Końska Rewia Mody XVII (2023)

I nie dodało wszystkich zdjęć 🙄
IMG_20230719_174235_820.jpg IMG_20230719_174235_820.jpg
IMG_20230718_165029_448.jpg IMG_20230718_165029_448.jpg
wątek zamknięty
Nie ma słońca nie widać aż tak, ale dla srok są idealne 😅
IMG_3870.JPG IMG_3870.JPG
IMG_3871.jpg IMG_3871.jpg
IMG_3872.jpg IMG_3872.jpg
wątek zamknięty
zembria   Nowe forum, nowy avatar.
07 sierpnia 2023 10:10
Kuniaa, Oooo piękne! 😍 Jestem sroką całym sercem 😅
wątek zamknięty
Pati2012   Koński insta: https://www.instagram.com/mygreybay/
07 sierpnia 2023 11:04
azazu93, mam ten sam zestaw kolorów dla moje Siwego 😁
Jak się ten kantar sprawuje??
wątek zamknięty
Jak Wam się sprawują czapraki Eskadorn SOFTSHELL PLATINUM albo HIGHGLOSS PEACOCK? Widziałam je w sklepie i byłam zaskoczona dolną warstwą że jest taka "misiowa" (skojarzyła mi się z polarem) nie wiem co to za materiał. Ciekawa jestem jak w użytkowaniu, czy się wbija siersć i łatwo jest doczyścić?
wątek zamknięty
zembria   Nowe forum, nowy avatar.
07 sierpnia 2023 12:20
Kurczaczki! Bieda 😭 Szukam tego nowego Eskadrona Mattgloss z kryształkami, czarnego PD i nigdzie nie ma. W Pegazie mi powiedzieli, że nie można zamówić. Widział ktoś gdzieś może taki? Lub poleci jakiś sklep gdzie najlepiej uderzać, żeby ściągnęli?
wątek zamknięty
Pati2012, u nas pełni funkcję "do wyglądania i zdjęć" więc za dużo nie powiem jak sie sprawuje. Ogolnie jest mega miły i przyjemny, ale brakuje mi strasznie regulacji na nosowej części 🙈
wątek zamknięty
zembria   Nowe forum, nowy avatar.
07 sierpnia 2023 13:46
Jeszcze dopiszę, do mojego postu wyżej, że od biedy zwykły DL też poszukiwany 🤠
wątek zamknięty
Kurczaczki! Bieda 😭 Szukam tego nowego Eskadrona Mattgloss z kryształkami, czarnego PD i nigdzie nie ma. W Pegazie mi powiedzieli, że nie można zamówić. Widział ktoś gdzieś może taki? Lub poleci jakiś sklep gdzie najlepiej uderzać, żeby ściągnęli?
zembria, zadzwoń do stacjonarnego konika.Bo oni czasem mają na stanach stacjonarnych to, czego nie mają w necie.
wątek zamknięty
zembria, - nie panikowałabym jeszcze, bo od jakiegoś czasu kolekcje eskadrona schodzą w turach do sklepów 🙂 Teraz nie ma, a za miesiąc może się pojawić.
W cavalloshopie jest jako "oczekujemy na dostawę", może do nich zadzwoń? Myślę, że nie będą mieli problemu z zarezerwowaniem.
Horsequal też mi się takich misji niemożliwych podejmował i dawali znać, jak tylko zeszły rzeczy, nawet zanim trafiły na stronę 😁
wątek zamknięty
zembria   Nowe forum, nowy avatar.
07 sierpnia 2023 16:47
Z 4 sklepów mam info, że nie ma i nie będzie najprawdopodobniej, bo limitowana edycja 🤷 Horsegual i Konik jeszcze nic nie odpisały od rana, ale z Cavalloshopem się nie kontaktowałam jeszcze. No nie ukrywam, że napaliłam się jak szczerbaty na suchary na ten czaprak i byłoby mi smutno, jakbym go gdzieś nie dorwała 😓
wątek zamknięty
Wrzucam tego skórzanego eskadrona pod siodłem. Po pierwszym użyciu póki co bez zastrzeżeń 😉
ECF1FCBF-F38C-4D0B-A36D-D822C76CCBFC.jpeg ECF1FCBF-F38C-4D0B-A36D-D822C76CCBFC.jpeg
wątek zamknięty
dairoxroxi, stylówka perfekcja 😍 i te oficerki 😍
wątek zamknięty
zembria   Nowe forum, nowy avatar.
07 sierpnia 2023 18:45
dairoxroxi, Kucyk jak z obrazka! Moja ulubiona maść 😍
wątek zamknięty
Czy jest gdzieś jakaś tabela rozmiarowa Eskadrona? Chodzi mi szczególnie o tą nową rozmiarówka na shetty, czapraki i ochraniacze. Szukam i szukam i nie mogę znaleźć
wątek zamknięty
Czaprak i koszulka PSoS Wine, kaloszki PSoS Blush, owijaski eskadron powderrose. Ten PSoS to prawdziwy kameleon, a na żywo jest tak piękny, że żadne fotki nie oddają 😁
I duży plus za rozmiar kaloszków, bo full spokojnie wypada jak takie XL.
IMG_20230807_215959_790.jpg IMG_20230807_215959_790.jpg
wątek zamknięty
keirashara ale kalosze masz za małe 😁 Ja się w ogóle zastanawiam, czy jakaś firma robi naprawdę wymiarowe kalosze. My mamy XXL Yorka i też na te większe konie są na styk. Większość jak próbujemy innych firm to teoretyczny full to jest dla kucyków chyba robiony.🙄
wątek zamknięty
flygirl, to prawda. moja klacz ma duże normalne kopyta, ale nie jakieś ogromne, XXL dopiero leżą dobrze.
wątek zamknięty
flygirl, - nie, są git - ja nie potrzebuję ochrony podkowy przed złapaniem tylną nogą, tylko koronki od uderzeń z boku i tą funkcję spełniają 😉 U nas sukcesem jest zapięcie kaloszków na szerokość, także jak jakieś wchodzą to nie narzekam 😂
Od Yorka XXL większe są Kentucky i Mustangi. Te PSoS full wypadają faktycznie jak taki pełny full imo, większe od eskadrona XL, ale ciut mniejsze niż eskadrona XXL. Na normalnego konia pewnie byłyby git, ale na śląskich łapkach często trzeba iść na kompromisy.
wątek zamknięty
Kayraa, napisz mi PW z nr telefonu a prześlę Ci zdjęcie z wymiarami bo tutaj za chińskiego boga nie umiem.
wątek zamknięty
Czardasz, dziękuje !! Już wysyłam �
wątek zamknięty
Granatowy, wszechstronny/skokowy czaprak z lamówką rosegold-jakies pomysły😁? Equito byłby idealny, ale oczywiście jest niedostępny, Anky jest tylko w wersji ujezdzeniowej
wątek zamknięty
kasska, winderen? Mają granat z rosegold. Poza tym do głowy przychodzi mi jeszcze mattes i konfiguracja czapraka 😉
wątek zamknięty
kasska, - equiline z konfiguratora? 🙂 lub Caball?

