sznurkersi - czyli natural w roznych odcieniach

donkeyboy   dzień jak codzień, dzień po dniu, wciąż się dzieje życia cud
30 stycznia 2024 13:22
Gdzie kupię normalny nie za drogi carrot stick? Widzę że york na za 70zeta, kto inny za 100, a pewnie w specjalistycznym sklepie będzie i za 200

Szukam czegoś nie markowego,może być brzydkie ale żeby było chociaż pół trwałe i nie jakoś głupio wyważone. Coś polecacie?
donkeyboy, to na pewno nie York, ciężkie, nie wyważony wcale, do tego łatwo się łamie jakby koń stanął.
Tutaj niestety jeśli chce sie mieć sticka użytkowego, który sporo wytrzyma i nie będzie boleć nadgarstek po treningu to trzeba wydać trochę pieniędzy.
BUCK   buttermilk buckskin
30 stycznia 2024 14:33
donkeyboy patrzyłaś podkowa.eu ?
donkeyboy   dzień jak codzień, dzień po dniu, wciąż się dzieje życia cud
30 stycznia 2024 17:45
Sonika, właśnie mi taki pół na pół potrzebny - nie potrzebuje hiper profeski która zniesie codzienne użytkowanie bo ja to użyje do pracy z młodym koniem przez następne pare miesięcy i mam cichą nadzieję że problemów mi nie sprawi. No a że dużo liną samą i tak pracuje to carrot stick potrzebny mi tylko po to aby był gdybym musiała jednak po niego sięgnąć

BUCK, nie ale spojrzałam teraz i tam raczej regiony 200zl plus, chodzi mi o coś tak bliżej stówki jednak. Użytek okazjonalny więc nie ma sensu inwestować żeby się kurzył, więc szukam czegoś gdzie za średnią cenę chociaż będę mieć średnia jakość
Ja mam ten z Yorka właśnie
donkeyboy   dzień jak codzień, dzień po dniu, wciąż się dzieje życia cud
30 stycznia 2024 18:28
espérer, i jak, nadaje się czy lepiej sobie nie zawracać głowy?
Do moim potrzeb jest ok, ale ja tego używam przy młodym więc u nas to nie jest czas na delikatne precyzyjne działanie. I dodatkowo chciałam coś pancernego bo mój często mi to próbuje podwędzić w paszczy ...
Aleks   Never underestimate the possibility for things to improve in ways you cannot yet imagine - Karen Rohlf
30 stycznia 2024 21:19
donkeyboy, może być, z tego co piszesz na Twoje potrzeby styknie. Ja akurat go nie mam, ale używam bo osoby, z którymi pracuję takie mają. Szału nie ma, ale da się normalnie pracować. W tej cenie, ta jakość jest spoko. Wszystkie te sticki, póki co, się trzymają i spełniają funkcję. Jedna z dziewczyn ma go 2 lata, nic się nie dzieje.
uszatkowa   Insta: kingaielif
30 stycznia 2024 21:44
Mam carrot z waldhausena i super mi się sprawdza. Polecam wypiąć oryginalną sztywną i ciężką linę i podmienić na jakąś cienką ze sklepu żeglarskiego za parę zł. Całkiem inna jakość pracy takim zmodyfikowanym batem.
donkeyboy   dzień jak codzień, dzień po dniu, wciąż się dzieje życia cud
30 stycznia 2024 23:25
Dziękuję wszystkim 💐
Jak się nam już temat reaktywował. Czy znajdę tutaj z polecenia jakąś osobę do pracy z ziemii z koniem z woj.śląskiego ?
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się