Nasza twórczośc fotograficzna ;) Każdy może, jeden lepiej..

Jessy   Koń klasy Grand Prrrrrrrrrrr.
11 czerwca 2009 10:16
Wojenka - skads to znam 😁
a swojego pieknego wiecej padokowo zachodowych nie masz? wstawialas chyba jakies na ZNK jesli dobrze pamietam, takie cukiereczki 😀iabeł:
wątek zamknięty
kilka moich:







wątek zamknięty
Dla mnie ostatnie bomba!
wątek zamknięty
Wojenka   on the desert you can't remember your name
11 czerwca 2009 10:33
Jessy, nie mam.Ale może po weekendzie coś się znajdzie  😉
wątek zamknięty
martva   Już nigdy nic nie będzie takie samo
11 czerwca 2009 12:08
Ok, chyba moge w takim razie.








Moge liczyć na jakieś opinie?
wątek zamknięty
Pracuj nad kadrowaniem.
wątek zamknięty
helcia   Wiedźma z czarnym kotem
11 czerwca 2009 22:29
ja się tylko tu cicho poskarżę że jak nie mam ze sobą aparatu to zawsze coś ładnego się znajdzie do fotografii 👿 i gdzie tu sprawiedliwość...
wątek zamknięty
ten sam co pare stron temu 🙂



wątek zamknięty
epikea, mi sie pierwsze bardziej podoba !! na drugim ten rozmazany 'paczek' wadzi mi strasznie 😉 a rozmazany kwiatek juz tak nie drazni 😉
wątek zamknięty
Pursat   Абсолют чистой крови
13 czerwca 2009 16:47
Zdjęcie zupełnie zwyczajne, ale rozwalił mnie wzrok tego ptaka. Jakby chciał powiedzieć: "Co się k.... gapisz?" 😁

wątek zamknięty
To ja może się pochwalę ^^
Zdjęcia nie są jakieś och i ach ale są ... Jak wyszperam  lepsze too wstawię 😀






wątek zamknięty
moze ja jestem jakas dziwna, ale po co wrzucacie zdjecia, jak "nie sa zadne oh i ah" ??

ja wrzucam takie, ktore mi sie podobaja, ktore sie wyrozniaja, lub maja cos w sobie. nie wrzucam tych setek zdjec, ktore sa nijakie, bo po co?
wątek zamknięty
Jestem amatorem ale się staram co musze poprawić ,czy ujęcia są dobre  :kwiatek:
wątek zamknięty
Notarialna   Wystawowo-koci ciąg. :)
14 czerwca 2009 20:38
Pursat, Świetne foto, a i stwierdzenie niezłe. Rozwaliłaś mnie tym 😁
mery Trafiłaś w samo sedno! Też mnie to wkurza nieziemsko...
wątek zamknięty
czy ujęcia są dobre  :kwiatek:

nie 😎

ciesze sie Notarialna, bo juz myslalam, ze zaraz na mnie naskocza 😉 a ze mnie juz to drazni nieziemsko to musialam sie odezwac 😎
wątek zamknięty
Mery proszę o konkrety bo po samym Nie to nic nie wiem  😀
wątek zamknięty
Notarialna   Wystawowo-koci ciąg. :)
14 czerwca 2009 20:52
monia, Kadr, oświetlenie, zaplanowanie 'planu' z tyłu zdjęcia. Trzeba patrzeć na całokształt i jak już ktoś wyżej napisał co przedstawia zdjęcie i jaki jest cel zrobienia tego zdjęcia.

