Co mnie wkurza w jeździectwie?

desire   Druhu nieoceniony...
29 marca 2024 23:46
Co tam naga klata. Ten burdel na placu gdzie przebywają konie to dopiero... 🙈 O i to mnie wkurza - wszędobylski burdel w stajniach, niebezpieczne elementy w miejscach gdzie mogą przejść konie. U tego gościa wybitnie - myślałam, że to jakiś skup złomu, 🤣 a to po prostu burdel na placu i między tym konie, brrr.
maluda, I stylizacji na kałboja. Kałboje się lepiej sprzedają niż królowie elfów i typy w bryczesach (nie mylić z kowbojami = faktycznymi zawodnikami, profesjonalistami...). Efekt aureoli...
Boże, jakie te konie są cierpliwe...
desire, burdel ma, prawda. Ale to nie oznacza, że sobie coś z tego robi.
Sankaritarina, nie wiem. Tzn. jak patrzę po sobie to taka prezentacja jest mi obojętna. Jeżeli treści nie są wartościowe to zwyczajnie nie oglądam. Ale oczywiście, jakieś części obserwujących to na pewno się podoba.

Mi się w nim nie podoba fakt, że każda konstruktywna krytyka jest brana jako hejt. I dnia następnego, albo nawet i nie, wstawia jakiś prześmiewczy film. Ja go nie biorę poważnie. Dla mnie jest ciutek niedojrzały.
Obserwowałam dramę z siodłem na araba. Nie potrafił wytłumaczyć, czemu ono tak klepie mu po grzbiecie, a ludzie pisali, że nie jest dopasowane. Teraz kolejna skucha, mała afera z wędzidłem. Też nie widzę żadnych sensownych argumentów, których mógłby użyć do obrony.

Jak dla mnie to on się dobrze sprzedaje i trzeba mu przyznać, jest na niego popyt.
desire, ooooo mnie też burdel, syf, bałagan. Wiązanie wszystkiego białym sznurkiem i pokrzywy przy ścianach. To mnie zawsze raziło 😅
Gillian   four letter word
30 marca 2024 15:15
Wkurzają mnie konie. Niezmiennie. Pozdrawiamy z kliniki po operacyjnej kolce 🙄 🤦🤷
Gillian, kurde, który kopytny?? Zdrówka i niech wraca szybko do domu.
Larish   Pozdrawiam ciepło
30 marca 2024 17:01
A propos Patryka jeszcze, zdziwiło mnie mocno gdy zobaczyłam że prowadzi kursy razem z Aleksem Jarmułą...
Może to kwestia tej 'sprzedajnosci' o której pisze maluda.
Gilian, trzymaj się 🌹
Gillian, miło, że przed Świętami nie w trakcie...
Gillian   four letter word
30 marca 2024 17:16
Młoda… 🤦🤦🤦 zajęliśmy przedostatnie miejsce w klinice, wszyscy są zapchani kolkami 🙁 No porażka te konie 🙁
Wkurzają mnie konie. Niezmiennie. Pozdrawiamy z kliniki po operacyjnej kolce 🙄 🤦🤷
Gillian, współczuję, ale mam też i nadzieję, że wszystko w porządku i to koniec Waszych zmartwień.

Larish, też byłam zaskoczona.
Gillian, pogoda tak wariuje, że faktycznie sporo kolek ostatnio. Zdrowia dla dziewczyny, niech się już nie wygłupia tylko zdrowieje.
Mój się zadławił zaraz po swietach bozonarodzeniowych, żaden wet nie przyjechal mimo obdzwonienia pol wojewodztwa wiec kocham nieodmiennie jkonie i swieta.

Gilian, trzymam kciuki by wszytsko bylo ok
Gillian, niefajnie. Trzymam kciuki o szybki powrót do domu.

Ja już nie wiem, człowiek tyle lat siedzi "w koniach" i nie przypominam sobie aby konie (z 20 lat temu i dalej) aż tak kolkowaly jak teraz. Co rusz któryś koń to kolka, klinika.
Gillian, zdrówka młodej!!!

Fajnie że tego horsemana odgadujecie bo się ostatnio zastanawiałam wtf czy ja jestem przewrażliwiona czy typ robi tylko filmiki z szyderą czy co… podoba mi się praca z wykorzystaniem podejścia naturalsowego, zaobserwowałam w ostatnim czasie trochę trenerów z takiego nurtu No i ten pan się wyróżnia. Niestety in minus. Tylko jak to jest że takie jednostki mają zwykle największe grono wyznawców?
Gillian, o matko, zdrówka!
magda, nie wiem, a też się nad tym zastanawiałam. I ciągle wychodzi mi, że to ta goła klata (z przymrużeniem oka).
A tak serio, to on się bardzo dobrze sprzedaje. Ma gadane. Umie się pokazać. Wybił się, a za dużej konkurencji nie miał (moim zdaniem).

