Bryczesy

zembria, - ja też i Pikeury właśnie leżą 😉 Tessia, Jess, Gwen, z młodzieżowych Patrizia i Ida. Tylko ja znowu wolę wyższy stan, ale te młodzieżowe często są teraz niższe.
Niski stan mają też Animo 🙂 Mam jedne i to jest love-hate relationship, bo są piękne, ale niski stan nie sprzyja mojej sylwetce 😂
zembria   Nowe forum, nowy avatar.
16 marca 2023 12:05
keirashara, Popatrzę na te modele, dzięki. Animo już odpadają cena mnie odstrasza, zresztą większość Pikeurów już też. No nie dam tyle za spodnie po prostu, jeszcze te młodzieżowe właśnie częściej tańsze trochę są.
jakby ktoś szukał to mam na zbyciu maria dolorez zielone S. Niestety mi z tyłka zjeżdżają 😉
zembria, - ja jestem czlowiek promocja 😂 a Animo mam z drugiej ręki. Często można je tak dorwać w fajnym stanie, za swoje dałam jakieś 200zł.
zembria   Nowe forum, nowy avatar.
16 marca 2023 12:11
keirashara, Właśnie ja też poluję, używki jak najbardziej lubię kupować. A powiedz mi jeszcze jak te Patrizia na dłuższą metę? No bo widzę że one w 66% z bawełny, nie płowieją? Nie mechacą się? Z tych powodów bawełny unikam w bryczesach.
zembria, - mam je z 4/5 lat, czarne. To były moje pierwsze z silikonem. Piorę w 30 stopniach bez płynu do płukania, raczej nie suszę na słońcu. Są dalej ładne, nie wiem czy tak smoliście czarne jak na początku, ale zdecydowanie nie wyblakłe i brzydkie. Zmechacone nie są wcale. To nie jest taka bawełna-bawełna jak dres, one są dość cienkie i takie "techniczne" jak to Pikeur ma w swoich materiałach.
Widziałam je poblaknięte u ludzi, ale to były osoby, które ogólnie z dbałością o rzeczy miały mało wspólnego 😅 I chyba najgorzej wychodziły o dziwo granatowe.
Nie wiem czy masz instagram, ale tam jest coś takiego jak second horse hand, mają sporo fajnych gatek w właśnie małych rozmiarach 🙂
zembria   Nowe forum, nowy avatar.
16 marca 2023 12:33
keirashara, Dzięki za opinię, patrzę na wersję z pełnym lejem, moje siodło nie toleruje sylikonowych 😉 Widziałam właśnie czarne w Koniku w znośnej cenie i rozważam.
malinowaa   Życie zaplątane w końską grzywę...
06 kwietnia 2023 16:05
Bryczesy z wyższym stanem na szersze biodra (figura klepsydry)? Zwykły lej, żaden silikon.

Czy Pikeur Lugana są w miare rozciągliwe? 2-3 cm dadzą radę?
malinowaa, są bardzo rozciągliwe. 😉 przynajmniej te stare modele lugany z zamszowym lejem.
zembria, wąskobiodrzaste są tru ridderyw moim odczuciu.
Nawet ich kamizelki na mnie (kobieca sylwetka) są wąskie właśnie w biodrach
Jakie macie opinie o bryczesach firmy Samshield w porównaniu, np. do Pikeura? Czy rozmiarówka trzyma standard?
Przyszłam nagadać na PSoS Taylor. Niby fajne, ale..
Na zdjęciu widać błędy w leju, do tego robi się w nich tak okrutny camel toe, że ciężko psychicznie mi się przełamać i w nich wyjść, ale już za późno na zwrot, więc muszę je użytkować 😂
IMG_5180.jpeg IMG_5180.jpeg
Przyszłam nagadać na PSoS Taylor. Niby fajne, ale..
Na zdjęciu widać błędy w leju, do tego robi się w nich tak okrutny camel toe, że ciężko psychicznie mi się przełamać i w nich wyjść, ale już za późno na zwrot, więc muszę je użytkować 😂

