Wszystko o co chcielibyście, ale wstydzicie się zapytać ;)

JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
28 lutego 2010 17:56
No to jesli jestes zarejestrowana itp to spełniasz wymogi.
no niestety nie jestem  😎

ale i tak nie znam na tyle ang żeby się pchać, ale z drugiej strony to 'staż' więc chyba nie trzeba umieć wszystkiego perfekt  👀

co tam pewnie i tak jest wielu chętnych, więc szans nie mam  🤦
czy maggi pochodzi z jakiegoś kraju?😉

dziękuję za poprzednią odpowiedź.
dlaczego koty po wykastrowaniu tyją?
BASZNIA   mleczna i deserowa
28 lutego 2010 20:03
wiedźma,  np z Polski, to lubczyk 😉 To znaczy ziolo, maggi to chyba juz nazwa przetworzonego w postac dodatku.

emade,  moj nie utyl w ogole, moze niektore maja tak dlatego ze przestaja buszowac z a kotkami i nie maja tyle ruchu?
Gillian   four letter word
28 lutego 2010 20:03
emade, nie tylko koty 🙂 rozregulowana gospodarka hormonalna.
co tam pewnie i tak jest wielu chętnych, więc szans nie mam  🤦


nie pisz tak, wiele osób ze świetnymi kwalifikacjami nie podejmuje w ogóle próby, bo nie wierzą, że im się uda - za to "oszołomy" walą drzwiami i oknami i... dostają się - z braku konkurencji.

Nawet, jeśli Ci się nie uda - co stracisz?

można wejść na wieżę eiffla na samą górę(na sam czubek) ?
Można wejść na prawie czubek, a bilety na ten ostatni poziom są droższe niż normalne. Nie jest to sam szczyt, ale jest naprawdę wysoko.
wiesz może czy dlugo się wchodzi?  😉
wjeżdża chyba 😉 sama winda jedzie krótko (trzeba się przesiąść na jadącą wyżej, jeśli kupiłaś bilet na ten "prawie szczyt"😉, ale kolejki są ogrooomne. Byłam w zeszłym tygodniu, a więc nie w wakacje czy jakieś urzędowe wolne, pogoda też nie sprzyjała, a na wejście na wierzę musiałam poświęcić cały dzień. Nie wiem co się dzieje w lipcu/sierpniu 😉
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
28 lutego 2010 22:25
Ja byłam w lipcu, na samym początku. Można wejść na samą górę gdzie jest taras widokowy, bo w sumie sam szczyt wieży to antena 😉
Dlaczego wieża Eiffla jest w Paryżu a region Eiffel w Germanii?
ushia   It's a kind o'magic
01 marca 2010 00:13
Bo Eiffel tam ja zbudował, z okazji wystawy światowej. Miala byc potem rozebrana, ale autor sprytnie zamontowal na niej przekaznik telegraficzny i ocalala.
btw - wiecie, ze Gustaw Eiffel stworzył równiez Statue Wolnosci?

A niemiecko-belgijski region to nie Eifel przypadkiem? Przez jedno "f"?
In.   tęczowy kucyk <3
01 marca 2010 00:42
ushia, autor jak autor... 😎
wjeżdża chyba 😉 sama winda jedzie krótko (trzeba się przesiąść na jadącą wyżej, jeśli kupiłaś bilet na ten "prawie szczyt"😉, ale kolejki są ogrooomne. Byłam w zeszłym tygodniu, a więc nie w wakacje czy jakieś urzędowe wolne, pogoda też nie sprzyjała, a na wejście na wierzę musiałam poświęcić cały dzień. Nie wiem co się dzieje w lipcu/sierpniu 😉

