIC !!!!
żaliłem się już wszystkim znajomym z roku i pomyślałem, że i tu trochę ponarzekam :P
Różnie. Na Psychologii wstawiają 5,5 do indeksu i piszą celujący,a na filologii ang. 5! piszą i też celujący słownie. Liczy się do średniej jako 5,5 właśnie. Widocznie można, bo już mam w obu indeksach takie zjawisko 😀!
Pauli   Święty bałagan, błogosławiony zamęt...
05 czerwca 2009 10:36
Dzionka  :kwiatek:
Humor już trochę lepszy, ale właśnie przeżywam fazę panicznego strachu.
Dziś koło godziny 16 mam trzecie podejście do ćwiczeń z konstytuta i prawa pracy. Nie wiem co zrobię jeśli teraz się nie uda  🙄

Proszę trzymać za mnie kciuki 😀 musi być dobrze  🏇
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się