Rozmowy pogonionych przez moderację i na każdy dowolny temat - OT nie istnieje

niesobia, tam, gdzie myślisz to już się chyba poprawiło? Konie wyglądają dobrze, gorzej chyba z bydłem. Znajomy był to kupił z litości.
Tajnaa .Mam nadzieje , sprawdził bym tylko jeszcze ogiery stojące w ,, stajniach"  i ne wychodzące , ona rzadko kogo tam wpuszcza  😤   A co do bydła to hodowczyni uwaza ,że jak ma bydło ras mięsnych , to już będą miały przyrosty masy  bez paszy  😵
Gaga hodowla jest na wyspie , ale hodowczyni to rodowita Szczecinianka

Oj, to już 3 naruralistyczne ze Szczecina
Czas skończyć z tym karmieniem koni. Utylizacja taniej wyjdzie 😉
Z psami jest podobnie jak na przedstawionym filmie , dla wielu ludzi liczy się tylko kasa i nic więcej, a zwierzęta mają w du...
Ja tam znam jeszcze jedną naturalistyczną hodowczynie ze Szczecina . 👀
Z ostatniej chwili Sąd przesłuchał dwóch świadków i ogłosił przerwę , podobno Redlarska nadciąga na rowerze , wszyscy z niecierpliwością machają gadzimi ogonkami  🥂

Ale cyrk! niesobia informuj nas tutaj, bo coś czuję, że będzie mega śmiesznie.
Chociaż dziwi mnie to, że się przestała bać, że ją gliny rozjadą? 😀iabeł:
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
29 kwietnia 2019 11:32
Elżbieta HIENA Kozłowska łącznie oszukała ponad pół tysiąca ludzi, wyłudzając od nich datki rzekomo na pomoc dla moich zwierząt, podczas, gdy żadna pomoc nigdy nie była udzielona żadnemu mojemu zwierzęciu, bo trudno nazwać rabunek pomocą. Nigdy nie kupiła paszy, suplementów, ani leków moim zwierzętom, nigdy nie sprowadziła do nich weterynarza, by je leczył. Nigdy nie opłaciła kowala. To oszustka i naciągaczka. Zrabowane przez nią zwierzęta trzyma w gorszych warunkach, niż miały u właścicieli, na co wskazuje wygląd konia który po roku czasu u niej wygląda jak kościotrup.


😂 no comment Grażyna
desire   Druhu nieoceniony...
29 kwietnia 2019 11:39
Nie zdążyła.  😂
Ale nóżki musiały ją boleć, bo szła koło roweru..
larabarson, może z tych nerw takiego pędu dostała, że jej nie dogonią 🤣
desire, LOL!  😂 😂 😂
Budyń hahaha pewnie tak było. I jak widać udało się bez rozjechania dojechać  🤣
desire, teraz będzie na blogusiu opisywać to ponadludzkie zmęczenie, ból nawet w dupie i dzidzia zmęczonam i śpiącam będzie 😂
No to teraz wyleje wiadro pomyj, że lewacko-żydowski sąd nie poczekał, bo został przekupiony albo przez Kozłowską, albo przez niesobię, albo przez jedno i drugie. 
i znów będzie musiała wracać rowerem 20 km. Tym razem pod górkę  😂
"Skoro sprawa z góry ustawiona i wyrok opłacony to po co się wysilać?" a jednak 😂
Chyba dzidzia doczytała, że może dostać wyrok zaoczny i nie będzie miała okazji wystąpić w pojedynku z Elą Kozłowską i zmiażdżyć jej siłą swych  "twardych dowodów".
No to teraz wyleje wiadro pomyj, że lewacko-żydowski sąd nie poczekał, bo został przekupiony albo przez Kozłowską, albo przez niesobię, albo przez jedno i drugie. 