bo o 9😲0 rano to juz trzeba stac w kolejce na gore 😉 ja bylam w czerwcu, o 10:30 bylysmy z mama z powrotem na dole. Jechania winda strasznie sie balam, ale jakos przezylam. na gorze jest SUPER  😅
In.   tęczowy kucyk <3
01 marca 2010 01:32
Czy telefony komórkowe na kartę pre-paid też mają bilingi? Czy tylko abonamentowe?
Czy policja potrzebuje nakazu, by oglądać Twoje bilingi, czy może to robić kiedy chce?
Czy jeżeli telefon został skradziony, to można go namierzyć, jeżeli jest w nim karta sim inna niż skradziona? Czyli czy da się go namierzyć po numerze IMEI?
Czy jak kupuję telefon w salonie sieci, to czy w dokumentach jest zapisany numer IMEI telefonu? Czy jeżeli nie mam telefonu przy sobie, a mam wszystkie dokumenty, to znajdę w nich nr IMEI mojego telefonu?
Czy w bilingach figuruje z jakiego telefonu dzwonimy, tj. firma, model, nr IMEI?
ushia   It's a kind o'magic
01 marca 2010 07:02
Pre-paid tez maja wykaz rozmow
Musi byc przynajmniej wniosek prokuratora
Nie wiem, czy da sie namierzyc. Wiem, ze mozna bylo prosic operatora o zablokowanie danego imei, co powodowalo zablokowanie telefonu, niezaleznie od karty sim. Jakos to zlodzieje obchodza, chyba zmieniaja oprogramowanie? Policja ma dostep do bazy skradzionych telefonow i czesto jak legitymuja kiboli u mnie na osiedlu to od razu sprawdzaja im telefony
Byc moze w dokumentacji aparatu jest jego imei, na pewno nie ma go na bilingch
BASZNIA   mleczna i deserowa
01 marca 2010 08:36
In.,  w erze w umowie jest imei.
In.   tęczowy kucyk <3
01 marca 2010 09:22
Dzięki dziewczyny!
Czy poza "bezpośrednim sprawdzeniem" jak podczas legitymowania kiboli, da się namierzyć taki telefon??
ciekaw jestem, jak amerykański edytor zatytułuje swoje wydanie "Malarstwa Białego Człowieka" Waldemara Łysiaka...i co na to Biały Dom 😁
ushia   It's a kind o'magic
02 marca 2010 11:15
"Malarstwo nie-afroamerykanina"? 😉
Up up up, mam kłopot :/
Siedzę w czytelni z laptopem, bateria mi pada, więc podłączam ładowarkę, i wtedy przestaje działać touchpad  🙄 myszki nie mam przy sobie.
Wie ktoś o co chodzi?  🤔
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
02 marca 2010 15:58
Nie dostałam od byłego pracodawcy PIT11, pracowałam tam tylko 2 tygodnie.
Czy znając kwotę brutto jaką zarobiłam mogę obliczyć podatek itp by wypełnić PIT i rozliczyć się z US?
Gillian   four letter word
02 marca 2010 19:31
czy jest możliwość przejrzeć wszystkie komentarze jakie się wystawiło na You Tube?
Nic o tym nie wiem. Ale można zobaczyć odpowiedzi na nasze komentarze - jeśli czegoś szukasz, może to pomoże.
Konto > Moja sieć > Komentarze do filmów wideo.
Gillian   four letter word
02 marca 2010 20:27
Teodora, ale tam są tylko odpowiedzi na moje komentarze, co nie dużo mi daje 🙁
In. Mojemu mężowi podprowadzono kiedyś telefon. Zgłosił na policję, podał IMEI (z dokumentów). Po ok. miesiącu telefon został namierzony, odebrany facetowi, który twierdził że go kupił, tylko zapomniał od kogo  🤔wirek: i oddany. Policja powiedziała, że teraz to no problem (a to parę lat temu było), chyba, że ktoś przeprogramuje nr IMEI.
In.   tęczowy kucyk <3
03 marca 2010 03:33
halo, dzięki :kwiatek: Ale po ponad pół roku to już chyba marne szanse?  🙁
Wilejka   nie. na wiele sposobów !
03 marca 2010 07:15
W jakie gry i zabawy można bawić się z osobami starszymi ? Na jutro muszę zanieść wykaz propozycji do szkoły, muszę mieć kilka pozycji, żeby mieć z czego wybierać .. no i potem w Domu Pomocy Społecznej zrobić szoł ;-) Puzzle ? Szachy ? Kręgle ? Śpiewanie piosenek ? Co jeszcze ? To musi być coś, co rozrusza starsze osoby a jednocześnie ich nie zmęczy.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się