żel, żele, podkładka, podkładki, futerko pod siodło

Klaudia tej żelowej bałabym się, że będzie odparzać  🤔 polecam nakładki z owczego futra, można znaleźć też takie z żelem pod spodem, przejechałam w swojej wiele kilometrów i naprawdę poprawia komfort jazdy. A co ciekawe świetnie oddycha i w lecie zapobiega odparzeniom i otarciom  😎
U Nas Pani jeżdżącą rekreacyjnie dwa razy w tygodniu ma tą żelową. Na godzinne jazdy zawsze zakłada i sobie chwali 🙂
Inna jeżdżąca w dłuższe tereny ma chyba z owczej. Ale ta pierwsza kupiła tylko i wyłącznie ze względu na jedno twarde siodło u nas w rekreacji a ta druga miała regularnie poważne problemy z obcieraniem sobie swojego "conieco" więc zapewne również celowałabym w futro jednak.
😉
Dzięki dziewczyny!  :kwiatek: Lepsze opinie są widzę o tych owczych, ale są też droższe dużo. No nic , dla własnego komfortu i zdrowia chyba będę musiała kupić tę ze skórki .
Polećcie proszę żel typu glut  😀
Im bardziej glutowy tym lepiej.

Nie potrzebuję nic korygować, potrzebna mi tylko amortyzacja.
Fizjo zaleca gluta.
Bez macania ciężko coś wybrać, a z macaniem słabo, nie wszystko w sklepie leży 🙂
:kwiatek:
Iskra de Baleron, akton. Dlatego: http://www.akton.com/akton.html
akton. Dlatego: http://www.akton.com/akton.html

O to to! Ten właśnie miał być - złoty  😉

Dzięki Ci dobra kobieto 😀
Wrócę do tematu nakładki.

Mówicie, że ta z firmy Horze może odparzać?
a czy ktoś ma taką nakładkę żelową i może się wypowiedzieć?
http://www.horsetack.pl/pl/p/Nakladka-na-siodlo-wszechstronne-Acavallo-Gel/2869

bo ja też sobie szukam nakładki,  ale w futrze jest mi za gorąco.
Iskra de Baleron, 🙂 to chyba najlepsze, co jest na rynku, możesz kłaść bezpośrednio na grzbiet (bez pokrowca) lub na czaprak.
anai zamówiony, czekam teraz grzecznie na kuriera.
Trochę mnie tylko martwi mnogość zestawów naprawczych na Ebay.
Mam nadzieję że jednak będzie żywotny  😉
Iskra de Baleron, nie słyszałam jeszcze o popsutym/zniszczonym aktonie. W naszej stajni naprawdę sporo osób używa tych żeli, fakt że większość jest w pokrowcach, ale są w stanie identycznym jak w momencie zakupu. 
Moon   #kulistyzajebisty
13 lipca 2017 11:17
Aktony najlepsze są, to prawda, ale niestety z biegiem czasu zewnętrzna powłoka, która trzyma żel w całości lubi się porozrywać na rogach - mój wieloletni Akton właśnie się tak juz porozrywał, ale mimo to w pokrowcu dzielnie dalej służy.
Moon,  a z czystej ciekawości, ilu letni?
Ja jestem fanką Veredusa, ale to niestety już tylko z drugiej ręki.

Co do Aktona, to widziałam na pewno dwa które się porwały. Jeden miał koło 5 lat i zewnętrzny materiał zaczął być wrażliwy dosłownie na wszystko. Drugi kilkumiesięczny został zahaczony o zamknięcie od boksu i się rozerwał w tym miejscu.
Z Aktonem jeszcze nie miałam styczności ale mam Acavallo i zdecydowanie spełnia  oczekiwania, można go wrzucić na gołe końskie plecy przepatatajać dziesiąt kilometrów w upale i nie martwić się o odparzenia. Co do trwałości też nie mam zastrzeżeń, mam go ponad 2 lata i używam niemal codziennie i jest w idealnym stanie. Nawet pranie w pralce go nie zabiło- chłopak chciał mi zrobić niespodziankę i wrzucił go do prania razem z czaprakiem  😵
Moon   #kulistyzajebisty
13 lipca 2017 13:22
anai, oj nawet ciężko mi to określić - bo też kupowałam z drugiej ręki (nie porozrywany ofc) - u mnie na pewno ze 3 lata.
Mimo to, uważam że przy takim zastosowaniu (w sensie, że nie korekta czegokolwiek, a amortyzacja) to Aktony są the best - i jeśli będzie taka potrzeba, to kupię następny na pewno 😉

Btw. Aktonów - tych wypełnień/żelu, stosuje się przy materacach przeciw-odleżynowych dla ludzi, wiec juz samo to do mnie "przemawia"
Polećcie proszę żel typu glut  😀
Im bardziej glutowy tym lepiej.

Nie potrzebuję nic korygować, potrzebna mi tylko amortyzacja.
Fizjo zaleca gluta.
Bez macania ciężko coś wybrać, a z macaniem słabo, nie wszystko w sklepie leży 🙂
:kwiatek:



Najnowszy hit na rynku  😉 Próbował ktoś ?
https://www.facebook.com/winderencom/?hc_ref=ARQ4XU8c6S2Opycokt7wc8DauMNcQookiIiWTtA9RQrnwzlMPt6cNLT70LzehaXckWU&pnref=story
Smok10, oo fajnie to wygląda. Cenowo trochę mniej. Jest to gdzieś jeszcze do kupienia nie licząc fb?


edit: to jest Polski produkt?
Smok10, oo fajnie to wygląda. Cenowo trochę mniej. Jest to gdzieś jeszcze do kupienia nie licząc fb?


edit: to jest Polski produkt?



