Dzieci, ciąże & pogaduchy o wszystkim i o niczym

Dzisiaj byłam na pierwszym KTG.
Wydaje mi się, że strasznie wcześnie, ale co tam- z lekarzami dyskutować nie będę.

Wszystko ok, glukoza ok, wyniki coraz lepsze, USG w normie- będzie długonoga.
Na dzień dzisiejszy wazy ok 1630 g

Coraz gorzej sypiam.
Co chwila się budzę, w dzień jestem niewyspana, dzisiaj obudziłam się "połamana" jak po ataku ciężkiego reumatyzmu- tak mnie bolały biodra i kolana (ale chora nie jestem).

Niech no już nadejdzie styczeń bo nie mam nic przeciwko rozdwojeniu się 😁
Niech no już nadejdzie styczeń bo nie mam nic przeciwko rozdwojeniu się 😁

Szybko Ci zleci... Niedlugo swieta, sylwester i juz styczen! 🙂

Wow Madox jaki sposob, hi hi. Ja tam tez prawie wszystkiego probowalam, nawet wmowilam mezowi , ze masaz kostek przyspiesza porod i przez kilka dni mialam raj 😀

Vill tuz tuz! ! Juz sie nie mgoe doczekac jak nam pokazesz swoja dzidzie! 🙂
dempsey   fiat voluntas Tua
16 listopada 2009 22:58
u nas zaczynają się teksty...
ja: co będziesz robić o tej porze ? <późno>
Pola: chuchać!!!!!!
ja: ???
Pola: Huu - huu, huu- huu!

wieczór, czytam bajkę o królewiczu co szukał żony
Pola: a po co szukał?
ja: bo... no chciał mieć żonę  🤔 <brak sensownej odp>
Pola (nagle): A ja bardzo kocham KUBĘ!!! <kolega z przedszkola>
😵

tutaj tygrys:

i robimy obiad:


edit: wstawiam jeszcze (na jakis czas, potem skasuję chyba) krótką relację filmową pt. "wyjątkowo spokojny wieczór" 😉
http://s129.photobucket.com/albums/p203/damianiuki/?action=view&current=wesoywieczorek.flv
Ojojoj! Ale Ona ma ooooczyyyy 😀 Bomba!
Vill czyż byś  nasmarowała się kremem ? 🏇

Kamkaz
ten sposób był odkrywkowy 👀 ważne że podziałał, bo ja w 41 tyg byłam już naprawdę zmęczona ciążą.
Ma ktoś nr tel do Vill co tam u niej się dzieje?
Mam cichą nadzieję że nie wysmarowała się mazidłem tak jak ja  👿 🤔
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
17 listopada 2009 16:07
A ja dziś po raz drugi zostałam ciocią. W sumie miesiąc przed terminem, więc duże zaskoczenie, ale jak na razie wszystko w porządku, choć Lena ma tylko 2300...
tak na szybko bo widze,ze sie pytacie-Vill dalej w dwupaku i póki co maly nie daje znać co by się wybierał na ten świat
Jestem!!

Madox wzięłam gorący prysznic i wysmarowałam sie kremem i nic!Może jak bym miała wanne...jak ja marze o wannie 👿

Mały ma w poważaniu jakiekolwiek wyjście.Dzisiaj na KTG siedział cichusieńko, rozwarcie dalej na 2 cm.Lekarz mówi że mogę urodzić dzisiaj, a tak samo za 2 tygodnie...
No nic, musze zmolestować dzisiaj męża i popróbować innych hawajskich sposobów 🏇
Pocieszam sie ze 1 grudnia ide na wywołanie i mały ma szanse być grudniowy 💃
vill - trzymaj się mocno i głęboko oddychaj. Pamiętaj o oddechu!

a ktoś wie co u smerfi czy tylko ja już o Nią pytam...?
wawrek, nie tylko Ty. Ale wygląda na to, że nie ma tu nikogo, kto by miał z Nią kontakt 🙁
Słuchajcie, może w wątku o facebooku trzeba pytać, czy ktoś nie ma wśród znajomych smerfi? Jesli tak, to może podała tam numer komórki, skype'a czy jakiś kontakt..
Wiem tylko, że ostatni raz była na r-v 26 października, ok 11:30.
Odzywała się kilka dni wcześniej.

