Końska rewia mody cz. 3

zulu   późne rokokoko
07 września 2009 22:27
Lukasowa, aż przyjemnie popatrzeć jak się Lukas zmienia. I nie jest to tylko kwestia odpasienia, fryzury czy koloru owijek 🙂
wątek zamknięty
zulu - niah niah jak miłoo mi to słyszeć  :kwiatek: tym bardziej, że tyle pracy w niego ostatnio wkładam i wysiłku a kolega charakterny i buntowniczy  🏇
wątek zamknięty
Lukasowa, wow! Luk wygląda świetnie!!

a ja nie wiem czy było ale oglądam zdjęcia na dysku i znalazłam Rudego na biało (na zdjęciu został uwieczniony jakiś ich problem egzystencjalny😉) i Rudego na jasno-żółto z owijkami w deseń zółto pomarańczowy😉


wątek zamknięty
Bee.   przewodnicząca chaos serce ma przebite strzałą.
07 września 2009 23:45
Breva, cóż to za siodło?
wątek zamknięty
Wygląda mi na DAW-MAG  😎
wątek zamknięty
dokładnie - daw-mag😉 ale jaki model, co konkretnie niestety nie powiem bo siodełko ma już z 8 lat jak nie 10😉
wątek zamknięty
Bee.   przewodnicząca chaos serce ma przebite strzałą.
08 września 2009 10:08
baaardzo ładne 🙂
wątek zamknięty
Ktoś sobie życzy piżamkę?  😁
http://www.snuggyhoods.com/index.php/Fleece/View-all-products.html


Pidzamki sa absolutnie REWELACYJNEEEE!!! My mamy az trzy🙂

Tutaj tylko kondomik na ogon naszej ulubionej, rozowej🙂


a tutaj w calosci w innej pizamce:


No i do tego koniecznie nasza rozowa derka by DEBORAH:  😵


i my w pomaranczowym


my w bezach i brazach


i blekit na dereszu:



i kasztanie


ropuchowy z czarnym


ropuchowy z bialym


i niezidentyfikowany




i mixy bialo-czarne i rozne inne 👀






i zielonym, z druga koszula bardziej zielona wyglada korzystniej


i niesmiertelne ognie by USHIA


i mam jeszcze taki pad:


W czym uwazacie najlepiej wyglada? Macie jeszcze jakies pomysly na kolory? W westernie to taki problem, ze koszula tez moze byc rozna... Jaki jest najlepszy zestaw? Moze cos sprobowac jeszcze pomieszac? Kapelusz mam czarny i bialy, czapsy czarne i brazowe, nie mam juz tych jasnych. Mam jeszcze wiele innych koszul i czarnych body. Ale czy macie jakis pomysl na to, tutaj zaprezentowane?

Licze na wasza kreatywnosc  :kwiatek:
wątek zamknięty
In.   tęczowy kucyk <3
08 września 2009 14:33
Ja mam pytanie pod tytułem do czego służą takie piżamki??
wątek zamknięty
Karolass zdjecia super  😵 😍 😍

Ja sie nie znam, ale podoba mi sie wersja ognista i klasyczna czarna 😀
wątek zamknięty
Nie mogę muszę się tym z wami podzielić bo mnie to dziś bardzo rozbawiło.
Otóż weszłam sobie dziś na stronę horze, szukając spodenek.
I na stronie producenta (firmowa stronka a jakże) dowiaduję się,że w przypadku spodni, które oglądam- cytuję:
"Leje na tyłku w tym samym kolorze".

Stronka tu:
pl.horze.com/product_info.php?products_id=36452...

Aż im maila napisałam, że generalnie to wolę gdy prducent nie odwołuje się w opisie produktu do mojego tyłka... ale mi napisali, że mój mail to spam...
więc będą mieli nadal na stronie leje na tyłku - bardzo profesjonalnie hehehe.
wątek zamknięty
Karolass dla mnie wszystkie kolory bedą ładnie wyglądać na Tobie i różowej bo ładnemu  we wszystkim ładnie  😉
wątek zamknięty
kotbury na tej stronie było też kiedyś "wędzidło d-kółko do galopu" 🙄
wątek zamknięty
helcia   Wiedźma z czarnym kotem
08 września 2009 16:54
Ktoś z was spotkał kantar w biało-czarną szachownice. Lub jakiś inny podobny motyw (koniecznie biało czarny)?
Szukam i przeglądam, ale nie mogę trafić.
Karolass mi się ogień podoba później zielony i niebieski 🙂.
wątek zamknięty
Ropuchowyyy 😍
wątek zamknięty
moim faworytem sa ognie, ale to zestaw z sezonu 2008, wiec nie lubie sie w nim teraz pokazywac, bo wszyscy go juz kojarza 😉 Osobiscie lubie ropuchowy i blekit.

Ale jestem nieobiektywna - lubie te zestawy, w ktorych mialam dobre przejazdy. Ktore kojarza mi sie z udanymi zawodami.

Dlatego postanowilam spytac was.