A kadrowanie i ogólny wydźwięk fotek jest nijaki...
Też jestem amatorem, ale jakoś przykładam wagę do szczegółów i ogólnego wyglądu zdjęć...
wątek zamknięty
bylo proste pytanie to padla prosta odp 😉

a jelsi chodzi o moje zdanie to tak: na zdjeciach jest balagan, nie widac co chcesz przedstawic, ani tlo nieciekawe ani pierwszy plan(ogrodzenie na 3cim), ani dobrego swiatla. brak pomyslu, brak kompozycji, na pierwszym widze tylko dwie brazowe plamy zlewajace sie w dodatku, brak ostrosci, poobcinane czesci ciala.

generalnie jedno wielkie NIE 😎

chyba robie sie zgryzliwa...
wątek zamknięty
Notarialna   Wystawowo-koci ciąg. :)
14 czerwca 2009 20:59
mery, Zapraszam na digart.pl tam jest jedno siedlisko gniotów w 3/4, więc możesz się wyżyć 😎

Też na nie ;-)
wątek zamknięty
DZIĘKI WIELKIE jak coś zrobię normalnego to wstawię  :kwiatek:
wątek zamknięty
martva   Już nigdy nic nie będzie takie samo
14 czerwca 2009 21:17
Mery, Ty zgryźliwa? Nigdy!  :kwiatek: (oooojjj słodko nieco... 😉 )

A swoja droga - ja wiem,ze tego tez nie lubicie - ale moglby cos ktoś o moich więcej?  :kwiatek:
wątek zamknięty
ale moglby cos ktoś o moich więcej?  :kwiatek:

to ja powiem 😎
Pracuj nad kadrowaniem.

oj chyba pora isc spac 😎

wątek zamknięty
Notarialna   Wystawowo-koci ciąg. :)
14 czerwca 2009 21:23
Pochwalę się dzisiejszymi wynikami z pleneru 🙂
Jakieś wskazówki?
wątek zamknięty
Notarialna Chyba interesuje Cię ostatnio kolorystyczny "ton" zdjęcia? Czyli jak tło, ogólne i odbite światło wpływa na całość? na obiekt? Problem "zalania" światłem o pewnym "tonie" aż do monochromatyczności? (przepraszam, ale o tym się tak jakoś trudno pisze  🙁).
No i wydaje mi się, że eksperymentujesz a nie wiesz za bardzo co Ci wyjdzie. Może sobie poobserwuj różne obiekty, na różnych tłach, w różnym świetle - tak, żebyś mogła lepiej przewidywać co w rezultacie wyjdzie.
Bo chyba te efekty są dosyć przypadkowe i trochę wiedzy o składowych światła by się przydało. Z wiedzą szukać efektu jest łatwiej  🙂
wątek zamknięty
Notarialna   Wystawowo-koci ciąg. :)
14 czerwca 2009 22:11
halo, Ćwiczę, ćwiczę i jeszcze raz ćwiczę 😉
Niestety ten model Sony compact ma tą wadę, że przy każdym bardziej naświetlonym zdjęciu wychodzi monochromatyzacja :/ I u mojego znajomego też się potwierdziło, bo ma ten sam model :/

Owszem, największą uwagę zwracam na światło, drugi plan. Ale nie zawsze się uda znaleźć pozycje w krzakach by światło dobrze padało na zdjęcia. Dzięki za sugestie 🙂

Kolejne dodaję ;-)
wątek zamknięty
Dodam parę zdjęć o to chodzi czy jeszcze to nie to  😡
wątek zamknięty
Notarialna   Wystawowo-koci ciąg. :)
14 czerwca 2009 22:52
monia, Nadal nic. Ćwicz nad planowaniem kadru, głębią ostrości, światłem... Bo te fotki to taki zwyczajny pstryk 😉

Bo nadal nic nadzwyczajnego nic nie widzę...
wątek zamknięty
to ja lepiej nic nie powiem 😎
wątek zamknięty
Już pooglądałam wasze zdjęcia i już prawie wiem o co chodzi ,na razie dzięki  :kwiatek:
wątek zamknięty
ale monia, zadnej w tym filozofii nie ma 😉 trzeba patrzec, patrzec, myslec, kombinowac i robic duuuuuuzo zdjec!
nie ma na to jednej zasady, jeden lubi mikro, inny portrety a jeszcze inny kadry do gory nogami 😉 sama musisz wpasc na to, co Ci sie najbardziej podoba i co Ci sprawia przyjemnosc 🙂
wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.