Zdjęcia Naszych Koni II (rok 2009)

arivle   Rudy to nie kolor, to styl życia!
22 grudnia 2009 16:55
Dziękuję  :kwiatek:
wątek zamknięty
Koniczka   Latam, gadam, pełny serwis! :D
22 grudnia 2009 17:46
Pan Kucyk w wersji mniej oficjalnej 🙂





wątek zamknięty
Kolejne rude- Flash Back wśród ostatnich śladów zimy 😉




(ta okropna data :marze🙂
wątek zamknięty
wendetta
Musze pogratulować Tobie i Iwonie odkarmienia tego chudzielca  😀 Jest połowie " grubszy" niz jak Go osoatnio widziałam 🙂
I ten Jego fantastyczny kłab. Jeździłaś już na oklep :P ? Nie polecam bez podkładki albo czegokolwiek grubego i miekkiego :P
wątek zamknięty
i pies..
wątek zamknięty
Ja też mam  💃
wątek zamknięty
slojma   I was born with a silver spoon!
22 grudnia 2009 19:09
madzia- będę trzymała kciuki za wzrost młodzieńca 🙂
Pinesska - terenik widzę udany, Brzask jakiś okrąglutki się zrobił 🙂
wątek zamknięty
Mój maulszek z dzisiaj:
wątek zamknięty
Frania - cudo, cudo, cudo, cudooo! 🍴

Jak dla mnie - w 100% idealny 💘
wątek zamknięty
Brzask   kucyk,kucyk...a to kawał s.........
22 grudnia 2009 19:54
mam nadzieje ze ktos nas jeszcze pamieta  😉

wątek zamknięty
kpik   kpik bo kpi?
22 grudnia 2009 20:03
Frania, super klimat mają te zdjęcia - chyba przez ten specyficzny koloryt? bardzo mi się takie coś podoba 🙂
wątek zamknięty
Koniczka gratulacje zawodów, a nastepne C będa już tylko lepsze  😀
Brzask no pewnie że pamiętamy, tylko co tam mało zdjęć? A co z karym? I co to za siwe?  👀
wątek zamknięty
Slojma, spacerek po jeździe to był, po jeździe na hali odpoczywamy w lesie, bo mamy 20 m od stajni  🙂 a czy zaokrąglony? na pewno zgubił brzuchol, a nad resztą cały czas pracujemy  😀

dziubek! pokaż się!


wątek zamknięty
Brzask   kucyk,kucyk...a to kawał s.........
22 grudnia 2009 20:39
Zdjęć mało bo wsiadłam po ciemku a nasze oświetlenie na placu jest zbyt liche by robić sensowne zdjęcia, nawet to pierwsze jest nie do końca ostre, niestety moja ulubiona pani trener nie ma czasu do mnie przyjezdzac zaczęłam jezdzic z kimś innym, kto bardzo zmienił moj styl jazdy który póki co wygląda dośc koślawie wiec to jedyne zdjecia ktore aż tak nie rażą.

Skarego- nie mam już ze 3 miesiące.

za to mam siwą też juz ponad 2 miesiące, dostałam młode do zajezdzenia, super kobył  😍 ale tez bardzo chce by została sprzedana, bo to wspaniały koń pod siodło z super charakterem a dopóki nie zostanie sprzedana będzie chodzi w bryczce.

więc troche młodej:


wątek zamknięty
cieciorka   kocioł bałkański
22 grudnia 2009 21:15
Dramka, ale gługi kon :P
wendetta, ale piekny!
Hypnotize, Flesz też jest w jakimś stopniu twój? moglabys wstawic jakies zdjecia porownawcze dwoch kasztanow? :P
Brzask, pamietam, ze kiedys sie chwalilas, ale jakie to siodlo?
wątek zamknięty
Brzask   kucyk,kucyk...a to kawał s.........
22 grudnia 2009 21:27
cieciorka , Euroriding Diamant (niebieski znaczek 😉)
wątek zamknięty
Ja też kocham swojego Diamancika  😀

Brzask to o skarym nie wiedziałam, albo nie doczytałam  🤔wirek:
a siwa fajnie wygląda
a Wy z rudym gdzieś startujecie? Czy na razie tylko "podwórko"?
wątek zamknięty
Frania, boski maluch! Muszę w końcu przyjechać go zobaczyć🙂 jakoś się wybrać nie mogę, mimo, że do Was do stajni mam jakieś 300m;p

