Ogłowia

okser.pl
futerko porządne, wełniane i puchate. I w kilku kolorach😉
(Wczoraj doczekałam się wreszcie swojego)
albo w ihaha mattesowe we wszystkich kolorach!
arivle   Rudy to nie kolor, to styl życia!
02 października 2009 20:51
A ja powróce do hooksa- jak z ich rozmiarówką? potrzebne mi małe full, albo duże cob to co brac?  👀
mam kogoś kto mi przywiezie ogłowie  😅
ja mam znajoma w Szwecji ktora zawsze mi przywozila sprzet z hooksa, ale niestety niepredko pojawi sie w Polsce 🙁
chyba ze ona by wyslala paczke do Polski. ale to troche bedzie pewnie kosztowac, skoro ciagle cos "dosylaja"
Jakby kilka osób zamawiało jakieś rzeczy, to koszty przesyłki po podziale nie powinny być jakieś mega duże chyba 🙂
arivle   Rudy to nie kolor, to styl życia!
03 października 2009 18:04
przesyłka jest bezplata przy zamówieni powyżej 2 tys koron o ile się nie myle... Więc tylko wysyła do poszczególnych osób zostaje...
jakby ktoś zamawiał z Hooks'a to ja też jestem chętna  🙂
Również piszę się na ogłowie z hooksa jeżeli ktoś będzie tak dobry i ogarnie całą rzeszę. 🙂
ale mozę już nie piszmy kto się pisze czy nie bo nam się drugi temat o ogłoszeniach stworzy...
Póki co trzeba uśmiechać się do Angel po ona coś wpominała.

Ja będe zamawiać pod koniec listopada i UMIESZCZE DUŻEEEEE OGŁOSZENIE na ten temat 🙂
xxagaxx, więc czekam! 🙂😉)
arivle   Rudy to nie kolor, to styl życia!
06 października 2009 17:20
Wczoraj wysłałam maila do hooksa z pytaniem czy wysyłają poza Szwecje.
Dziś dostałam odpowiedz z ktorej rozszyfrowałam ze owszem- wysyłają.
ale tylko przyz zamówieniu powyzej 500 koron.
nie wiem tylko na ile ich odpowiedz rozszyfrowalam dobrze...

ponawiam tak ze moje pytanie dotyczace rozmiarowki hooksa- na konia noszacego duze cob albo male full jai rozmiar?
Wczoraj wysłałam maila do hooksa z pytaniem czy wysyłają poza Szwecje.
Dziś dostałam odpowiedz z ktorej rozszyfrowałam ze owszem- wysyłają.
ale tylko przyz zamówieniu powyzej 500 koron.
nie wiem tylko na ile ich odpowiedz rozszyfrowalam dobrze...

ponawiam tak ze moje pytanie dotyczace rozmiarowki hooksa- na konia noszacego duze cob albo male full jai rozmiar?


poza szwecję, ale zaznaczyłaś ze do Polski?? Bo poza szwecję to oni wysyłają. ale nie poza skandynawię, przynajmniej tak było do niedawna.

Jak dla mnie to małe full ich fuull to nie jest.  Ale rozmiary mają raczej hmm  normalne?? Może trochę większe (przynajmniej tak było w ogłowiu meksykańskim) ale to chyba zalezy od modelu.
arivle   Rudy to nie kolor, to styl życia!
06 października 2009 17:59
tak... Napisałam dokłądnie tak (tylko, że po 'ichniemu'😉
"Chciałabym zamowić artykól xxxx do Polski (adres) czy est to mozliwe?"
dostałam odpowiedz:
"Tak, ale przy zamowieniu powyzej 500 koron, i jesli artykol jest w magazynie. Nalezy takze doliczyc koszt przesylki zalezny od wielkosci i wagi produktu."

Mniej więcej tak.
Ja dostałam w łapki moje ogłowie z Hooksa, zakupione tu na Volcie i muszę powiedzieć, że jestem zakochana. Pięknie prezentuje się na mojej Klusce, jest miękkie, z bardzo fajnej skóry. Polecam 🙂
kare_szczescie Agdzie foty?
500 koron to raptem 200 zł około 🙂
wysłałam do nich maila po angielsku, jak mi odpiszą to zamawiam na pewno ze dwie tranzelki do pl.
to jak mozna to ja też ze dwie zamówię i będzie git. Kto chce byc z mojej parze? :P
ja? 💃
rewir Jak cos to ja sie pisze na jedna + napiersnik.
Dobra, to ja czekam na maila zwrotnego, jak go dostanę to zrobimy jakieś zamówienie; dam znać 😉
dobra, nie ekscytujmy się - najpierw musimy wiedziec czy w ogóle da się zamówic cokolwiek 😀
Nikitaa, brak, bo jakoś nie znam nikogo kto mi zrobi zdjęcie 🙁 a aparatu nie posiadam.
Gillian, Rewir - można do Was dołączyć?
Dobra, odpisali mi! Ale są fajni.. po angielsku, składnie, ładnie, szybko, wszystko wyjaśnione, ahh.. żeby takie sklepy w Polsce były.
Wysyłają bez problemu, powyżej 500 SEK, muszę im przelać na konto korony, płacę za przesyłkę, jak czegoś nie będą mieli to mi doślą i mogę złożyć zamówienie mailem.
Więc chyba nie ma co, dziewczyny, żebyśmy robiły razem zamówienie i potem się bawiły w wysyłki na całą Polskę, skoro nie ma problemu z kupnem do Polski.
Byleby nie odwidziało im się jak pół Polski zasypie ich zamówieniami  😀
oo, a ktoś z warszawy w takim razie będzie zamawiał? jeśli tak to ja się piszę, bo sama zamawiać nie będe raczej, bo się nie znam na takich rzeczach :P
Ja też zupełnie się na tym nie znam, ale chciałabym zamówić naczółek, więc zamówienie wyjdzie mi mniejsze niż 500 SEK 🙁 Mogę się do kogoś podczepić?
Mam takie pytanie odnośnie ogłowi z Hooksa (do osób które miały z nimi styczność w realu) - czy tranzelki są wykonane z prawdziwej skóry, czy może jakiejś "eko-mielonki"? ...bo ceny aż nadto atrakcyjne
to ja w takim razie też zrobię zamówienie z hooksa  🙂 mogę podpiąć pod nie z 2-3 osoby z Warszawy, ktoś chętny  👀 zamawiam dwie tranzelki i przeboski skórzany kantar  😜
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się