I jakie kolory by jeszcze pasowaly? Moze fioletowy? [[a]]http://sporting-goods.shop.ebay.com/Show-/47309/i.html?_armrs=1&_dmd=1&_mdo=Sporting-Goods&_mspp=&_pcats=47308%2C3161%2C3153%2C159043%2C382[[a]]

Nie jestem przekonana do wzorzastych padow. Myslicie, ze pasuja Landrynie? Help me  😵
wątek zamknięty
Myśle ze fioletowy byłby super  😉
wątek zamknięty
O tak, fioletowy byłby świetny 🙂
wątek zamknięty
Karolass a mi najbardziej podoba się w beżach i w brązach, zdjęcie nr 5 od góry. Klasyczne kolorki zawsze w modzie i efekt też ekstra 🙂
wątek zamknięty
Ada   harder. better. faster. stronger.
08 września 2009 19:38
kotbury, ale u horze to standard.
Mam nowy katalog i w dziale bryczesów w opisach jest kilka razy użyte słowo "tyłek".
wątek zamknięty
Dorotheah   मेरी प्यारी घोड़ी
08 września 2009 20:04
Karolass
Mi się u Was  najbardziej podobają - ropuchowy , oraz ognie i czarny.

Co do propozycji:
Osobiście za mega hicior uważam połączenie kolorów takie jak w kantarze Anky ciemny fiolet (jak hortensja Anky) z jasną zielenią pea (ostatnio często i  w ciuchach ludziowych widzę takie połączenia- śliczne).
Myślę, że rewelacyjnie by było jakbyś miała na sobie tą ropuchową koszulę do fioletowego padu.
przykładowe połączenie barw fotka z sklepu Okser-   

I moja w tym kantarze Anky hortensja- pea


I na wesoło  fiolet- zieleń tyle że światło lipne i kiepsko kolorki widać- na żywo superowo grają te barwy. Ten sam kantar, owijki hortensija, pad kiwi (ja dodatkowo byłam w koszulce hortensja więc zieleń była między fioletami  😉 )


Ewentualnie może sam fiolet (koszula i pad) na różowym koniku - prawie jak MyLPony  😉 A co !

Na piżamki coraz przychylniej patrzę  🙂
wątek zamknięty
Dorotheah super pomysl. Czyli na to wyglada, ze trzeba sie obkupic w fioletowe pady. Moze jeden taki lila, a drugi ciemniejszy...  😜

Macie pomysl na jeszcze jakis kolor? Wykorzystam was troszeczke🙂

znalazlam jeszcze jednokolorowe pady takie jak czekoladowy, bordowy, lawendowy, niebieski. rozowy chyba do nas nie pasuje...?  😕

i jest jeszcze cos takiego  🤔wirek:
http://cgi.ebay.com/JUST-CHARMIN-SHOW-SADDLE-BLANKET-PAD-4-WESTERN-SHIRT_W0QQitemZ150370851286QQcmdZViewItemQQptZLH_DefaultDomain_0?hash=item2302cd19d6&_trksid=p3286.c0.m14
wątek zamknięty
http://sprzetjezdziecki.com/pl,category,126562,czapraki.html a ja takie znalazłam . Też podoba mi się połączenie zieleni i fioletu . A  co do strony Horze myślę , że poprostu jest tłumaczona przez jakiś program stąd te błędy.
wątek zamknięty
Dynamo   Dynamicznie :))
08 września 2009 21:35
dokładnie - daw-mag😉 ale jaki model, co konkretnie niestety nie powiem bo siodełko ma już z 8 lat jak nie 10😉

A to nie jest Hubert przypadkiem ? 😉
wątek zamknięty
Dorotheah   मेरी प्यारी घोड़ी
08 września 2009 22:00
Karolass
Najfajniej bedzie wyglądać taki głęboki, nasycony  fiolet (chłodniejszy , bardziej w niebieski wpadający- gorzej z jasną ciepłą zielenią wygląda zresztą na moich fotkach idealnie światło zilustrowałao o co mi chodzi ) np [url=http://cgi.ebay.com/MAYATEX-36X34-Oversize-Show-Saddle-Blanket-PURPLE_W0QQitemZ380155219424QQcmdZViewItemQQptZLH_DefaultDomain_0?hash=item5883044de0&_trksid=p3286.c0.m14#ht_2549wt_940] taki[/url]

ten jest szałowy  🙂
http://cgi.ebay.com/SHOW-SADDLE-BLANKET-PAD-WESTERN-PINK-ZEBRA-RHINESTONES_W0QQitemZ150370056723QQcmdZViewItemQQptZLH_DefaultDomain_0?hash=item2302c0fa13&_trksid=p3286.c0.m14#ht_8517wt_1166
Ale panterka tez odjechana
wątek zamknięty
Kiedy wypuszczą nowego Eskadrona i czy orientuje się ktoś może jakie kolory będą miały NICIaki tej kolekcji?
wątek zamknięty
Pursat   Абсолют чистой крови
08 września 2009 22:35
Kilka stron wcześniej była o tym mowa. 😎
wątek zamknięty
Dorotheah super pomysł z tym mixem 😉 Zainspirowana takim połączeniem kolorów ubrałam ostatnio swojego Siwka w hortensje i pistacjowe owijki , efekt bombowy ;];]
wątek zamknięty
Bee Daw-mag Hubert  :kwiatek:
wątek zamknięty
czy ja jeszcze gdzieś kupie owijki Anky banana ?  hmm bo chyba troszkę za późno sie ogarnęłam
wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.