Kask, toczek, kasko-toczek... i kamizelka

Perlica, bo albo jej nie maja aktualnie oni na stanie, albo nie będą już produkować w tej wersji kolorystycznej.
kotbury, rozumiem.

Modlę się by moja była ok, bo spodziew się jej z DE Poniedziałek/Wtorek.
Trzymać kciuki!
Dziewczyny jest moja!!!!
No po prostu jest idealna, zmieści się na frak, bo pod niedopnę fraka wiadomo.
Leży naprawdę topowo, w życiu się nie spodziewałam że za, 600 pln można ją będzie mieć i będzie pasować. Jestem w szoku nadal.
Totalnie mój model, bo regular ze sklepu to nie było to i stary model to też nie to.
Ta jest jak skrojona na mnie po prostu, nic mi nie odstaje i wyglądam jak w ubraniu, a nie pancerzu.
Perlica, regulary nie mają miejsca na cycki. Są tak jakby męskie/ unisexowe.
Te slim fity mają profilowanie na biust.
kotbury, tyle, że ja cyckami to się pochwalić zbytnio nie mogę, a co ciekawe regular odstawała mi na plecach na łopatce, kij wie czemu.
Tak samo mi odstawała ta slim, ale poprzednia wersja, w tym samym miejscu.

Tak czy siak jestem podjarana jak dziecko, jutro jadę do stajni to wstawię foteczki to mam nadzieję mi nie powiesz że jest za krótka czy za długa 🤣😁
Pytanie mam jeszcze odnośnie KEPA, jak sobie wysłałam konfigurację na email to do jakiego sklepu mogę ją przesłać do wyceny?
Kto jest u nas dystrybutorem?
Dobry koń np.
epk, ok, dzięki
Perlica, w konfiguratorze na stronie Kepa jak dojdziesz do samego końca i wybierzesz wkładkę i rozmiar to wyświetli się cena w euro 😎
Czardasz, o matko top!
Dobra nie top, bo 830 euro 🤣
Bez sensu , że na bierząco nie pokazuje ceny to nie wiem co ile kosztuje żeby cenę obniżyć🤐
zembria   Nowe forum, nowy avatar.
09 sierpnia 2023 09:11
Perlica, To poszalałaś! 🤣
zembria, ej no zrobiłam bardzo proste rzeczy, bez świecidełek itp więc mnie zatkała cena i nie wiem co jest takie drogie w nim....
Capture.PNG Capture.PNG
W KEP każda rzecz niestandardowa strasznie podraża. Mi wychodziło wiecznie w okolicach 950euro więc sobie podarowałam. A nic specjalnego nie dawałam tam 😔
epk, no własnie, pewnie tak jest. Mi w tej konfiguracji chodzi o ten odcień blue, a reszta jest obojętna.
No nic musiałabym pójść na jakieś stoisko żeby był ktoś kto ma pojęcie czy wogóle da się zrobić taką konfigurację w normalnej cenie ( w sensie tylko z tym kolorem,a resztę włożyć biedę ).
Moja kamizeleczka😘
1000001812.jpg 1000001812.jpg
Perlica, to jest level 2 czy 3? Bo wygląda +1000 do zajebistosci względem mojej zbroi ale też w zbroi nie o to chodzi żeby wyglądać bo to nie jest etap pokazywalny 😉
karolina_, level 2
karolina_, 2 i po prawdzie to nawet nie jest kamizelka, bo producent nazywa to ochraniacz na plecy.
No ale wg mnie jest to trochę kamizelka.
Super wygodna !
Perlica, to się nazywa "ochraniacz pleców" bo norma na level 2 wymaga tylko ochrony pleców.
W 2-kach, to co chroni przód jest inwencją producenta.

Hermes   Może i mam podły charakter, ale za to dobre serce.
10 sierpnia 2023 13:07
Pomocy, bo jestem jednak głupia jakaś. Jest szansa na kask na męski łeb, bez świecidełek, dla początkowego amatora, który chce się zaopatrzyć i zmieścić w kwocie do 300-400 zł? Jakie kaski niszowe są spoko na początek? Serce mnie boli jak jeździ w moim kasku kask, który mam na zawody z różowym złotem😅
Hermes, uvex?
zembria   Nowe forum, nowy avatar.
10 sierpnia 2023 13:14
Hermes, Mój małż ma uvex exxential II i jest zadowolony, wygląda spoko. Zresztą sama mam ten model, tylko nowszą wersję i też jestem zadowolona.
Hermes, Casco też ma kilka "męskich" modeli i z tego co wiem faceci je lubią 😋
Aleks   Never underestimate the possibility for things to improve in ways you cannot yet imagine - Karen Rohlf
14 sierpnia 2023 16:42
Perlica, zmierzysz mi odległość od końca kamizelki do siodła ? Jaka ona na Tobie wypada ? Ja wróciłam z obozu, na którym jeździłam w pożyczonej XS-regular i jutro dzwonię już ostatecznie do sklepu w celu odesłania tej XS-slim i/lub wymiany na S-slim . Cały czas wydaje mi się na mnie za krótka po grzbiecie jednak przez co nie lezy dobrze, choć na zdjęciach w stój wydaje się, że niby ok.

kotbury, dasz, a może dałaś radę zmierzyć długość po grzbiecie S-slim ? Jeśli tak to będę wdzięczna za info. Jeśli nie to już trudno, sama to sprawdzę. Najwyżej znowu odeślę ....
Aleks   Never underestimate the possibility for things to improve in ways you cannot yet imagine - Karen Rohlf
14 sierpnia 2023 17:12
XS-regular, nie wiem na ile będzie widać, ale kończy się tam gdzie czerwona linia, i niby wszystko ok, ale czuję ją na biodrach podczas jazdy. W sensie, nie unosi się bo jest miękka, ale marszczy i chyba nieco z przodu także. I o ile z przodu mi to nie przeszkadza, to na biodrach trochę tak. Nie mam innego zdjęcia, to jest shot z filmu, w każdym razie ja chyba slim potrzebuję jednak bo ma większe/wyższe wycięcie w talii. Pytanie więc, czy nawet jeśli z tyłu S będzie na długość lepsza niż XS to jednocześnie nie okaże się za długa z boku i przodu 🤦 ....
IMG_20230814_164647_1-rozjas+900+linia kam.jpg IMG_20230814_164647_1-rozjas+900+linia kam.jpg
Hermes, sprawdźcie w decathlonie. Kupiłam sobie taki https://www.decathlon.pl/p/kask-jezdziecki-fouganza-500/_/R-p-300621 150 zł, całkiem wygodny, prosty, bez żadnych świecidełek, dobrze mi siedzi na głowie. Jeżdżę niezbyt regularnie, więc nie chciałam wydawać za dużo i wyszło super.
Aleks, mogę zmierzyć, ale dopiero jak wsiądę. Jestem po 3 dniowych zawodach, więc najwczesniej środa wieczór.
Aleks   Never underestimate the possibility for things to improve in ways you cannot yet imagine - Karen Rohlf
15 sierpnia 2023 08:16
Perlica, może być w środę. Dziś przecież święto (zapomniałam), nic ze sklepem nie załatwię. Będę wdzięczna 🌻 .
Aleks, dodam, że na pewno nie czuję jej na biodrach. 3dni w niej startowałam i uważam, że to jest top zakup.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się