Jeszcze taki mi się w oczy rzucił, ale nie wiem czy dałabym tyle za HKM, którego jakość zależy od fazy księżyca 😉
wątek zamknięty
zembria   Nowe forum, nowy avatar.
09 sierpnia 2023 16:54
kasska, Mam Caballa takiego, tylko nie wiem czy sam sznureczek Cię satysfakcjonuje jako lamówka 😉 Na fotkach słabo ten kolor wychodzi, ale zapewniam że jest piekny 😍
20230809_165017.jpg 20230809_165017.jpg
20230809_164943.jpg 20230809_164943.jpg
20230809_164937.jpg 20230809_164937.jpg
wątek zamknięty
wątek zamknięty
kasska, Monaco Blue z ES 😎
wątek zamknięty
Constantia   Adhibe rationem difficultatibus
10 sierpnia 2023 08:14
wątek zamknięty
Figarusowa,
O jaki ładny. Ale co to za firma ??? Strasznie drogie jak na jakieś no name😉

IskaADHD,
DZIĘKIza przypomnienie mi o kolejnym niespełnionym marzeniu, którego nadal nie da się spełnić, bo jest niedostępny. Naprawdę, dzięki 🤣

Constantia,
patrzyłam na ten czaprak też właśnie, ale zastanawiam się jak u nich z jakością ? Nie zmieniają się w szmatkę po dwóch praniach ?
wątek zamknięty
Figarusowa,
O jaki ładny. Ale co to za firma ??? Strasznie drogie jak na jakieś no name😉


kasska, bo szyte w Polsce a nie w Azji. Do tego pod spodem jest bawełna - wafelek a nie poliester (siatka dystansowa).
Ten splot podszycia jest najzdrowszy dla końskiego grzbietu i dlatego swoje kosztuje.
wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.