Nie wiem czy to coś da, ale napisałam maila do Smerfi. Miejmy nadzieję, że odczyta.
Zairka nie miała przypadkiem jej gg?Coś mi sie tak przypomina...

dzięki za kciuki🙂
Wawrek piszesz oddychaj, a ja mialam wrecz na odwrot :P Musialam zatrzymac wdech i cala sie napiac i wtedy jakos skurcze mijaly... lol, ale to tylko ja taka glupia... :P
Przyszły skrzydełka aniołkowe dla Bodzia...Mały nie chce ich założyć  😤 chyba nici z sesji aniołkowej.
Bogdan, poczekaj, niech się oswoi z nimi 😉 Może się przekona 🙂
Zairka   "Jeżeli jest Ci pisany to będzie Twój..."
17 listopada 2009 21:53
vill nie mam gg do smerfi sama o nia nie dawno pytalam 🙄 zaczynam sie poważnie martwic
dempsey   fiat voluntas Tua
17 listopada 2009 22:03
czyli pytał ktoś z Was na jej maila, tego z profilu? bo ja nie...
a co z kontaktem do SilverMercury?
ja mam gg smerfa, mam na nk i smerfa i SilverMercury znalazlam i napisalam i cisza. pewnie nie maja neta..
Pisałam na maila podanego w profilu. Mam nadzieję, że to tylko brak czasu/neta...
a zmieniając temat... w ogłoszeniach niekońskich jest fajny wózek do wzięcia z gratisami. Cena ciekawa, a do tego możliwość negocjacji. Jakby ktoś szukał to polecam, bo sam mam Mutsy i jest rewelacyjny!

Mam nadzieję, że Dworcika czy Dodo nie zinterpretują tego jako kryptoogłoszenia 😉
wawrek, my to może nie... ale może opolanka zrobi nalot 😁 Wiesz... nie żebym planowała na Ciebie nakablować :P
A tak serio, bez przesady, co?! Czy my naprawdę wyglądamy na takie co to tylko czekają na okazję? :P
To skoro mowa o wózkach to w ndz przyjechał mój 😅
Granatowy, gondola, spacerówka z szelkami, nosidełko, torba, duże koła.
I cena? 570 zł za nówkę 😁
Laguna, pokażesz jaki? 🙂
no właśnie - poka!
[img]http://www.euro-assist.pl/hepakos/plugins/content/plugin_jw_sig/showthumb.php?img=bobas/Bobas016.jpg&width=150&height=150&quality=80[/img]

Polska produkcja. Jestem z niego mega zadowolona patrząc na cenę.
Jedyna jego wada to, że nawet po złożeniu jest dość duży.
no no no jaka wypaśna fura🙂
do smerfi też już pisałam...miała pisać jakiś tekst do śk i też cisza... strasznie się martwię. Gdzie Ona teraz mieszka? w "Kasku"?
A ja jestem dzisiaj zła i smutna

Mieliśmy mieć dziś ten rezonans magnetyczny, wczoraj po długiej i wyczerpującej wizycie kwalifikacyjnej było wszystko super, mały został zawenflonowany i dzisiaj raniutko stawiliśmy się do leciutkiego znieczulenia i przeprowadzenia badania i co? I kutwa okazało się że wyszedł mu trochę podwyższony poziom hormonów tarczycy, powtórzyli badanie i dalej to samo. W związku z tym nie można mu było dać narkozy, będziemy leczyć najpierw tarczycę a szansa na kolejny RM jest w marcu - kwietniu bo taka jest kolejka. To jest 4 miesiące i jeszcze ta tarczyca ..  🤔 😕 😕
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się