Bryczesy

A ja nie polecam ea.St bryczesów. Marzyly mi się strasznie, bo ja kocham taki lej. Użylam ich doslownie kilka razy, a materiał wyglada jak szmata. Całe sa zmechacone i wygladają obrzydliwie. Pralam je na lewej stronie tylko i tak jak metka mówi. Ogólnie wielkie rozczarowanie. Lej jest boski, ale reszta okropna. Gumka w pasie też cos już kuleje, wiec sadze że sie za kilka prań pomarszczy ten pas.
Perlica sprawdź w cavalloshop.pl chyba tam widziałam takie małe rozmiary, a dzisiaj masz promocję - 20% 😉
wabankowa, ale na jakiś kod? bo nie widzę 20% :-( edit jest 20%, źle spojrzałam
Tylko czarne są w moim rozmiarze, ale dzięki.
Perlica, - w koniku są dostępne z tego co widzę 🙂

Moje już trochę pojeździły i je kocham, myślę nad bordowymi... uzależniają!
Edit. trochę nie ten wątek, ale ma ktoś może ich koszulkę i wie czy to ten sam materiał przypadkiem? 👀
keirashara, własnie znalazłam teraz, ale kurcze bez promki jakoś głupio kupować 😁
Jeśli cały czas piszecie o breginsach Shocke, to są w promce w https://www.djangozd.pl/
Moje się dziś wysłały (a miałam tu nie zaglądać)
_Gaga, strasznie drogi sklep. Ja moje kupiłam w koniku za 318 pln? Tu są prawie po 500 pln.
Perlica, aktualnie w Koniku po max rabacie klienta (kod Mikołaj już nie działa), wyszłyby 464 zł... Generalnie one stoją bez promek w granicach 500 zł...więc ten - pozwól mi być Grażyną promocji 😉
Moon   #kulistyzajebisty
09 grudnia 2022 08:11
A idźcie Wy!
Jako, że moje HKMy okazały się za duże, opchnęłam w stajni i zamówiłam właśnie Schocke... 🙄🤣 Będziemy się wszystkie smażyć w piekle 😝
Legginsy z Schocke są faktycznie ciepłe. Propsuję. Mam kilka par. Za to mam wrażenie, że silikon się jednak ściera dość szybko.
Pati2012   Koński insta: https://www.instagram.com/mygreybay/
09 grudnia 2022 08:16
W sumie to moje czekają na te zajebiaszcze mrozy zapowiadane w przyszłym tygodniu 😁 bo na razie to jest za ciepło na nie 😜
Moon   #kulistyzajebisty
09 grudnia 2022 08:58
Pati2012, mi wczoraj zmarzł tyłek w stajni (namiotowa hala, hell yeah) miałam już nie kupować bryków, no ale nie mam aktualnie nic żadnych grubszych nawet, więc no... i promka była, grzech było nie wziąć! 🤣
#grażynapromocji
_Gaga, Rozumiem I zezwalam😝
Ja poczekam na jakąś większą promkę z drugą parą😝
Do mnie doszły. Za tę kasę (którą ja zapłaciłam czyli jakieś 430/440 zł) to lekkie rozczarowanie. Ten lej za długo nie przetrwa raczej, materiał jak w podobnych legginsach Horze... Ale ciepłe są mega, a o to chodziło. I ładne w sumie. Więc zostają.
_Gaga, nie wiem jak jwytrzymałość leja, ale są mega CIEPŁE!
Czy ktoś ma bregginsy Mrs. Ros?
faith, mam i w sumie czekają na lepszą pogodę
Czyli nie testowane, a wydają się spoko na pierwszy rzut oka?
faith, w dotyku są przyjemne, i takie mało "sztuczne" w porównaniu do Decathlonowych czy z Cellbes. Ładnie wykończone. A i mniej żółte niż na zdjęciach. Ja je kupiłam za 189 zł, to na pewno warto. W sumie jak bym miała porównać to wydają mi się zbliżone do horseware monogram.
IMG_20230111_162526_edit_692054655214711.jpg IMG_20230111_162526_edit_692054655214711.jpg
IMG_20230111_162559.jpg IMG_20230111_162559.jpg
IMG_20230111_162550.jpg IMG_20230111_162550.jpg
Dzięki 🙂
Upolowalam Maye Delorez, jakby ktoś się wahał - są absolutnie zajebiste �
faith, które masz?
Chyba function lexi 🙂
Moon   #kulistyzajebisty
24 stycznia 2023 07:33
A ja popieję nad brykami PS of Sweden - kupiłam na promce model Juliette, to w zasadzie breginy, ale z grubszego materiału. Nie są stricte zimowe, a bardzo fajnie trzymają ciepło, są bajecznie rozciągliwe i dobrze chronią przed wiatrem.
Jedyne co mogę im zarzucić, to to, że przed pierwszym praniem strasznie skrzypiały mi o siodło ;p Ale mój zmarźlakowaty zad docenił ostatnio podczas wichur na namiotowej hali, także 💗 🤣😁

Z kolei upolowane Schocke... hmm, no też są spoko, acz materiał nie do końca mi się podoba, obawiam się że silikon z leja przy dłuższym używaniu się pokruszy i zejdzie. Ale potwierdzam - są ciepłe ;-)
Schocki po użytkowaniu 3 miesięcznym są już zmechacone np. Od bata, z którym jeżdżę. Materiał słabej jakości.
Prują się trochę na szwie.
Lej Oki cały czas.
Perlica, własnie znajoma mi pokazała swoje już starsze, mega słabo wyglądają. Ale muszę przyznać ze są CUUUDOWNIE ciepłe. lepsze niż Pikeury zimowe.
Nigdy więcej nie kupię nic Schocke, jakość tragedia, w kurtce błyskawicznie zepsuł się zamek główny i te w kieszeniach, materiał straszliwie łapie brud, kamizelka to samo- problem z zamkami, czaprak jak szmata po kilku użyciach, gdzie Le mieux, PSofS czy nawet Eskadron trzymają się bez problemu
Pati2012   Koński insta: https://www.instagram.com/mygreybay/
24 stycznia 2023 10:34
xxagaxx, Perlica, moje legginsy też właśnie zaczynają się mechacić trochę 🙁 a mam je od grudnia...
Ale mimo wszystko są najcieplejsze jakie miałam do tej pory i mega wygodne
lhp, jeszcze gorsze zamki ma wg mnie spooks
Moon Julietty to są breginy życia totalnie 🤠
xxagaxx, , Pati2012, co do ciepłości się zgadzam, pod tym kątem są naprawdę topowe!

Pati2012, ja mam wszystkie kurtki i kamizelki Spoks i mi się zamek nigdy nie zepsuł.
Kamizelkę schocka mam jedną i zamek się zepsuł zarówno główny jak i w kieszeniach, a wizualnie wygląda pożądnie niby.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się