wakacje z koniem

Czy ktoś zna sprawdzoną stajnię nad morzem, która pomieści 6 koni na tygodniowe wakacje? Tak by możnabyło sobie przenocowac, pojeździc po plaży, pobawic się w okolicy wieczorami. Najlepiej okolice Władysławowa, Jastrzębiej Góry, ale niekoniecznie  😉
Jaką stajnię,gospodarstwo agroturystyczne itp. możecie polecić na Mazurach
a)w okolicach Olsztyna(im bliżej Robsonów tym lepiej)
b)w okolicach Rynu
??
mam takie male pytanie..🙂 czy nie zna ktos miejsca gdzie mozna pojechac ze swoim trenerem? w sensie zeby bylo ok 6-8 boksow dla koni i misejsca do spania dla jakis 6-7 osob?🙂 (no i oczywiscie warunki do jazdy i zeby koniki spedzily fajne wakacje.🙂😉

Dziekuje!
Zairka   "Jeżeli jest Ci pisany to będzie Twój..."
25 czerwca 2009 16:28
D&A moze nie dokonca okolice olsztyna ale pensjonat na mazurach stanowczo polecam ten www.venaclub.com 😜
Pinesska Polecam Białogórę, blisko do morza i cudowne tereny 😉 na miejscu jest hotel i camping, wiec jest gdzie przenocować i myslę,ze nie bedzie problemu z pomieszczeniem 6 koni...

D&A może Kierzbuń? Calkiem niedaleko Robsona 😉 www.kierzbun.pl 

literówki 😉
Zu   You`ll ride my rainbow in the sky
05 sierpnia 2009 13:54
a ja jak zwykle zawaliłam sprawdę  🙄
czy mógłby ktoś polecić coś blisko Warszawy, pastwiska, tereny, najlepiej jakieś jeziorko do popławienia?  🙇
Condina   Charakter, Charisma, Klasse.
06 sierpnia 2009 10:19
Hej dziewczyny,

poczukuje jakiegos miejsca na kilka dni pod koniec sierpnia gdzies na Mazurach. Niestety jade sama, bo tak jakos dziwnie wyszlo... Chcialabym jakas taka samotnie / lesniczowke polozona gdzies miedzy jeziorami, gdzie znajdzie sie jakis konik na ktorego mozna czasem wsiasc... Miejsce powinno byc klimatyczne, bez tloku. Luksusy mi nie potrzebne...

Znacie cos takiego ???
Condina   Charakter, Charisma, Klasse.
07 sierpnia 2009 21:10
hmm..nikt nie pomoze? Nikt nie zna takiego odludzia....?
ten filmik mnie poprostu urzekł... aż łezka w oku kręci się... więc pomyślałem, że wkleję tu...
szkoda, że to już nie te czasy by na takie wakacje sobie pojechać... 😉
Rzeczywiście bardzo wzruszający filmik 🙂 Sama mam taką stadninę na Mazurach, do której jeżdżę od jakiś 13 lat co wakacje i jak byłam nastolatką to zawsze wyjeżdżałam stamtąd z płaczem. W zeszłe wakacje kupiłam od nich konia, a w te wakacje przyjechałam tam z nim  na 2 tygodnie - jakoś nie mogę się od tego miejsca odkleić, przeżyłam tam najpiękniejsze miesiące wakacji i na pewno już zawsze będę tam zaglądać.

A za tegorocznymi wakacjami też już tęsknię. Naszło mnie na wspominki i to były naprawdę bardzo końskie i baaardzo udane wakacje 🙂
Arka   Gniady buntownik :)
16 grudnia 2009 22:40
halo halo, a coś na zimę też macie?

edit: sportowe najchetniej. dla kogoś i z koniem i bez konia
Gniadoszka   Przyjaciel to mało ... to członek rodziny ...
26 stycznia 2010 23:01
Podrzucam ...

W ramach rekompensaty za przeżyte cierpienia związane z choróbskiem planuję zabrać Gniadego w wakacje (przełom sierpnia / września) gdzieś na wielkie pastwiska i nad wodę. Na pewno zawitamy do dragonni na Mazury, ale myślałam też o morzu.
A teraz pytanie ... kto nas przygarnie na kilka dni do stajni? Najlepiej z możliwością zanamiotowania się lub przespania chociażby na sianie. No i jaki koszt boksu? Może być na PW, ale nie musi 🙂
Dwie rzeczy, na których najbardziej mi zależy to dostęp do soczystej trawy i do wody (mój Gniady w życiu jeszcze nie był głębiej, jak po pęciny w kałuży 😉)

Pozdrawiamy  :kwiatek:
Szukam miejsca na mazurach gdzie moge zabrać konia i dzieci.

