sklepy internetowe

faith, Dzięki wielkie. Próbuję wrzucić kocyk dla psa 😀 ujeżdżeniowy 😁
xxagaxx, spotkałam się z tym że ludzie potrafią mieć kasę na portfelu vinted, a nie na koncie bankowym, dlatego wolą kupować na vinted i zużyć te środki 😉

Niemniej co do wystawiania końskich rzeczy to zawsze wszędzie musi być wzmianka że to dla psa. Najlepiej też nie kombinować z producentami końskimi (wszystko wrzucone jako Eskadron o dziwo mi przechodziło bez problemu)
zembria   Nowe forum, nowy avatar.
12 lutego 2024 16:22
A tak z ciekawości, to dlaczego końskich rzeczy tam nie wolno wystawiać, a psie już tak? Jest jakiś konkretny powód, czy "bo tak!" 😉
No idea, tak jest w regulaminie.
To jak wrzucić "podkowy dla psa"?😀
Ozdoba do domu? 🙃
Polecacie ten sklep??
Equus vitalis
Screenshot_20240219-200246.jpg Screenshot_20240219-200246.jpg
Moon   #kulistyzajebisty
19 lutego 2024 20:07
siwaaa, wyglądem i zawartością mocno mi śmierdzi jakimś fejkiem. Teoretycznie są jakieś dane kontaktowe, ale w regulaminie stoi:

"Wykonawcą zamówień w www.equusvitalis.pl jest:

niceshops GmbH
Saaz 99
8341
Paldau
Austria"

nie czytałam dokładnie, tylko przeskanowałam wzrokiem, generalnie w regulaminie są odniesienia i powoływanie się na austryjackie przepisy prawa handlowego. Nie wiem czy to nie powinno być tak, że chcąc sprzedawać w PL, trzeba w regulaminach w politykach prywatności zawierać polskie przepisy...

więc nie odważyłabym się chyba na zakupy :P
Dzięki. Nie znalazłam tutaj żadnej opini, dlatego wolałam zapytać. A tam narazie znalazłam witaminy których szukam 🙂
Ja u nich kupowałam kilka razy, polecam brać za pobraniem bo sprzedają rzeczy których nie maja czasami. Zamawałam pasze PAVO przychodziło wszystko elegancko derkę horseware tez kupiłam ostatnio więc luz jak jest opcja pobraniowa to bierzcie i tyle
siwaaa,
Polecam często kupuje i płace przelewem . Fajne Promki i często wysyłają mi kody rabatowe 🙂
MarthaCzornyj, dzięki, bałam się ryzykować i zamówiłam gdzie indziej witaminy Panto. Wyszły taniej i więcej kg 🙂 chociaż tam to jedyny sklep co ma josere joker 🙁
w equusvitalis proponuje sprawdzić koszt wysyłki 🙂 bo promka u nich z kosztami wysyłki wychodzi czasami drożej niż w innym sklepie
Bardzo polecam 4equine, profesjonalna pomoc w dobraniu kasku.
Kolejny plus ode mnie dla Happy Horses
To jak wrzucić "podkowy dla psa"?😀
rzepka, jak wrzuciłam ochraniacze na psie łapy, elastyczne, to mi zablokowali ogłoszenie, że chce sprzedać używane produkty medyczne 😉 (białe owijki wzięli za bandaże chyba), psie kocyki mi przeszły, ale nie wiem jak wystawić ochraniacze zwykłe, może jako dziecięce na rowerek? 😅 Tylko gorzej, jak jakaś "madka" kupi 😁
Kaloszki wystawiłam jako kołnierz dla kota (2 w komplecie) to też stwierdzili, że to artykuł medyczny 😉
Kończą mi się pomysły 🤣
Ochraniacze wstaw jako akcesoria Sportowe - jest taka kategoria i często przechodziło 😀
Mam pytanie W którym sklepie stacjonarnym w Warszawie jest największy wybór kasków
Korzystał ktoś z Amiko? (https://www.amikoandfriends.com/) Mam bryczesy z Pomme i jestem zadowolona, zastanawiam się jak z jakością produktów dla koni.
_mpradi, ja regularnie, jestem zadowolona
Czy ktoś wie czy Kramer.de wysyła do Polski?
Zamawiał ktoś kiedyś?
Kiedyś były nawet regularne zamówienia grupowe z revo,wysyła bez problemu.
Izkadul, regularnie zamawiam, ostatnia paczka w zeszłym tygodniu. Zajebisty program lojalnościowy, 7% na wszystko, więc opłaca się kupować z jednego konta ze znajomymi. Paczki przychodzą w 2-3 dni.
dziękuje za info 👍
Sivrite, to w Bergo jest już nawet 10%
Figarusowa, tyle że bergo nie ma wszystkich rzeczy, które są dostępne w kramerze
Figarusowa, tyle że promocje w Bergo to jest 20-25% maks, bez porównania do Kraemera... I, o ile się nie mylę, rabat obrotowy nie wchodzi wtedy dodatkowo, w Kraemerze się sumują (EDIT: Nie sumują się).
Kupowałam kilka lat w PE zanim wyszli z Unii, a teraz od kolejnych kilku w Kraemerze, bo jak na zachodzie robią promocję, to to jest promocja na 3 rzeczy, ale taka, że opłaca mi się czekać. A nie 20 promocji rocznie na wszystko, więc właściwie nie ma żadnych promocji, bo to są ceny regularne.
Już pomijając fakt, że często te same produkty są w przeliczeniu z Euro na złotówki, nawet w cenie regularnej, tańsze za granicą niż u nas... To jest absurd, że żyję w jednym z biedniejszych krajów UE i ubieram się w najbogatszym, bo wychodzi to taniej. <facepalm> Mam też derki po 250-300 złotych 1200D od nich. Masę bluzek, bluz i dwie kurtki. Puśliska najlepsze, jakie miałam, nie chcąc wydać 500 złotych na dwa kawałki skóry ze sprzączką.
I tak, mam też z 10 zamówień z Bergo. I nawet nigdy nie zauważyłam, że mam ten rabat obrotowy, bo nie opłaca się u nich kupić nic w cenie regularnej, żeby ten rabat dostać. 😆 Bo mogę poczekać 2 tygodnie i mieć -20%, które właściwie jest u nich ceną regularną.
Ode mnie minus dla pegazshop za robienie z klienta idioty. Na pytanie czy są dostępne kaloszki x w rozmiarze L, dostałam odpowiedź, że są dostępne tylko XL. Na kolejne pytanie, czy byłaby szansa dostać ich wymiary, dostałam odpowiedź, że... są dostępne XL. Już któryś raz spotykam się z takim zachowaniem i dla mnie to absolutnie wstrętne i robiące ogromną antyreklamę 😒
Hej. Czy ktoś w ostatnim czasie robił zakupy w HorseTack? Coś się poprawiło jeśli chodzi o czas realizacji zamówień i kontakt?
Mega plus dla https://www.horseware.com/en-eu
Nie dość że mega promocja, to realizacja w 2 dni, w kolejne 2 u mnie w domu 🙂
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się