Fokusowa, seriooooo (ten camel toe)??? majn gad... poszłam zobaczyć które to, no i faktycznie to możliwe.
adriena, niestety serio 😂 jak się już chodzi i coś robi to ciut zjeżdżają i jest odrobine lepiej, ale dalej jak się stanie na prostych nogach to jest kiepsko..
No i dzisiaj miałam je na sobie pierwszy raz, a poszły już dwie nitki na szwach…
zembria   Nowe forum, nowy avatar.
11 kwietnia 2023 07:39
kotbury, Dzięki za cynk! Choć True rider mi wizualnie średnio podchodzi, ale popatrzę.
Fokusowa, jaki masz rozmiar?
xanya, S
Jakie bryczesy polecacie do 300 zł z pełnym silikonowym lejem i kieszenią na telefon? Ale taką żeby cały się zmieścił, a najlepiej gdyby była zapinana 😅

Od lat jeżdżę w starym modelu ELT i wypadłam z obiegu heh
julka177, - decathlon fullgrip 🙂 Lepią trochę za mocno aż, ale jak na swoją cenę są super. Cienkie, elastyczne, idealne na lato, szajsung S20 spokojnie wchodzi z pokrowcem w kieszeń na udzie, zapina się na zamek.
Julka Może nie bryczesy ale na codzien szokująco dobrze mi się sprawdzają te legginsy z Tchibo: https://www.tchibo.pl/products/402079234/legginsy-jezdzieckie-z-pelnym-lejem-czerwone?dim1=176
Mają pełny lej i kieszonkę na telefon, niby dziecięcy rozmiar ale mój zdecydowanie nie dziecięcy zad się mieści i całkiem spoko się w tym jeździ 😁
feno, a ta kieszonka nie za mała na duży telefon? Mogłabyś zmierzyć. Bo wyglądają świetnie a i cenę mają rewelacyjną.
Gdyby ktoś się jeszcze zastanawiał nad Maya Delorez - w życiu fajniejszych leginsów nie miałam, genialnie wygodne i praktyczne.
Nic nie ciągnie, 2 kieszonki na telefon, mega fajny materiał.
Faith, nie kłamaju, moje mają jedną. 😀 Zależy od modelu chyba.
Moje ukochane. Nawet to, że jak po hołubieniu swoich czarnych przez pół roku w szafie zostałam na PIERWSZEJ jeździe w nich zwalona bezczelnie na kamień i mają mikroskopijną dziurkę na kolanie mnie nie zniechęciło. Korzystam z nich z tą dziurką od kilku miesięcy, były prane już z 15 razy i na szczęście została jaka była, jest niewidoczna. 😀 Czerwone jeździły ze mną cały zeszły sezon i ten też już zaczęły. Czekam na jakieś -20% jeszcze... 😅
Tylko pasek do tych Performance musiałam założyć, bo z telefonem mi już srogo z zadka jechały, ale to raczej normalne, jak się taką patelnię włoży w kieszeń i zacznie biegać.
Serio mam 2 kieszonki, po 1 na nogawkę, w 1 trzymam tel, w drugiej cuksy 😀
Ja też mam dwie.😁 Ja nadal czekam na jakieś dobre promki, najlepsze legginsy ever.
Faith, Flygirl, nie no, wierzę, żarcik tylko. 😀 Po prostu któryś model musi mieć dwie.
Widzę, Function mają dwie. Ja właśnie ubolewam, że na lewej nie mam w Performance, bo bez kurtki nie mam gdzie mieć cukierka do wsiadania. 😐 I bierę to ciastko, idę do schodków, podciągam jedną dziurę popręg z tym nieszczęsnym ciastkiem w ręku i dopiero mogę dać, wkurzające. 😅
Nie narzekaj, ciastko można trzymać w zębach 😋
Gillian   four letter word
12 maja 2023 09:14
Ja trzymam cuksy pod paskiem 😜 mało praktyczne bo wypadają ale na trasę do schodków dają radę 😜
Gillian, Ty, to jest plan, może wytrzymają. 🤣
Sivrite, - a może taką saszetka do szlufek/paska na cuksy by rozwiązała temat? Dużo teraz takich widuję 😉
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się