Stajnie w Lublinie

Oo to w takim razie odezwę się na pw 😉. Żeby tu nie zaśmiecać ;p.
Karmelek1700   Go Go Power Rangers!
24 listopada 2009 17:20
a czy ktos "Polkujacy" (tj. z Polka 😉 ) wie moze jak w tym roku bedzie z ujezdzeniowkami?  👀


Podobno ma coś być 12 grudnia 🙂
breakawayy Pytanie czy w ogóle będziesz w stanie  😁

tzn. 4 razy w tyg. to jest dla mnie dość mało, było i tak że miałam po 2-3 konie  😁 Ale teraz nie byłabym w stanie, niestety szkoła  😤
Postaram się być w stanie ;p.
Pansy   Gardeczka Gwiazdeczka :*
24 listopada 2009 19:15
[quote author=Kaprioleczka link=topic=80.msg387008#msg387008 date=1258995179]
a czy ktos "Polkujacy" (tj. z Polka 😉 ) wie moze jak w tym roku bedzie z ujezdzeniowkami?  👀


Podobno ma coś być 12 grudnia 🙂
[/quote]

Pytalam sie profesora i 28 listopada sa w skokach i 12 grudnia tez w skokach 😀  🏇
mialam na mysli cos bardziej 2010  😉
Pansy   Gardeczka Gwiazdeczka :*
25 listopada 2009 19:13
Kaprioleczka jeszcze nie wiadomo, ale pewnie po nowym roku beda jakies 🙂 choc w Lbn ujezdzenie jest do dupy, bo w roku sa 2 razy organizowane zawody w ujezdzeniu  🤬
tak, i nigdy mnie nie ma  😤

a jak jakims cudem jestem to oczywiscie kon kontuzjowany  👿
2 razy w roku ❗ ❓ No niemożliwe. Łe.
Karmelek1700   Go Go Power Rangers!
27 listopada 2009 10:02
O proszę, a ja już miałam na ujeżdżenie z Ines cisnąć. No cóż. Trzeba czekać do przyszłego roku  🙄
A teraz na 28 mnie nie zastaniecie bo grypa mnie w poniedziałek dopadła  🤔
Karmelek, na tej siwej Ines? co stoi/stala kiedys u Marka Niewiadomskiego?
Karmelek1700   Go Go Power Rangers!
27 listopada 2009 19:49
Kaprioleczka nie, nie to zupełnie inny czterokopytny kupiony z pod Rzeszowa  😉 Młoda, czteroletnia i w dodatku skarogniada ujeżdżona od lipca  😉
Czy ktoś ma kontakt z Agnieszką, właścicielką siwego wałacha (chyba) o imieniu Degas? Koń stał w Stoczku, możliwe, że dalej tam stoi 😉
Być może było ale nie mam czasu przeglądać całego wątku, kto jest trenerem w Elizówce - pod kątem skoków?
Nie jestem pewna, ale chyba p. Ewa Mirosław
Nie wprowadził się do waszych stajni jakiś nowy koń?

Szukam wałacha - folblut, siwy, różowa chrapka, ma wadę postawy,  imię Tajfun, lub Tenor.

Koń stał wcześniej w stajni Arvena, jednak wczoraj został gdzieś przeniesiony.

Chciałam się dowiedzieć w jakiej stajni teraz stoi, bardzo zależy mi na każdej informacji na jego temat.
Być może było ale nie mam czasu przeglądać całego wątku, kto jest trenerem w Elizówce - pod kątem skoków?


Mowiac Elizowka masz na mysli Aleksandrowicza?


Sisisa - na pewno nie Bystrzejowice, nie ma wolnych boksow, jedyne siwe co stoi to Pony.
Sisisa Zobacze co się dzieje w Bonanzie, ostatnil raz byłam w sobotę, ale nie słyszałam aby cos miało się wprowadzać... No cóż, przekonam się jutro 😉
Karmelek1700   Go Go Power Rangers!
01 grudnia 2009 06:15
Jak wpadnę do Pólka to sprawdzę, ale wątpię żeby coś było nowego. Moja Ines w niedzielkę tam staje bo nie ma boksów. Także raczej nic by się z dnia na dzień nie pojawiło.
Karmelek, stoi w Pólku jeszcze kucka Tasmania?
pony   inspired by pony
01 grudnia 2009 08:22
Być może było ale nie mam czasu przeglądać całego wątku, kto jest trenerem w Elizówce - pod kątem skoków?


Dąbrowscy
Nie wprowadził się do waszych stajni jakiś nowy koń?

Szukam wałacha - folblut, siwy, różowa chrapka, ma wadę postawy,  imię Tajfun, lub Tenor.

Koń stał wcześniej w stajni Arvena, jednak wczoraj został gdzieś przeniesiony.

Chciałam się dowiedzieć w jakiej stajni teraz stoi, bardzo zależy mi na każdej informacji na jego temat.


W Bonanzie jak były 3 siwki tak nadal są tylko 3 siwki  😉
salucha   Jutro,jest czyste nieskalane żadnym błędem:P
02 grudnia 2009 15:03
Sisisa W arizonie przyjechał jakiś siwy nie przyglądalam sie dobrze. Chyba to był folblut. Zapamiętał niebieski kantarek 🙂Ale w piatek bede w stajni to sie moge dopytac o niego.
Sisisa W arizonie przyjechał jakiś siwy nie przyglądalam sie dobrze. Chyba to był folblut. Zapamiętał niebieski kantarek 🙂 Ale w piatek bede w stajni to sie moge dopytac o niego.

Jeśli folblut to myślę, że Tajfun 😉
tajfun ten z wada postawy stal u agaty jastrzebskiej , ale caly czas go wystawiala na sprzedaz , wiec moze sprzedala albo jeszcze stoi tam ,
Tak, to w Arizonie stoi Tajfun.
Karmelek1700   Go Go Power Rangers!
04 grudnia 2009 08:22
Karmelek, stoi w Pólku jeszcze kucka Tasmania?


Nie już od roku jej nie ma  😉
Kaprioleczka tak tak o ten właśnie klub pytam 🙂
Karmelek1700, od roku... no to mam refleks. A nie wiesz może gdzie poszła? Zmieniła właściciela czy tylko miejsce pobytu?
Z tego co się orientuję Tasmania ostatnie w pikerze stała  😉
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się