Ma swoje grono fanów, ale też coraz więcej ludzi zwraca mu uwagę na pewne fakty, nieścisłości i błędy. Natomiast on nazywa to hejtem, gdzie ja widzę konstruktywną krytykę.
Facella   Dawna re-volto wróć!
31 marca 2024 12:02
Gillian, konie mają jakiś wewnętrzny zegar, który im podpowiada, kiedy ludzie mają zwyczajowo wolne... Zdrówka!
U znajomych też wczoraj kolka, na szczęście obyło się bez kliniki.
Gillian Trzymaj się! zdrówka dla tych paskud kopytnych
Gillian   four letter word
31 marca 2024 18:28
Kobyła ma się super, głodna i znudzona. Ja chyba umarłam i zmartwychwstałam, mam nerwobóle i nie mogę spać. A idźcie z tymi konikami.
Dobre wieści. Szczęśliwie się udało dostać i być na czas w klinice 🙂
maluda, popieram ,niedawno wyświetlił mi się na fb ,bo oznaczył mojego dobrego znajomego , czy tam wspomniał ,nie pamiętam . Owszem konie spoko ,niech się tam bawi w co chce , ale niestety przerost formy nad treścią,ogromny. On nawet dobrze nie siedzi w siodle,żeby nie było ja też nie ale dorabiam do tego ideologi. Dopóki bawisz się w obrębie własnego podwórka to spoko , ale może to chodzi o zwykły zachwyt i podbudowanie ego ,to ok.
Wczoraj miała miejsce moja ulubiona reakcja u niego - atak.
Gdyby ktoś pytał, podsumował nasze dywagacje słowem: gnida.
Łomatkobosko, serio odklejony gość... koni żal, szkoda ludzi wierzących w takie "czary-mary", przeraża brak podstawowej wiedzy i ogromna wiara we własne farmazony. Do tego atak na każdy przejaw krytyki, nawet filmiki z groźbami kręci, bo ktoś śmiał krytykować jakąś laskę uczącą się jeździć na nierównym arabie w niedopasowanym do konia i jeźdźca sprzęcie...
Dodam, że revoltę czyta, nawet powklejał sobie screeny z tego wątku, przy czym zero refleksji na własny temat. Także ten... tylko koni żal 🙁
Jak niskie poczucie własnej wartości trzeba mieć, żeby reagować aż taką agresją na jakikolwiek komentarz, który nie jest ochem i achem? No cóż...
Wychodzi na to, że ten nieszczęsny styl western "przyjmie wszystko".

A propos Patryka jeszcze, zdziwiło mnie mocno gdy zobaczyłam że prowadzi kursy razem z Aleksem Jarmułą...
(...)

Larish, O właśnie! I to mnie zdziwiło.

Gillian, Trzymaj się! Kobyła już git, teraz Ty🙂
Sankaritarina, on nie do końca jest westowcem. Jak dla mnie, to on się swobodnie obraca wokół tego nurtu. Natomiast zgodzę się z tym że, przy weście lepiej funkcjonuje wszystko, co naturalne. Tak się przynajmniej przyjęło skojarzeniowo, że kowboje w kapeluszach są bardziej "końscy".
Ja tu dość uogólniam, więc nie chcę by ktoś to odebrał jako "atak" np. w klasyków.

_Gaga, a każdy głos w komentarzach, który jest konstruktywną krytyką, obraca w żart i nie potrafi się odnieść.
A jego społeczność potem "atakuje" taką osobę i aż strach się wypowiedzieć inaczej, bo zaraz po łbie dostaniesz. Tego już nie widzi, to mu odpowiada.
Koleś po prostu strasznie prymitywny. Słaby poziom wypowiadania się 😅 ale większość ludzi ma problem z krytyka... i innym zdaniem 😅
Ale co do tego araba pod tą dziewczyną. Nie znam się na dopasowaniu westowego siodła, więc się nie wypowiem, ale trudno się czepiać reszty. Dziewczyna jezdzic nie umie, jezdzi na halterku, krzywdy ona sama tym brakiem równowagi to nie robi, po prostu nie umie jezdzic. I tez nie widzę jakiegoś ataku, tam chyba 2 albo 3 osoby napisały cos ze dziewczyna obija plecy... a ta odpowiedź jakby im ktoś napisał na murze farba "mordercy" 😅
Aż weszłam zobaczyć co tam za aferka u pana gnidy, a w komentarzach oczywiście nasza atencjuszka, że revolta ją prześladuje i robi zdjęcia działki XDDD
xxagaxx, ja się na westowych siodłach też nie znam, ale żadne siodło nie powinno leżeć na szyi i łopatkach...
xxagaxx, mi się nie podoba że dziewczynie która nie umie jeździć każe siedzieć a nie anglezować.

Patryk, czytasz to to se uświadom że to nie jest hejt na tą dziewczynę tylko wyrażanie opinii na to co sam robisz.
xxagaxx, ja się na westowych siodłach też nie znam, ale żadne siodło nie powinno leżeć na szyi i łopatkach...
_Gaga, tak, dokładnie. A te leży na łopatkach, bije tyłem i (jak na moje oko) jest za wąskie.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się