KOCHAM KINO :)

nic, kompletnie nic 😎 jak sie wierzyc nie chce, to nie, kwestia mojego sumienia 😉
w pelni legalne ^^ ?
nie mowie ze nie sciagam ani nie ma piratow (choc z gieldy ni pol), ale gdybym miala kase na wszytkei filmy ktore ogladam to bym je kupowała orginalne.  😵
cieciorka   kocioł bałkański
12 stycznia 2010 22:44
nie sciągam. nie umiem.

usłyszałam kiepską opinię o sherloku. i nie wiem czy isc. mery i magdy i tak nie przebije, czy jest sens wydawac kase?
mam czas do piatku.
Ja tam wydam :P

sama widziałam dziś " zolnierzyka", duński film o kobiecie, która wraca z wojny i nie może się odnaleźć. Ciężki kaliber, a koniec jakiś naciagany...
cieciorka   kocioł bałkański
12 stycznia 2010 22:55
mnie też raczej ciągnie, ale zobaczymy.

żołnierzyk z festiwalu?
Tak, dokładnie ten 😉
Monny   bez odbioru .
12 stycznia 2010 23:13
a ja dzisiaj oglądałam "Biała Masajka"
nawet fajny tylko zakończenie smutne🙁
Mi się Parnassus też nie podobał. Idę już spać, więc się nie będę rozpisywać, ale mniej więcej zgadzam się ze wszystkim co napisała cieciorka.
a mi w avatarze przeszkadza ta rozpierducha na koniec, nie no, myślałam że ruszą rozumem i jakieś lepsze rozwiązanie wymyślą niż Dżi Aj Dżoł 😉

Za to stworzony świat  😍 😍 👍
jakies tytulu o tematyce homoseksualnej??
koniecznie tematyka homoseksualna czy wątek też sie liczy?

watek tez sie liczy 😉
Złe wychowanie

Pierwsze mi sie skojarzyło  🙂
Internet mi wolno chodzi, więc mogę coś pomieszać bez sprawdzania, ale tak z pamięci to: Bond (nie 007 😉 ), Brokeback Mountain, Wild Things, Oczy szeroko otwarte (z WFF, izraelski).
Oczy szeroko otwarte (z WFF, izraelski).

aaaaa, jaki to byl koszmar!!
poszlam na ten film, zeby sie odstresowac w czasie festiwalowej pracy i myslalam, ze padne...

koszmar ! dlatego o nim zapomnialam 😉

o wychowaniu pamietam, o brokeback tez.. szukam czegos innego.
ale dziekuje i tak :kwiatek:
Ja dzisiaj w końcu wybieram się na avatar  💃
Pauli   Święty bałagan, błogosławiony zamęt...
14 stycznia 2010 17:04
mery
Pierwsze co mi przyszło do głowy to [url=http://www.filmweb.pl/f32856/Trzy+serca,1993]Trzy serca[/url]
mery
Egymásra nézve, czyli Inne Spojrzenie. Węgierski film dość stary, bo z lat '80. Najśmieszniejsze że główne role zagrały Polki bo nikt inny nie chciał zgodzić się na rolę lesbijską, po za tym pionierską jeśli chodzi o poruszenie tematu homoseksualizmu.  Historia ich miłości na tle historii Węgier, a konkretniej '56 roku. Ciężki film, ale znalazł się w kanonie kinematografii węgierskiej
mery pisałam parę stron temu:

C.R.A.Z.Y.
wiecej informacji:
http://www.gutekfilm.pl/crazy/ofilmie.php
i jakiś trailer, choć chyba nie oddaje charakteru filmu:

Dla samej muzyki warto pójść do kina  💘
zabeczka17   Lead with Ur Heart and Ur Horse will follow
14 stycznia 2010 19:36
A mnie od jakiegos czasu ciśnie na Rockiego - wszystkie części.  🙄
Może ma to zwiazek że od jakiegoś czasu smigam na siłownię aby zrzucić zbedy balast z kręgosłupa. Muzyka z filmu podbudowuje mnie.... 🤔wirek: 😉
Ale tak bym se obejrzała Rockiego że szok 😜
Pauli   Święty bałagan, błogosławiony zamęt...
14 stycznia 2010 20:48
Wiecie co, nakręciłam się na Parnassusa i chciałam wybrać się do kina w weekend, ale ani w Heliosie w Olsztynie, ani w Multikinie w Elblągu nie ma go w repertuarze, ani w planowanych premierach 🤔
Nie rozumiem o co chodzi, czyżby nie planowali go grać??
mysia, 101 reykjavik 😉

za poltorej godziny odpalam 'wszystko co kocham'. sherlocka za chwile, ale nie ogladam 😉 no moze jakas jedna scene  👀
wszytko co kocham było taaaaaakie super <3, moze to niezbyt adekwatne okreslenie ale tych chlopcow pokochalam  💃
dziekuje za wszelkie tytuly :kwiatek: 🙂
Ja wróciłam właśnie z Parnassusa.. Powiem krótko.. Na mnie nie zrobił wrażenia..
5 (6) wszystko co kocham -bardzo sympatyczny film. sporo mowi, sporo pomyslec mozna, ale nic nie narzuca. ciekawie zrobiony, ciekawe twarze. polecam.
Prawo zemsty baaardzo fajny 🙂
Głód (teraz w kinach) - bdb film. Sprawiedliwie oddający fakty z historii, nikogo nie oceniający i nie piętnujący. Kilka naprawdę świetnych scen i kilka nowych, fajnych pomysłów. Jak na debiut to po prostu genialny! Polecam, ale tym o mocnych nerwach 🙂
oj tak, glod rewelacyjny i ciezki. szczegolnie podobala mi sie np scena gdy palowali wiezniow i jeden straznik mial watpliwosci - stal za sciana
A co polecacie z najblizszych nowosci??
Sherlok?

Wybieracie sie na 9? Ciekawa jestem czy to bedzie dobre. Mnie chicago poza wokalnymi momentami wcale a wcale nie urzekło;/
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się