MPMK ujeżdżenie Książ 2009

gratki dla Majorka!!! 😀 no i Ani of course 😉  😅 😅 😅
ElaPe   Radosne Galopy Sp. z o.o.
27 września 2009 18:18
a co sędzia Lwin powiedział po przejeździe Ani w związku z Majorem?
kujka   new better life mode: on
27 września 2009 18:20
Gratulacje dla Animic!!
bedzie gdzies galeria z tych mpmk?
a co sędzia Lwin powiedział po przejeździe Ani w związku z Majorem?


Że w końcu pojawił się koń odpowiednio przygotowany do tego konkursu  😉
Dokładnie nie pamiętam jak to ujął ale pochwała się należała!
GRATULACJE!

I gratki dla Marco za 3 lokate  🙂

Falbrus robił niesamowite wrażenie choć niestety nie zdążyłam na przejazd i widziałam go jedynie podczas rundy honorowej ale po prostu W ZYCIU bym nie powiedziala ze ten kon ma 4 lata, oczywiscie nie tylko ze względu na to że już taki bialutki  😉

Najbardziej szkoda mi Exmoora ktory został wyeliminowany, tracac tym samym trzecie miejsce i licencje (!) z powodu wywrotki.. pośliznął się w galopie w narożniku..
ElaPe   Radosne Galopy Sp. z o.o.
27 września 2009 20:27
o matko, to koń się wywrócił nawet? 😲
busch   Mad god's blessing.
27 września 2009 20:50
A jak wam się podobały dziś oceny sześciolatków? Po ścięciu pierwszego Diamonta, który dostał mniej punktów za przejazd lepszy od wczorajszego, sędziowie pojechali sobie po reszcie aż miło. Wspomnijmy chociażby galop i przydatność do ujeżdżenia Chalerza ocenione na 4,5  😵 , czy kłus Moneta (również 4,5). To przecież aż dwa punkty niżej, niż próg kwalifikujący  😲 .
Niestety jeden sie przewrócił. Zawodniczka wsiadła i ukończyła przejazd, ale sam fakt poślizgnięcia i wywrotki był nieciekawy.

Ja również gratuluję aniamic! I nie tylko, bo wiem że wiecej osób śledzi revolte, takżew gratki dla wszystkich którzy się zagrali i są zadowoleni 😉

A może ktoś robił jakieś zdjęcia/filmy i się nimi pochwali?
A może ktoś robił jakieś zdjęcia/filmy i się nimi pochwali?


Zapewne Faraa uraczy nas galerią za jakiś czas  😉
jakby ktoś miał przypadkiem moje zdjęcia (Marco) i chciałby się nimi ze mną podzielić  to bardzo proszę o kontakt 🙂 z góry dziękuje!
Uff, wróciliśmy całą ekipą dopiero o czwartej w nocy...  😵

Nasze koniki dały czadu - całym szczęściem Gwizdek stanął na wysokości zadania i raczył wygrać sześciolatki 😉 Kucunio w piątek oszukał wszystkich swoją niebywałą grzecznością (już kiedyś zrobił nas tak samo w konia w Aromerze), skutkiem czego większość rozprężenia przestępował (zmęczone jest biedactwo) i na piątkowym czworoboku tak tańcował, że aż trudno było uwierzyć, że jemu w ogóle zdarza się pod siodłem chodzić 😁 Najpierw były przerażające autobusy, potem pan, który spacerował po trawniku od dobrych 10 minut (ale zdaniem Kuca pojawił się tam znienacka, z głośnym hukiem, w kłębach dymu i oparach siarki, masakra), dalej budki, które groźnie czaiły się przy czworoboku i w dodatku w środku zawierały sędziów... Eh - tam, gdzie miał być stęp, był kłus, gdzie kłus - galop, a gdzie galop - wypłaszanie się z radosnym pobrykiwaniem.  🤣 W efekcie na drugie dzień zaplanowałyśmy tylko przejazd posłuszeństwa. W sumie chyba najlepszy przejazd był w niedzielę - ale też słabiutki. Parafrazując pewne powiedzenie - Kuc jest jak pudełko czekoladek - nigdy nie wiesz, co trafisz 😉

Pozostaję pod ogromnym urokiem konia Major - jak dla mnie jest to zwierz o wybitnej jezdności. Zawsze równy, skupiony, solidny, bez głupich pomysłów, na przejazdy jego i Ani naprawdę miło popatrzeć. Szczególnie w niedzielę ta para wybijała się na tle innych zarówno przygotowaniem, jak i zgraniem ze sobą.  👍

Ogółem - sześciolatki były stremowane, pięciolatki - w niżu demograficznym (tylko 8 pięcioletnich koni polskiej hodowli w tej kategorii wiekowej!), ale czterolatki - bajka. Szczególnie jeden wpadł mi w oko 😉 Ciekawe czy wypadnie, czy... 😉