Musisz napisać do firmy. Ale z tego co wiem , to jest produkt najwyższej światowej jakości i kosmicznych Amerykańskich technologii , opracowywana i dobierana w laboratoriach naszych instytutów a testowana przez naszych zawodników i weterynarzy . Z tego co wiem , to nie ma odpowiednika na świecie  😀
Smok10, no własnie testujących "zawodników" jakoś nie widzę. Ale nie powiem brzmi ciekawie. Choć cena zdecydowanie mniej ciekawa ;/
Cena wow, ciekawe na ile faktycznie rekompensuje nie do końca dopasowane siodło.
Cena powala. nie ma tam w środku żadnych cudów. może być parę warstw pianek, memory, lub jakiś innych termo.
Jest za to spory szum marketingowy i dobre opakowanie. napewno sporo ludzi się skusi.
Ciekawa jestem, czy ten produkt będzie wystawiony na Spodze? Chętnie pomacam 😀
Cena powala. nie ma tam w środku żadnych cudów. może być parę warstw pianek, memory, lub jakiś innych termo.
Jest za to spory szum marketingowy i dobre opakowanie. napewno sporo ludzi się skusi.
Ciekawa jestem, czy ten produkt będzie wystawiony na Spodze? Chętnie pomacam 😀



Dokładnie odwrotnie .  😉 Z tego co wiem to nie ma tam żadnych pianek memory które dają tyle samo co wycięta kalimata ,ale  to wszystko warstwowe materiały absorbcyjne najnowszych technologii o różnej odpowiednio dobranej konsystencji i warstw . Jedne od strony konia drugie od strony jeźdźca . Ale fakt , najlepiej samemu pomacać . 🤣

[[size=10pt]b]Smok10,[/b] no własnie testujących "zawodników" jakoś nie widzę. Ale nie powiem brzmi ciekawie. Choć cena zdecydowanie mniej ciekawa[/size] ;/


Niestety. Albo najwyższa jakość albo niska cena . 😉 Jednego z drugim nie da się pogodzić . 🤣

https://www.winderen.com/

Np : na skoki

https://www.winderen.com/pl/page/6/podkladka-skokowa.html

Smok10, no własnie testujących "zawodników" jakoś nie widzę.


Na samym dole ostatniego linku  😉
Smok10, oki, bo na komórce mi się wyświetlało tylko jedno nazwisko.
Mi się mega podoba wygląd. I chetnie bym się skusiła, ale raczej w przedziale 500-600. prawie 1000zł za podkłdkę, no nie wiem, jakoś nie do końca kusi aby wytestować.
Smok10, oki, bo na komórce mi się wyświetlało tylko jedno nazwisko.
Mi się mega podoba wygląd.


Najmniej ważny w tym wszystkim , aczkolwiek dobrze że zadbali i o to  🤣
Kastorkowa   Szałas na hałas
18 sierpnia 2017 07:16
W kwestii użytkowania na pewno najmniej ważny, ale łatwiej sprzedać coś co się ludziom podoba i spełnia funkcję niż coś nie do końca ładnego, ale też działającego. Zwłaszcza przy produkcie za takie pieniądze jakby nie zadbali o wygląd nie wróżyłabym mu świetlanej przyszłości.
To już odwieczny temat priorytetów płci. Ale jak widać wybrnęli z tego bardzo dobrze , połączenie najnowszych technologii z estetyką wykonania . 😀
Ta podkładka to absolutna rewelacja, jeżdżę na niej od 2 tygodni ale zmiany u konia zauważyłam już po pierwszym takie kłusa. Koń jest elastyczny, przepuszczalny odpowiada na każdy sygnał. Jest rozluźniony, przestał brykać.Myślałam że to przypadek, lepszy dzień wiec założyłam na drugiego konia-efekt ten sam . Koń,który lubił zawiesić się na wedzidle nagle przestał. Żadne futro, żaden żel nie dawał takich efektów. Kto nie spróbuje ten nie uwierzy.  Ja na początku też nie wierzyłam w działanie podkładki ale teraz nie zamienię jej na nic innego! Polecam wszystkim JEST NAPRAWDĘ  WARTA SWOJEJ CENY!!! Teraz jazda to prawdziwa przyjemność.
Podkładkę kupiłam przez sklep internetowy winderen.-otrzymałam ja już po 24 godzinach do rąk i nikomu nie oddam  😎 😀 Rewelacja
malina129, musisz popracować nad subtelnością reklamy, a jak już chcesz udawać użytkownika, to trzeba sie trochę natrudzić i nabić więcej, niż jeden post  😂
Jestem użytkownikiem podkładki a nie jej producentem, nie zamierzam nikogo na siłę do niczego namawiać. Wiem co mam i jak to działa. Sprawdź sobie użytkowników re-volta.pl a potem wypisuje takie bzdury!
malina129, musisz popracować nad subtelnością reklamy, a jak już chcesz udawać użytkownika, to trzeba sie trochę natrudzić i nabić więcej, niż jeden post  😂


A ja mogę tylko powiedzieć że jeżeli masz własnego konia to ją kupisz, jedyne tylko czego nie wiem to kiedy  😁 😁 😁 😁
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się