Koncerty, imprezy i inne wydarzenia artystyczne

Jessy   Koń klasy Grand Prrrrrrrrrrr.
14 lutego 2010 10:03
wczoraj bylam na koncercie Billy Talent, łaaaaaaaaaaaaa czad to malo powiedziane 😵 mam mnostwo zdjec, czekam na nastepny raz 😅

Jessy to wrzuć jeszcze jakieś 😉

Ja wczoraj byłam na Rock in Arena, czyli: Muchy, Happysad, Coma, Hey. Muchy i Happy to zupełnie nie moje klimaty więc nawet nie potrafię ocenić jak zagrali, mi tam się nie podobało. Hey był świetny! Genialna muzyka i wykonanie. Jednak najbardziej zadziwiła mnie Coma... byłam już chyba 2 albo 3 razy ale wczoraj było coś zupełnie innego. 100x lepiej. Nie wydziwiali, bez aktorstwa na scenie, bez zbędnej ideologii wyszli i zagrali b b b dobrze.
Jessy zazdroszczę  😜 Byłam na ich pierwszym koncercie w Polsce (w proximie). Koncert czadowy, ale klub był raz że mały, to dwa było tak masakrycznie duszno, że tragedia  😵 Chciałam iść na ten wczorajszy, ale wczoraj wracałam późno z Włoch i bym nie zdążyła  🙁

Kult 27 lutego też odpada - całkowity brak forsy  👿
ja tez nie ide karolinag, bo to drogie jak cholera... przynajmniej jak na Kult 😉

Jessy moge spytac skad/dla kogo robilas zdjecia?
Mery odbijemy sobie ja Juwenaliach  😀iabeł:
Jessy   Koń klasy Grand Prrrrrrrrrrr.
14 lutego 2010 17:28
mery - znajoma zalatwila akredytacje 😉
Ramires - jak obrobie to cos jeszcze wrzuce 🙂

tiruriru 😎

😅 😅 ide na KNŻ 😅 😅
mery nie idziesz czasem do rudeboya ????
Nieeee ja Stodolowa w solicy 😉
w Bielsku w tą sobotę jest  😀
a ktoś wie kiedy do Krk zjedzie jakis Kabaret??
na nasze.miasto na ww rotundy nic nie znalazłam
Niewidzialna   Czołowy hodowca Re-Volty
16 lutego 2010 22:52
Wybiera się ktoś na The Prodigy w maju? Ja bym tak baaardzo chciała, ale nie wiem czy będę miała z kim 🙁
Calathea   Czarny Książę
22 lutego 2010 15:09
Już w ten czwartek (25.02.10) w warszawskim klubie muzycznym NO MERCY odbędzie się pierwszy koncert z serii Black Warsaw. Na scenie zobaczyć będzie można zespoły takie jak:
- Neithal: black metal / Warszawa. www.myspace.com/neithal
- King Pest: black metal / Warszawa. www.myspace.com/kingpestpoland
- Horde: trash metal / Warszawa. www.myspace.com/xhorde
Impreza zaczyna się o godzinie 18😲0 - wjazd: 8 zł



*na plakacie widnieje również zespół Broken Sword, który niestety z przyczyn losowych nie będzie mógł zagrać na tym koncercie.
A czy ktos sie wybiera na AC/DC w maju na bemowskie lotnisko?
Ja ja ja ja ja ja ja ja!

💃 💃 💃

Ty też?
11.04 Olsztyn, klub AndeGrant koncert O.S.T.R  😅
już mam bilet  😜

Ja już mam grafik na najbliższe tygodnie  😎

26.02 - Killa Kela(chociaż nad tym w sumie się zastanawiam jeszcze)
05.03 - Eldo + Biszoerkay, Erem
27.03 - Małpa
05.04 - OSTR
16.04 - Pezet

Wszystko w Bydgoszczy, kluby Estrada, Yakiza, 7days Club.
Dziękuję za uwagę, jestem w 7 niebie.  😎
Feno, wiesz może czy Eldo lub Małpa koncertują od maja do końca wakacji w Bydgoszczy/Toruniu/Gdańsku ?
Niestety, znam plany koncertowe tylko do kwietnia. 😉
A kto na Deep Purple w październiku ??
mimo że to za 8 miesięcy, zostało ok. 200 biletów  🤔
Aaa, zapomniałam, że na 90% będę 13-15.08 na Ostróda Reggae Festiwalu  😅
Ja sie natomiast wybieram na Masters of Rock do Czech  😀

a nie moge odzalowac tegorocznego Wacken... tyle wspanialych zespolow, a dla mnie za drogo. W grucie rzeczy to jak na taka mase super zespolow to tanio, bo 130 euro bilet, ale jeszcze trzeba tam jakos dojechac i cos jesc ( ze o piciu nie wspomne  🤣 ) wiec krucho  🙁
feno, a jest już jakiś znany skład na Ostróde? (mam na myśli artystów)
Purple byli w zeszlym roku we Wrocku, wiec w tym roku nie jade, ale ACDC to obowiazek.
Jessy albo ktokolwiek ? znacie sie na prawie jesli chodzi o zdjecia koncertowe ??
my_karen   Connemara SeaHorse
22 lutego 2010 23:29
Fatamorgana ja na bank. Na wszystkie 3 koncerty po 200 biletów im zostało? 😉 Skąd takie info?
pewnie z komentzray na last.fm :P Zadna informacja.

Nie jade na purpli, bo i tak Gillan nie da rady zaspiewac Child in time. Staruszek :]
my_karen na dzień dzisiejszy w Spodku zostało ok. 200
W Ticket-Pro takie info  😉
I wierzysz im? Gdyby bylo jeszcze 5tys to tez powiedzieliby, ze juz sie konca. Po 1 - zeby ci sie kolo dupy palilo i zeby kupic jak najszybciej, a po 2 - czesc z osob zrezygnowalaby, gdyby na koncercie bylo malo osob. Wolalbym sie tluc cala polske, byleby ludzi bylo duzo.
Jessy   Koń klasy Grand Prrrrrrrrrrr.
23 lutego 2010 20:00
mery - co konkretnie? ja chce jechac na 30stm w marcu i kaszana z akredytacja... watpie zeby wpuszczali z aparatami, nie wiem, nie czytalam, ale na BT nie wolno bylo wchodzic z lustrzankami, tylko male aparaty, komorki... i teraz kiepsko, sama nie wiem do kogo mam pisac w sprawie akredytacji na zagraniczny koncert 🙁
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się