Interesuje mnie plac zabaw na miejscu, woda..a dla konia trawa
Witam, na początku lipca planuję się wybrać z koniem z okolic Warszawy na lubelszczyznę . Marzy mi się przejazd wierzchem i szukam kompanii która chciałaby mi towarzyszyć w tej niezapomnianej przygodzie.
Jeśli nie uda mi się zrealizować tego pomysłu to będę przewozić konia przyczepą. Może ktoś się wybiera w tamtejsze tereny? Zawsze to taniej za transport wyjdzie😉 Co wy na to?
Przekleję z wątku lubelskiego, bo tam mi nikt nie odpowiedział.  🙁
Szukam fajnego, sprawdzonego miejsca na wakacyjny wyjazd z koniem w woj. lubelskim lub sąsiednie woj. Oprócz podstawowych wymagań dotyczących opieki nad koniem dorzucam ciekawe, "niespotykane", wyzwaniowe dla konika polskiego tereny do jazdy. Mam nadzieję, że rozumiecie o co mi chodzi.  😎
Wiem, że do wakacji jeszcze trzy miesiące, ale tatuś kazał zacząć się rozglądać  😉
More:D   To moje życie !!:D
23 kwietnia 2010 13:49
Szukam miejsca w okolicach Poznania gdzie będę mogła w lipcu na czas toczących się w mojej stajni zawodów wywieźć konia na te parę dni.

W zeszłym roku kochana publika mi nakarmiła konia popcornem i lizakami- bo przecież stajnie muszą być otwarte dla zwiedzających.
...

Ogłoszenia do ogłoszeń proszę

Ktoś zna/poleca Starą Kuźnie?

http://www.starakuznia.com.pl/index.php
Nad morzem polecam Łebę, a dokładniej Nowęcin 1 km od Łeby. Cudowne tereny do jazdy
Konia można postawić w Nowęcinie
ww.stajniasenny.pl
A noclegi wykupić w Łebie w pokojach gościnnych, tu polecam:
www.adamleba.tp1.pl
MagBan93   Hennowata rudość :]
21 czerwca 2010 21:27
popieram
Nowęcin rządzi
chyba że ktoś nie chce się uzależniać to lepiej tam nigdy nie jechać
(raz pojedziesz i do końca życia będziesz wracać w to samo miejsce 😉 )

a teraz zagnę
wakacje z własnym koniem ale w woj. łódzkim
?? znacie jakieś propozycje?
Już napisałam do nich  😀
A czy ktoś się wybiera w tym roku na wakacje do Nowęcina lub w okolicach z koniem? I ma może miejsce w przyczepce?
Czy ktoś z Was był w tym miejscu ->  http://www.pensjonat.podewils.nephax.net ?
ash   Sukces jest koloru blond....
26 sierpnia 2010 14:16
Od 1 września wyjeżdżam z koniem na 2-u tygodniowe wakacje na Mazury.
Zrobiłam listę najpotrzebniejszych rzeczy do zabrania, ale nie wiem czy o czymś nie zapomniałam...
Co Wy zabieracie ze sobą (dla konia) na wakacje?
ash gdzie wybywasz?
ash   Sukces jest koloru blond....
26 sierpnia 2010 15:19
do Gałkowa  😀
o super! zazdroszczę możliwości jedzenia codzienie łupków chrupków  😉 jak byś mogła to wywiedź się kiedy planują hubertusa
ash   Sukces jest koloru blond....
26 sierpnia 2010 15:33
ok, podpytam i dam Ci znać 🙂🙂🙂
Gillian   four letter word
21 września 2010 11:49
co prawda już po sezonie wakacyjnym, ale niedługo będą kolejne 😀
więc jeżeli ktoś chce jechać ze swoim koniem na wakacje, to jest takie miejsce w naszym pięknym kraju, gdzie odpocznie i koń i właściciel 🙂
Gdzie? ano w Strzeszynie, u forumowego strzeszynopitka 🙂

zaręczam, jako histeryzująco-panikujący przewrażliwiony właściciel konia-dziecka, że jest to RAJ na ziemi 🙂 morda mi się cieszyła, jak zastawałam mojego konia zadowolonego, zrelaksowanego na zielonym padoku, w czystym boksie, nakarmionego wg zaleceń, dopatrzonego (łącznie z zakładaniem kaloszków za co uprzejmie dziękuję). A tereny wokół stajni? można jeździć, jeździć, jeździć aż się po prostu padnie...
niestety zdjęcia kompletnie nie oddają uroku lasów, ścieżek o podłożu idealnym do galopów gdzie zza drzew widać jeziora... nie przekażą też zapachu powietrza, szumu drzew, ani też radości jaką to daje. W przyszłym roku meldujemy się na pewno kolejny raz i to na dłużej!!!

kilka kadrów 🙂







Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się