Okiem luzaka 😉 Jak na mistrzostwa, to przydałaby się ciut lepsza organizacja imprezy :| Problemy z sianem (w cenie 10 pln za kostkę - nie było komu przywozić i po dwugodzinnym oczekiwaniu dopiero udało się w kilka mega natrętnych osób wymóc transport), brak jakiegokolwiek rozreklamowania imprezy, pełno samochodów, sunących pełną parą po bruku obok czworoboku (w zamku cykliści mieli jakiś swój wyścig), słaby catering (w czwartek / piątek na terenie zawodów nie dało się zakupić niczego do zjedzenia). No i  chyba po raz pierwszy od lat nie rozdano uczestnikom MPMK pamiątkowych plakietek (takich naboksowych)... Trochę przykro.

Zdjęć parę, bo zanim wszystkie przejrzę i pozmniejszam, to będzie grudzień 🙂

Kucunio (no cóż... przynajmniej tyle, że jest fotogeniczny) :P

Fajnie na rozprężalni... niefajnie na konkursie 😉


Re-volta 😀 w trakcie zakładów bukmacherskich:

No i mistrzunio - brzydkie fotki, ale już ciemno się robiło:

Nie wiem, od jakich konkursów wchodzą takie chody, ale zaiste były efektowne:



aniamic   tegoroczny sezon sponsorują literki C
28 września 2009 20:06
Dzięki wszystkim za miłe słowa i gratulacje, sama jeszcze nie bardzo uwierzyłam w wyniki  😜 Major faktycznie spisał się na medal, wiedział chyba że gra toczy się o licencje  🤣 
Sędziowie rzeczywiście sprawili niezłą niespodziankę, w niedzielę sędziując niesłychanie ostro i nisko, tym milej było usłyszeć pozytywne oceny przejazdu  🏇
Gratulacje dla wszystkich, którzy byli i walczyli, mimo tragicznego podloża...  😫


Gdyby ktos miał przypadkiem jakies zdjecia to bardzo prosze o przesłanie ich na adres aniamic@tlen.pl - będę baaaardzo wdzieczna  🙇
czy znalazłby się ktoś kto podzielilby się swoimi wrażeniami odnośnie og. El Bonillo ?
Byłabym wdzięczna  :kwiatek:

quanta
fotogeniczny to mało powiedziane  😍!
zdjęcie re-volta cudowne, zwróćcie uwagę na kolory, oszałamiające

gratki dla wszystkich zwycięzców
zdjęcie re-volta cudowne, zwróćcie uwagę na kolory, oszałamiające


boskie, szkoda tylko że wyglądam jakbym miała ręce długości rąk orangutana  😂 od jutra zaczynam grać w kosza 😉
hihihi










Quanta  - zamorduję, prawie zawału dostałam 😉

Aniamic - Major powala na kolana - wielkie wielkie gratulacje za prowadzenie konia w takim stylu 🙂

Quanta-  kucyk ma swój czar i urok i tyle 🙂 - naprawdę mnie urzekł...
Jeszcze jedno, ktore mi sie podoba:

oti   Everybody lies...
28 września 2009 21:41
faraa,
zdjęcia jak zwykle przepiękne!  😜 a co to za koń na 5. fotce??
Quanta- kucyk po prostu 😜 😵

Przepraszam za  🚫 ,ale czy na tych fotach Dorota siedzi na Lucky dressage? Pod nią nie wygląda na tak małe siodełko 😀
faraa,
zdjęcia jak zwykle przepiękne!  😜 a co to za koń na 5. fotce??


To nie jest czasem Rock and Roll?
faraa zdjęcia piękne! a masz może Falbrusa?
Jest już pierwsza galeria na ŚK:
KLIK

[...] ale czterolatki - bajka. Szczególnie jeden wpadł mi w oko 😉 Ciekawe czy wypadnie, czy... 😉


Zdradzisz który?  😉 Czy raczej Top Secret  🙂

[b]Falbrus[/img]
Dzięki :kwiatek:
asior   -nothing but eventing-
29 września 2009 21:22
Wow, mega podobny do Aviano  😲
busch   Mad god's blessing.
29 września 2009 22:04
Laguna- tak, to Lucky Dressage  🙂
ElaPe   Radosne Galopy Sp. z o.o.
30 września 2009 07:56
zastanawia mnie czemu uporczywie te MPMK się w tym Książu organizuje. Biorąc pod uwagę corocznie pojawiające się eufemistycznie mówiąc "niedociągnięcia" organizacyjne.
busch   Mad god's blessing.
30 września 2009 09:44
A jest jakiś inny chętny na tę imprezę?  😉
ElaPe   Radosne Galopy Sp. z o.o.
30 września 2009 10:10
no tak, takie zawody to zapewne krzyż pański i dopust boży. I tylko ten biedny SO Książ się poświęca.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się