Brzask, fajnie Wa widzieć! Wczoraj pytałam o Ciebie nawet w wątku "gdzie się podziwają?" 😉
wątek zamknięty
cieciorka
Flash ma tego samego własciela... nie mnie. Ja jestem tylko pelnorawnym opiekunem Pinia, byłam też Flasha ale z racji tego ze zmienilismy stajnie, a Flash był chory i musiał trafic do stajni angielskiej, konie zostały rozdzielone. Flash jest w Mikołowie , Pinio w Tarnowskich Górach. Nie miałam fizycznie mozliwości jeździc 2 koni i opiekowac sie Nimi tak jak tego potzrebują. Wiec  znalazłam wendette, a wzasadzie Ona mnie , która Go teraz kocha i ma z Niego wiecej radości niż ja bym miała, majac dla siebie dwa konie 🙂

Nie mam szczególnie duzo zdjęć tego konia. Bo stosunkowo mało sie Nim zajmowałam. Miał swojego czasu jeźdźca, do póki nie zdiagnozowano u Niego RAO... i jak to najczesniej bywa, pzrestał byc przydatny.
Ogólnie to bardzo emocjonalny konik, bardzo fajnie chodzacy pod siodłem.Niestety z powodów dla mnie zupełnie niezrozumiałych, w poprzedniej stajni wymogiem była czarna wodza na jazde...:/




Nawet ja sie załapałam na zdjecie na Nim

I w Jego najgorszym okresie. W czasie kiedy juz prawie wyprowadzalismy sie do Nowej stajni.
wątek zamknięty
Z góry przepraszam za ilość zdjęć.
Nie często ostatnio widzę koniszcza w pełnym słońcu na wybiegu, więc dziś po 30 minutach mam ponad 100 zdjęć.









siostrzyczki









Tajemnica






(w tle budowy - Poczta Polska, jakaś firma, budowa drogi, koparki, rozkopy, bleee...)
wątek zamknięty
Pursat   Абсолют чистой крови
22 grudnia 2009 21:43
Ascaia, nie przepraszaj, tylko dawaj więcej. 😉
wątek zamknięty
Ascaia, śliczne pluszowe stadko! 😍

Cieciorka, cieszę się, że się podoba 😉 Hypnotize już wszystko wyjaśniła. A tak a propos przytycia (dla porównania). Na razie to tylko efekt żywienia, bo naszych jazd pracą nazwać nie można, a dodatkowo od tygodnia zajmujemy się tylko wspólnym chodzeniem na wybieg 😉:
I w Jego najgorszym okresie. W czasie kiedy juz prawie wyprowadzalismy sie do Nowej stajni.





Wybaczcie, dorzucam jeszcze dwa 😡

wątek zamknięty
cieciorka   kocioł bałkański
22 grudnia 2009 22:03
wendetta, kurde, nie wiedziałam, ze kasztany moga mi się tak podobac!

co do zdjec to chodzilo mi żeby porownac flasha i pinokia 🤣
wątek zamknięty
tak, tak, ja zrozumiałam, ale to czekamy na Hypnotize, bo ja zdjęciami Pinia nie dysponuję 😉

W ogóle przydałby się dobry sprzęt i lepszy fotograf niż ja, ale dziękuję w imieniu ogierzastego za miłe słowa :kwiatek:
wątek zamknięty
Brzask   kucyk,kucyk...a to kawał s.........
22 grudnia 2009 22:15

Brzask, fajnie Wa widzieć! Wczoraj pytałam o Ciebie nawet w wątku "gdzie się podziwają?" 😉


Dziekuję  :kwiatek: miło ze ktos zauwazył  😁


Fantazja, nie wiedziałas bo o tym nie pisałam, nigdzie nie startujemy, tak jak pisałam p.trener nie miala dla mnie czasu wiec 3 miesiące jezdziłam ekhum woziłam się sama. dopiero zaczynam znowu cos pracować, w siwej sie zakochałam bo jeszcze 3 miechy temu był z niej niezły wypłoch a teraz naprawde chętnie wpsólpracuje z człowiekiem.
wątek zamknięty
slojma   I was born with a silver spoon!
23 grudnia 2009 08:29
Brzask- oczywiście, że pamiętamy tylko jakoś tak malutko tych zdjęć. Kobył fajny i życzę udanej współpracy :kwiatek:
Ascaia - niezłe stadko, a te rybie oczka uwielbiam 🙂
wątek zamknięty
Mój Słońc najcudowniejszy na świecie  💘


(śpiocha się wytnie 😉 )

Wesołych wszystkim  😀
wątek zamknięty
Aaaaaa !  😜
wątek zamknięty
wendetta słodkie rudości  💘
Franiatwój maluszek jest boski  ❗  😍
Ascaia łaciate rządzi  ❗ 😍 😀 😀
arivle rude piękne rude  💘 💘
Forkate prze zdjęcie  ❗ 😀
Moje gniade zimowo 😉





wątek zamknięty
Forkate- świetna fotka  😀
wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.