W końcu to jedna i ta sama osoba  😂
  Ja bym chciała  usłyszeć jak ona mówi sędzi,  że jest skorumpowana i w zmowie ze wszystkimi  i co sędzia na to.
Na fp Rrds są zdjęcia kreatywnej z rowerem  😁
No majstersztyk, jaka "odstawiona" do sądu pojechała, a tu dupa, juz po sprawie 😂
A mnie zastanawia taki fakt.  Wyflacza się na temat miesiączki, bólu i obfitego krwawienia.  Skoro na odległość wywołała miesiączkę u babci, nie może sobie ulżyć w tych dolegliwościach?    😀
trusia   No właśnie.   Skoro ma moce nadprzyrodzone dlaczego nie włącza ich do walki z kliką (o miesiaczce nie wspomnę).  Na filmie (jej) z interwencji  mówi    "nie pozwól,  nie pozwól zabrać moich koni"   jako nadprzyrodzone zaklęcie i co?  Jaka dzidzia takie moce nadprzyrodzone. 
Kozłowska by miała anemię po nieustannej miesiączce 😀
A jak tam dzisiejsza rozprawa? Coś ustalono?
Chyba nic, skoro tylko przesłuchanie? Pewnie kolejny termin, na który dzidzia znowu zaśpi.
Na razie 1/ 0 dla Kozłowskiej , przepadł wniosek  Kreatywnej o wyłączeniu  Eli  jako oskarżyciela publicznego  😅 Oczywiście Dzidzia zakasowała Sąd , swoją wiedzą prawniczą, bo nie ma takiej opcji ,żeby wykluczyć oskarżyciela  posiłkowego  😁 . To jakby wykluczyć ze sprawy ofiarę 😵 
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
29 kwietnia 2019 16:04
Przepadł, bo według polskiego prawa mail nie jest formą doręczeń i takim pismom nie nadaje się biegu 😉
Mam pytanie za sto punktów, które mnie dręczy od kilku tygodni. Czemu "Dzidzia Piernik"? 😀
Sivrite dzidzia - bo lubi tak o sobie samej pisać, a piernik pewnie od tego, że pierniczy bez sensu 😁
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
29 kwietnia 2019 17:35
A moze dlatego, ze jest stara jak piernik, a żadna z niej dzidzia 😉
Sivrite "dzidzia", bo tak święta kobieta zwykła samą siebie nazywać  🤔wirek: np. że dzidzia dzisiaj zmęczona jest 😁 A "piernik" to już zdaje sie Ela dodała.
I ona nie przejedzie na rowerze 20 km? Osoba która podobno od lat "ciężko pracuje" fizycznie na gospodarstwie?
Hm... znajoma jeździ z dziewięcioletnią córką takie odległości, trasa im zajmuje jakoś półtora godziny... a jeżdżą czysto rekreacyjnie i dla przyjemności.
Coś nie bardzo kondycyjnie u dzidzi, ale ciężko się dziwić skoro jedyny wysiłek na co dzień to wstanie do wiadra, a każda czynność choć trochę bardziej wymagająca, jak umycie naczyń tudzież d... jest tak wyjątkowa, że ma poświęcone kilka postów na blożku.
I pięknie odstawiona pojechała do tego sądu. Współczuję tylko wrażeń zapachowych bo aż mnie skręca gdy pomyślę, jak ona przy swoim trybie życia i poziomie higieny musi capić.

A ja sądziłam, że Dzidziapiernik wzięła się stąd, że nie jest pierwszej młodości (ma 50tkę) a lubi wyrażać się o sobie w bardzo infantylny sposób (per "dzidzia" czy nawet "boska dzidzia"😉  🤣 trochę przestała gdy zauważyła, że ludzie się z tego śmieją.
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
29 kwietnia 2019 17:43
Może dzidzią sama się nazywa od tego, ze chadza w papersach? 😉
Rewelacje z bloga:

Sąd odrzucił wniosek Elżbiety HIENY Kozłowskiej o wydanie świętej Indiance i wielkiej miłośniczce zwierząt zakazu posiadania zwierzą

A z indiańskiego na nasze?
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się