Nasza-Klasa, photoblogi itp. - "kwiatki" ;)

I mamy kwiatka! Wreszcie! 💃
Ja ostatnio od nieznajomej na nk dostałam taką wiadomość:
*odpowiedź na pytanie: znamy się? zadane przeze mnie po wysłaniu przez nią zaproszenia*:
"nie ale ty jeździsz w cavaletto tak jak ja i chcę cię poznać bo znam twoją przyjacjółkę D****** **** a ty jedziesz w lato do cavaletto na który turnus?Bo ja jadę na 3 "
Nie dość, że wymieniona osoba w żadnym wypadku nie jest moją przyjaciółką, to jeszcze przeraża mnie fakt przebywania w jednym domu przez 12 dni z taką osobą.*.*
wątek zamknięty
Dynamo   Dynamicznie :))
04 czerwca 2010 21:32
Northern_Star, ostatnio miałam podobna sytuacje.
na wysłane zaproszenie odpowiedziałam pytaniem czy się znamy.
Odpowiedz była następująca:
" Osobiście nie ale A**** ******* opowiadała mi bardzo dużo o tobie i czuje się tak jakbyśmy się znali''
😵
wątek zamknięty
Dynamo - haha padłam
wątek zamknięty
kawencan , zastanów się co piszesz xD
2 razy po pierwsze , po jedynce jest 2 ;pp
wątek zamknięty
cierp1enie , wiedze że ty tylko ludzi poprawiac umiesz xD
wątek zamknięty
Wkońcu n-k łaczy ludzi  xD
[img]/forum/Themes/multi_theme/images/warnwarn.gif[/img] Mamy na forum f-cję "zmień" i punkt w regulaminie, który o niej wspomina.
wątek zamknięty
Kawecan   Jeździec bez konia...
05 czerwca 2010 11:41
blee każdy przecież może się pomylić  🤔
wątek zamknięty
wątek zamknięty
Boże, widzisz a nie grzmisz! Czy ty jesteś z innej planety i nie rozumiesz co się do ciebie pisze, czy celowo przeinaczasz sobie pewne rzeczy i dorabiasz własne ideologie?

Dlaczego gumy są potrzebne żeby doprowadzić konia do przeszkody??


moglabym zapytac o to samo wiesz?
dlaczego sa potrzebne? bo kon jest problemowy i na niego tak trzeba. Widze ze tlumacze po polsku wysilam sie i robie to z dokladnoscia zeby kazdy zrozumial a widze ze ogolnie biarac nikt nie mysli sensownie poza niektorymi wyjatkami ale przyzwyczailam sie ze na codzien mam do czynienia z banda niektorych osobnikow 🙂 przepraszam moze taki sposob mojej wypwoiedzi cie usatysfakcjonuje.
tak siodlo jest niepotrzebne rowniez ale uzywajac go mniej obijasz nerki co jak co ale wy eksperci od siedmiu bolesci powinniscie o tym wiedziec  🤔

wątek zamknięty
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
05 czerwca 2010 15:28
Kto nie ma talentu ten ma dużo sprzętu
wątek zamknięty
My za to mamy w pobliskiej stajni trzynastoletnią "trenerkę", która konie zajeżdża i prowadzi jazdy innym
Jeden z jej pomysłów 🤔wirek: 🤔wirek: 🤔wirek:
wątek zamknięty
jakie kopyta  😵
wątek zamknięty
Ja rozumiem kwiatki kwiatkami xd
ale czy nie można zająć się swoimi sprawami
i przestać objeżdżać każdego kogo się napotka? xd
wątek zamknięty
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
05 czerwca 2010 18:46


dlaczego sa potrzebne? bo kon jest problemowy i na niego tak trzeba.




wątek zamknięty
Moja Law, jak jeszcze nie była moja, chodziła pod małe dzieci, (nawet w tereny!) z pyskiem przyczepionym paskiem od nachrapnika kombinowanego między nogi, do kółeczka od popręgu. Czemu? Bo schylała się do trawy, i dzieci nie miały siły jej przytrzymać...  👀
wątek zamknięty
Też znałam kiedyś dziewczyne, co na sznurki od siana wiązał konia zamiast wypinaczy... Naaaajs  😂
wątek zamknięty
http://www.photoblog.pl/marthiiina/67332131  🤔wirek:

Ja też tak lubiem  😀 Boskie uczucie  😜
wątek zamknięty
strzyga: wiesz gdy tlumaczylam po ludzku nikt nie potrafil zrozumiec i smiem twierdzic ze bylo za madrze napisane gdy pisze najprosciej jak sie da widze uzaleznienie od demotywatorow i wyslugiwanie sie nimi bo nie zna sie slow z racji orzebywania wiekszosci czasu w internecie.

