Perfekcyjny makijaż

Tego duo w niebieskim opakowaniu juz za dużo nie ma, w Inglocie na pewno nie. On miał w składzie formaldehyd i teraz jest nowy duo z pędzelkiem i zmienionym składem, przeźroczysty i czarny 🙂 ale moim zdaniem trzyma mniej niż ten stary.
Ja kupowałam jakieś 3 lata temu, więc rzeczywiście mogło się zmienić. Pamiętam, że tamten śmierdział okropnie XD
Które sztuczne rzęsy polecacie tak na pierwszy raz?
Nie doklejałam sobie nigdy sztucznych rzęs, bo lubię moje własne, ale szykuje mi się wielkie wyjście za jakiś czas i chciałabym spróbować.


[CIACH] - sio z szeptańcem.


Dzięki dziewczyny! Do imprezy jeszcze chwila, ale oglądałam te rzęsy ardell - w rossmannie są! I wyglądają bardzo miło.
Zapewne zakupię po powrocie z urlopu😉
zabeczka17   Lead with Ur Heart and Ur Horse will follow
07 września 2017 11:32
Mam ardellki, uzywam na wyjatkowe okazje. Świetnie uzupełniają make up. Ładnie sie je czyści a po wyschnieciu wwygladaja nak nowe 🙂
Kaarina, sa w rossmannie, ale na internetowych sa po prostu tańsze :kwiatek: nawet z kosztami wysyłki 😉
O widzisz..na to już nie zwróciłam uwagi! Ale w takim razie poszperam w drogeriach internetowych.
Jeste absolutnym laikiem jeśli chodzi o makijaż. Chciałabym kupić puder i może też podkład żeby przytuszować jakieś niedoskonałości czasem. Jest jakiś sklep, gdzie mi powinni dobrze doradzić co kupić i nie wydam majątku?
magda, jeśli chodzi o doradzanie, to zdecydowanie polecam inglota - wszystko powinni Ci nałożyć na twarz i wytłumaczyć co i jak 🙂 ale ceny podkładów to 37-89zl (tego za 89zl nie bierz, bo jest bardzo kryjący, raczej do mocniejszych makijaży), a pudry 25-45zl. Nie wiem czy to majątek, bo to słowo dla każdego oznacza inna kwotę :kwiatek:
Też polecam Inglota, jako studentka jestem bardzo zadowolona z cen - w porównaniu do jakości kosmetyków IMO są okej. 🙂 Mi dziewczyny bardzo dobrze dobrały podkłady, w dwóch różnych sklepach.
Kwoty akceptowalne. Fajnie, dzięki! 🙂
A ja pojawiam się z pytaniem o możliwie najjaśniejszy podkład dla jasnej, nieopalonej cery w chłodnym odcieniu.
Najjaśniejszy MaXFactor okazał się na mnie wręcz pomarańczowy  😵
vespuria, jak coś znajdziesz to daj znać 😵 Ja dalej szukam...
z drogeryjnych to może loreal true match N1 albo revlon colorstay 110? Jeśli te będą za ciemne to niestety zostają tylko takie z wyższej półki - nars , makeup forever itp. Red lipstick monster ma film o jasych drogeryjnych podkladach sprzed kilku lat 🙂
vespuria, możesz poszukać tez czegoś w teatralnych "wybielaczach" i z tym mieszać podkład 🙂 ja z ładnych jasnych znam inglot lw100, ale on jednak jest raczej żółty niż różowy. 😉
Ja za wasza rada rozjasniam catrice I jest lepiej, ale cos mi w tym polprodukcie nie pasujemy I musze poszukac czegos lepszego.
Paese liquid powder double skin jest bardzo jasny i w neutralnym odcieniu. Na mnie nawet nieco za jasny latem, a to już jest sztuka, bo jestem mega bladziochem 🙂. Napewno jest jaśniejszy niż loreal TM i revlon. 😉
A minerały? Zwykle duży wybór jasnych i w chłodnej tonacji też są.
Annabelle ma na pewno bardzo jasne odcienie w ofercie - sama korzystam 😉
Nadpisuję się celowo, żeby podbić wątek.

Od dziś w Rossmannie minus 55% na kolorówkę (z kartą Rossmann).
Scottie   Cicha obserwatorka
10 października 2017 12:54
-55% z kartą Rossmann na przynajmniej 3 różne produkty do makijażu, trzeba to dodać 🙂 Bez karty jest -49% na 3 różne produkty.
Scottie, dzięki za uściślenie  🙂 zapomniałam dopisać.
ash   Sukces jest koloru blond....
10 października 2017 12:55
I to bez limitu🙂 mozna kupować i kupować 🙂
Ja juz dzis zaszalalam, ale jeszcze jutro pójdę bo zapomniałam kupic rozświetlacza
zabeczka17   Lead with Ur Heart and Ur Horse will follow
10 października 2017 16:08
Właśnie wróciłam z tej rzezi niewiniątek  😁
Mam co chciałam, warto było 🙂
A wyjątkowo w tym sezonie niczego nie potrzebuję, a mój portfel się z tego cieszy 😀
cranberry   Fiśkowo-Klapouchowo
10 października 2017 19:54
Kremy bb też wchodzą w tą promocję?
cranberry tak 😀
A tak trochę offtopowo - jako porządna Grażyna biznesu też się dzisiaj zaopatrzylam w kilka pierdół które mi sie pokończyły i co mnie pozytywnie zaskoczyło - nie musiałam sie przedzierać przez dzikie tłumy, nie było żadnych "walk o karpia" i brania po 15 podkładów na raz. U Was też tak czy miałam farta?
którym tuszem Maybeline Colossal można uzyskać taki "teatralny" efekt? miałam kiedyś któryś i rzęsy wygladaly po nim jak sztuczne, teraz kupiłam Colossal Smoky Eyes ale to jedna nie to samo 🙁
hanexxx, u mnie super się sprawuje 100% Black. Używam go od lat i kocham <3
ash   Sukces jest koloru blond....
12 października 2017 18:26
cranberry tak 😀
A tak trochę offtopowo - jako porządna Grażyna biznesu też się dzisiaj zaopatrzylam w kilka pierdół które mi sie pokończyły i co mnie pozytywnie zaskoczyło - nie musiałam sie przedzierać przez dzikie tłumy, nie było żadnych "walk o karpia" i brania po 15 podkładów na raz. U Was też tak czy miałam farta?


U mnie tez spokój, nawet na spokojnie pogadałam sobie z Diakonką która spotkałam na zakupach 🙂
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się