sklepy internetowe

zembria, hmm a jesteś zalogowana?
zembria   Nowe forum, nowy avatar.
26 marca 2024 19:58
Katasia, no tak, inaczej bym tam nie weszła 😉
Plus dla Foran sklep oficjalny sprzedajacy przez Allegro - nie dość że blyskawicznie wyslane to jeszcze sporo gratisów 🙂
Też kupiłam Chevinal 5l na allegro i dostałam dwie próbki paszy. Na minus jedynie słabe zabezpieczenie pompki, bo nieco się polało w paczce
plus dla equusvitalis, fajna promka + czas realizacji szybszy niż podany
Czy ktoś z Was kupował coś ze strony https://bestfelixbuehler.com/
niby wygląda ok - ale ceny dziwnie niskie i nie jestem przekonana czy kupować czy bezpieczniej kupić standardowo z Kramera...
zembria, sama do końca nie pamiętam bo odpalałam to w zeszłym roku nie myśląc dużo... ale chyba tak jak pisze Rudzielc, trzeba najpierw się najpierw "zapisać" do klubu.
Hanula, ni cholery bym nie ufała. Jeszcze tak chamsko imitują stronę Kraemera... Dosłownie dziś kupiłam dwie derki Felixa na -50%, chyba nie ma po co ryzykować czegoś takiego.
Czy ktoś miał ostatnio problem z ntb ? Zamówiłam mesz na promocji, nie spieszy mi się wcale, ale zamówienie z 8 czy 9 marca a cisza. Na email 0 odpowiedzi. Dzwonilam i też glucho.
Moon   #kulistyzajebisty
08 kwietnia 2024 20:11
xxagaxx, hmm zamawiałam dwa razy z ntb i za każdym razem miałam mieszanie uczucia, bo bez wysłania maila/telefonu pt „hej, zamówiłam coś co teoretycznie macie na magazynie, żyjecie tam?” To nie jestem do końca pewna, czy bym się doczekała realizacji… 😑
To było jakieś 1.5 roku temu, ale widzę że niewiele nie zmieniło, szkoda…
Moon, ehh, ja pare razy bralam pasze i było zawsze ok, więc miałam nadzieję że już nie odwalają takich numerów
xxagaxx, ja zamawiałam Pavo przez rok, ale się poddałam.
Czardasz, ooo ja też się poddałam z Pavo.
Mega Plus dla Caballa. Super ekspres wysyłka.

