sklepy internetowe

Moon   #kulistyzajebisty
22 sierpnia 2024 10:18
Nudny plus dla Bergo, zawsze szybko i sprawnie - nie tylko wysyłka, ale też odpowiedzi na moje upierdliwe maile dot. mierzenia produktów 🙈🤣
Happy Horses, nie przyszło mi do głowy sprawdzić tutaj i zrobiłam zakupy. Kontakt slaby, dzwonić nie ma jak.
Nie wiem kiedy spodziewać się przesyłki
BUCK   buttermilk buckskin
23 sierpnia 2024 10:56
mikstura trochę zależy co kupiłaś, z mojej obserwacji wynika, że suplementy i pasze ''idą'' szybciej niż inne towary
pasze to tak niecałe 2 miesiące, a np.derki ''szły'' prawie 4 miesiące
BUCK,
Dziękuję
Muszę anulować zamówienie, zależało mi na suplemencie, nie mogę czekać tak długo.
mikstura, tylko szybkiego zwrotu pieniędzy też się nie spidziewaj...
mikstura, wystaw negatywna opinię na Google! U mnie to jedyne co zadziałało
Lootra,
Dziękuję dziewczyny za opinie i rady. Stara jestem i głupia, nie zdarzyło mi się jeszcze tak pomylić.
Ostatecznie pojadę osobiście do Milanówka i porozmawiam
Poszukuje czegos takiego, rozmiar full:
https://www.raj-ohlavek.cz/produkt/cabraka-na-usi-s-otvorem-na-hrivu-cerna?a_box=y2z2v577
Ktos cos? I jak to sie po polsku nazywa, bo od polskiego troche odstalam :-)
mikstura, prawdę mówiąc na happy warto zamawiać jakieś rzeczy które nie są potrzebne na już ponieważ promocje są fajne lecz gorzej z czasem oczekiwania🙁 Ja sama się kiedyś rznęłam na to ale musiałam im kulturalnie pospamic na mailu i nie miałam problemu ze zwrotem
Dodatkowo nie wiem czy oni w systemie to widzą, ale raz kupiłam kilka rzeczy i faktycznie była obsuwa w dostawie. Kolejne dwa zamówienia zrobiłam z odroczona płatnością na wszelki jakby były problemy i wszystko było o dziwo na czas.
Poszukuje czegos takiego, rozmiar full:
https://www.raj-ohlavek.cz/produkt/cabraka-na-usi-s-otvorem-na-hrivu-cerna?a_box=y2z2v577
Ktos cos? I jak to sie po polsku nazywa, bo od polskiego troche odstalam :-)

Bella04, nauszniki z otworem na grzywkę, ale szczerze mówiąc, pierwszy razttakie coś widzę.
Dzieki Anai.
Ten otworek to fajna sprawa jak ma kon mega grzywke. Nie wiem jak bym to upchala pod normalny nausznik. Ten stary kupilam gdzies w Niemczech, ale jak przegladalam eshopy, to juz nie znalazlam...
Są firmy które szyją, to może ci zrobią na życzenie?
Kolejny minus dla happyhorses anulowałam zamówienie, bo przez jakie 2-3 tygodnie go nie wysłali, które niestety wzięłam z paypo, a oni przez miesiąc tego nie zgłosili, więc teraz się bujam między jednym a drugim…
Ogromny plus dla sklepu Mustang na wrocławskich Partynicach, gdzie pani podczas swojego krótkiego urlopu przyjechała z wesela otworzyć i wydać mi potrzebną rzecz.
Oraz dla sklepu Arcus, gdzie pani w piątek na kilka minut przed przyjazdem kuriera skompletowała mi zamówienie na telefon, tak, żeby zdążyć je nadać.
charlieeee, miałam tą samą sytuację 🙂 tzn. podobną, bo ja produkt zwróciłam. ostatecznie paypo było wyrozumiałe i pogoniło sklep.
Duży plus dla Salon Jeździecki Koński Świat, wczoraj zamowione, dziś odebrałam paczkę pełną bryczesów -50% 😁
Mega duży plus ponownie dla Arcusa 🙂
Wielki plus dla Salon Jeździecki Koński Świat przesyłka ekspresowa 😀 również skorzystałam że zniżki na bryczesy -50% 😅
Czy sklep zlotykon ktoś poleca? Szukam i szukam opinii ale tylko linki z wątku ziołowego widzę 🙂
jak to jest teraz z premier equine? Cło naliczają u nas?
Lupka mi nic nie wypluła, czy ktoś zamawiał coś z tego sklepu? https://www.tradeinn.com/horse-riding/
Mąka, tak, spoko
donkeyboy   dzień jak codzień, dzień po dniu, wciąż się dzieje życia cud
24 września 2024 18:32
Rudzielc_23, obczaj sobie w Sellerie mae czy na tradeinn - jest taniej niż w ich własnym sklepie i to są sklepy w Europie więc na pewno żadnego cła

Jeśli jednak się zdecydujesz na ich sklep to z pkt widzenia prawnego powinni ci odliczyć VAT przy zakupie i to potem będzie do zapłaty w PL. Cła jako takiego nie powinno być bo na produkty "rodzime" tj. angielskie jest zwolnienie.
Zuzu. dzięki!
Post został usunięty przez moderatora
Rudzielc_23, przeliczają wszystko jak robisz zakupy na www. Niedawno ściągałam od nich derkę. Jak wpiszesz adres to przelicza kwoty - odejmują podatki, dodają dodatkowe opłaty, itd. W Polsce już się nic nie płaci.
RR4 dzięki bardzo
Czy gdzieś w PL znajdę pad Premiere Equine ? bo na tradeinn płaci się tylko kartą i blikiem :/
anetakajper Horse-trade ma ich produkty tam można sprawdzić
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się