nie Ania spoko... piszesz im ze dodawanie czyis linkow jest zabronione przez prawo to ludzie maja to w du*ie zjezdzaja kogos od gory do dolu i zachowuja sie jak banda kretynow lub niewychowanych dzieci ale nikt nie potrafi odpowiedziec normalnie tylko musisz pisac do nich wlasnie takim jezykiem. wiesz juz nie wiem co pisac bo az tak sie poziomem nie znize juz po prostu nie potrafie nie.
nie mowie tu o wszystkiech bo bogu dzieki mamy jeszcze ludzi madrych na swiecie chociaz i tych na palcach jednej reki mozna wyliczyc.
wątek zamknięty
Bez złośliwości - czemu nie używasz znaków interpunkcyjnych?
wątek zamknięty
piszesz im ze dodawanie czyis linkow jest zabronione przez prawo to ludzie maja to w du*ie

Na pewno nie przez polskie. Gdzie znalazłaś taki przepis?
wątek zamknięty
cierp1enie , wiedze że ty tylko ludzi poprawiac umiesz xD


tak potrafię, jak widzę kopyta nie robione od miesięcy, dziewczynki skaczące na gumach, konia stojącego po pas we własnych odchodach, konia prowadzonego na jazdę - brudnego... mogę tak wymieniać i wymieniać.

jest coś takiego jak edycja  🙄
wątek zamknięty
strzyga: wiesz gdy tlumaczylam po ludzku nikt nie potrafil zrozumiec i smiem twierdzic ze bylo za madrze napisane gdy pisze najprosciej jak sie da widze uzaleznienie od demotywatorow i wyslugiwanie sie nimi bo nie zna sie slow z racji orzebywania wiekszosci czasu w internecie.

nie Ania spoko... piszesz im ze dodawanie czyis linkow jest zabronione przez prawo to ludzie maja to w du*ie zjezdzaja kogos od gory do dolu i zachowuja sie jak banda kretynow lub niewychowanych dzieci ale nikt nie potrafi odpowiedziec normalnie tylko musisz pisac do nich wlasnie takim jezykiem. wiesz juz nie wiem co pisac bo az tak sie poziomem nie znize juz po prostu nie potrafie nie.
nie mowie tu o wszystkiech bo bogu dzieki mamy jeszcze ludzi madrych na swiecie chociaz i tych na palcach jednej reki mozna wyliczyc.


bosh...... a gdzie interpunkcja?! 😲
za duzo "orzebywania" w internecie? 🤔
wątek zamknięty
Kawecan   Jeździec bez konia...
05 czerwca 2010 21:11
tararira może ludzie by cię bardziej poważnie traktowali gdybyś używała ortografii i interpunkcji.  🙄
wątek zamknięty
tararira, zgadzam się z resztą, tego się nie da czytać :P
wątek zamknięty
no nie da, nie da. Już kilka postów wcześniej o tym napisałam. Masakra jakaś dla oczu.
wątek zamknięty
Notarialna   Wystawowo-koci ciąg. :)
05 czerwca 2010 21:47
http://www.photoblog.pl/113kismet

Czy na serio nie można notki napisać PO POLSKU? :/
wątek zamknięty
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
05 czerwca 2010 21:48
tararira, obraz wyraża tysiąc słów, nieprawdaż? Widzę, że Ty ze słowami masz spory kłopot. Może więcej książek, mniej fotoblogów? Wtedy może także przestałabyś wypisywać tak horrendalne głupoty jak "koń jest problemowy i na niego tak trzeba" i może puknęłabyś się w głowę i zauważyła, że koń na gumach skakać nie powinien.

Stawiam browca jak przedstawisz mi przepis, który zabrania umieszczania linków do fotobloga. A co tam, dwa browce i paluszki.
wątek zamknięty
Notarialna - i słynne <333  😁
wątek zamknięty
Notarialna   Wystawowo-koci ciąg. :)
05 czerwca 2010 21:56
W tym roku dostałam taką 'minkę' dostałam w smsie urodzinowym od znomej. Chyba jestem nie dzisiejsza, bo mnie prędzej przy takich emotkach szlag tafia niż budzi zachwyt. 😵 😂
wątek zamknięty
http://www.photoblog.pl/marthiiina/67332131  🤔wirek:

chyba sie naoglądały reklamy Sprite  🙄



Notarialna
A nie było przed emotką LOffciam Cię?  🤣
Ja mam znajomą 22 lata facet niezmienny od 5 lat a ona mu smsy Loffciam  🤔


wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.