Ntb mi odpisało, że czekają na dostawę. Chyba czytają revolte😅
xxagaxx, nie ciesz się przedwcześnie. Ja to słyszałam co tydzień przez dwa miesiące 🤣
Czardasz, jak w pon nie wyślą to poproszę o zwrot kasy 😅 az tak mi nie zależy, ale promocja fajna była 🤣
zembria   Nowe forum, nowy avatar.
13 kwietnia 2024 10:23
xxagaxx, A jaki miałaś termin realizacji? Zamówiłam parę dni temu maskę i zastanawiam się jakie mają aktualnie obłożenie robotą.
zembria, generalnie przy samym zamówieniu wyskoczyło mi ze 14 dni, napisalam w komentarzu ze jak maja od ręki jakąkolwiek full to ja biorę. Wysłali mi dzień później. Oczywiście pisze o Caballu
zembria   Nowe forum, nowy avatar.
13 kwietnia 2024 11:44
xxagaxx, Dziękuję za info. Właśnie sprawdziłam pocztę i się okazało, że moje zamówienie już jest wysłane! 😮 Zamówiłam w środę personalizowaną maskę... migusiem zrobili 😍
zembria, a ja zamówiłam derkę siatkową i maskę do ogłowia 3.04 i dalej czekam 😕
Bardzo nie polecam horsetack . Ponad miesiąc temu zamówiłam wędzidło Fager, niestety niedostępne nigdzie indziej w polskich sklepach. Sprawdzałam na stronie producenta, było dostępne. Zamówiłam z opcją odbioru osobistego. Kilka dni temu otrzymałam maila z informacją, że nie będę mogła odebrać osobiście, bo sklepu w Sopocie zamykają. I żebym im przelała pieniądze lub anulowała zamówienie. Poprosiłam o wysyłkę za pobraniem, odmówili, tłumacząc, że pobrania u nich nie ma, bo mieli za dużo strat. Zapytałam więc, czy w ogóle to wędzidło dla mnie sprowadzili. Dziś wiadomość, że rano chcieli zamówić (dopiero!), ale nie ma już u producenta tego rozmiaru. Anulowali zamowienie pisząc , że problem się sam rozwiązał. Brak słów.
anai, ktoś jeszcze zamawia cokolwiek w horsetack? 🤣
martrix, Ja 😊i nie mam z nimi najmniejszego problemu. A jak coś się wydłuża to jestem zawsze z nimi w kontakcie. Fakt odbieram zamówienia w Olsztynie
anai, ktoś jeszcze zamawia cokolwiek w horsetack? 🤣
martrix, dlatego chciałam z odbiorem. Niestety nie każdy model wędzidła fager jest dostępny w sklepach.
Moon   #kulistyzajebisty
15 kwietnia 2024 19:54
Mnie w ogóle zadziwił fakt, że HorseTack postanowił się otworzyć w Sopocie i to jeszcze praktycznie w miejscu (bardzo blisko) gdzie lata był był sławny Okser, a gdzie, na tej samej ulicy, po drugiej stronie miasta jest Djangoozd.
+ W niedalekiej odległości hipodromowy Pasaż i Arpav (Niby Gdańsk Żabianka, ale to też rzut beretem z hipodromu).
No to było z góry skazane na niepowodzenie... tak jakby, logicznie patrząc. No ale może się nie znam...
Bardzo nie polecam horsetack . Ponad miesiąc temu zamówiłam wędzidło Fager, niestety niedostępne nigdzie indziej w polskich sklepach. Sprawdzałam na stronie producenta, było dostępne. Zamówiłam z opcją odbioru osobistego. Kilka dni temu otrzymałam maila z informacją, że nie będę mogła odebrać osobiście, bo sklepu w Sopocie zamykają. I żebym im przelała pieniądze lub anulowała zamówienie. Poprosiłam o wysyłkę za pobraniem, odmówili, tłumacząc, że pobrania u nich nie ma, bo mieli za dużo strat. Zapytałam więc, czy w ogóle to wędzidło dla mnie sprowadzili. Dziś wiadomość, że rano chcieli zamówić (dopiero!), ale nie ma już u producenta tego rozmiaru. Anulowali zamowienie pisząc , że problem się sam rozwiązał. Brak słów.
anai,

Zamówiłam od nich kask samshield. Na stronie czas oczekiwania do 21 dni. Napisali mi że ze względu na problemy u dostawcy będzie opóźnienie. Opóźnienie trwało 5 miesięcy. W końcu dostawy do sklepu zaczęły wpływać i tu nagle bum … dostałam mejla z informacją że mój kask nie doszedł więc zamówienie zostało anulowane. 😡
BUCK   buttermilk buckskin
22 kwietnia 2024 09:42
allegro.......... w wyborze firmy do wysyłki zaczęły znikać sensowne kurierskie i głównie jest poczta 🙁 na 2 dostawy czekam już 10 dni i nawet nie dotarły jeszcze do mojego miasta, już bym nawet pojechała odebrać przy okienku, ale nadal nawet szansy i na to nie ma....
BUCK, niestety... Nienawidzę Poczty. Zawsze opóźnienie, zawsze coś nie tak, i najczęściej jest awizo pomimo bycia w domu :]
BUCK   buttermilk buckskin
22 kwietnia 2024 10:36
poprzednią dostawę (po 7 dniach oczekiwania bazując na SMS) to już pojechałam na pocztę i ''wzruszyła'' mnie urzędniczka pytając ''jak wygląda'' paczka - odpowiedziałam, ze nie wiem, bo nie ja ją pakowałam 😀 ale tym razem to nawet SMS jeszcze nie ma...
zembria   Nowe forum, nowy avatar.
22 kwietnia 2024 12:36
Oooo Poczta Polska.... mieszkam 8 lat w tym miejscu i nie wiem jak wygląda nasz listonosz, czy tam listonoszka... Nie widziałam człowieka na oczy, zawsze tylko avizo zostawia a ja dygam 10 km na pocztę potem, mimo że w domu koczuję 😫 Dostaję drgawek, jak widzę że ktoś mi coś nadał pocztą 😝
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się