Hale w woj. mazowieckim.

Mają pod nosem las, nie wiem tylko jak tam z tirówkami😉 Mieli właśnie się starać o wytyczenie ścieżek. Ujeżdżalnia i padoki się robiły: równali, grodzili, wydawali się otwarcie na sugestie. Sugestie w kwestii placu, bo panu się wyrwała uwaga o wyrzucaniu gnoju rzadko, bo konie tak powinny itd. Budynek stajenny i boksy fajne. Dla mnie problemem była (proszę mnie źle nie zrozumieć) rolnicza przeszłość właścicieli.
cieciorka   kocioł bałkański
11 maja 2009 17:16
Legia to chyba jeszcze żoliborz przecież, nie?

jeszcze hale w łomiankach:
Lider i liderówka- korzystaja z jednej, niedużej blaszanej, dodatkowo każda ma też kryty lonzownik, no i elytarna, też z halą
SIWA FOLBLUTKA   i jej miedziana arabka
12 maja 2009 12:58
Podolszyn, hala namiotowa 20 x 40 m lub 22 x 42 m. Jest identyczna jak w Master Filmie i chyba robiona przez tę sama firmę
Chcialbym tylko sprostowac wypowiedz koniczki z pierwszej strony tematu:
W Rzęszycach hala jest w całości drewniana (oprocz fundamentow i pokrycia dachowego) 🙂
W Aldragho sa 2ie hale😉
lideróka ma już swoją własną halę, namiotową z bandami drewnianymi 20x40 +kryty lonzownik
Czy mógłby ktoś powiedzieć gdzie dokładnie znajduje się stajnia Adama Sosnowskiego? Rozumiem, że w Wólce Kosowskiej?
Podbijam moj watek  🙂
Zmiany, zmiany, zmiany w pensjonatach w woj. mazowieckim ?
Hal nam przybylo ?!
bjooork   sprawczyni fermentu na KZJ-cie
11 kwietnia 2011 10:29
baba_jaga - hala być może przybędzie w Horselandzie w Józefowie koło Poświętnego- na razie jednak konstrukcja hali leży w oczekiwaniu na montaż  (przynajmniej taki stan zastałam 2 tyg temu jak przejeżdżałam koło nich w terenie 😉)
To ja dodam:
Trzciany, powiat Legionowski, gmina Jabłonna - hala namiotowa o wymiarach 20 x 40 🙂
Stajnia przydomowa, od maja będzie w niej stało 9 koni - 4 właściciela i 5 w pensjonacie.
Mokre koło Radzymina hala 20x45m z płyty obornickiej.
bjooork, jak byłam u nich na Hubertusie, to również ta cała konstrukcja tam leżała, ciekawe, czy będzie tam coś stawiane. Fajnie by było, bo mam do tej stajni 15 min drogi stępem, a zima bez hali jest napraaawdę ciężka.
bjooork   sprawczyni fermentu na KZJ-cie
11 kwietnia 2011 14:29
Caira ale skąd ty masz do nich 15 min stępem- od siebie z Tłuszcza?? czy stajesz u nas w Dąbrowicy- bo od nas to rzeczywiście 15 min stępem 😉??
bjooork, moja stajnia jest w Jasienicy. 😉
bjooork   sprawczyni fermentu na KZJ-cie
11 kwietnia 2011 14:37
wiem byłam u Ciebie 🙂 a mój koń stoi koło Horselandu więc wybacz, ale 15 min to rzeczywiście można jechać... autem a nie stępem 😉
caira konno  droga zajęłaby ci od 30 min do godziny w zależności od tempa
Eeee tam, mi to chyba zawsze tak szybko czas leci. 😁 Nigdy nie mierzyłam czasu jadąc tam, więc na oko napisałam, że 15 minut. No moooże z tym stępem przesadziłam. 😉
W Kuclandii jest blaszak 15x18 no i jest to powiat grodziski
W stajni u Zająca jest hala murowana
Alicja_8   Z pasja...z miłością...
16 lutego 2013 18:37
Stajnia pensjonatowa z halą: https://www.facebook.com/pages/Pensjonat-dla-koni-Stajnia-Chabrowa-Polana/409358325771842

Fajna hala, mili bardzo ludzie. Jedynie cena  😲
Koniczka   Latam, gadam, pełny serwis! :D
16 lutego 2013 18:38
A jaka cena?
ElaPe   Radosne Galopy Sp. z o.o.
16 lutego 2013 19:34
Sochocin to ładna okolica, stajnia jak widać na zdjęciach też bardzo ładna, z tym że kawałek drogi. No właśnie jaka cena?
Tutaj jest cena i więcej informacji:
KLIK
Swoją drogą ładnie to wygląda. Szkoda, że tak daleko.
ElaPe   Radosne Galopy Sp. z o.o.
16 lutego 2013 19:40
aha, dzięki.
U nas ( Kamianka obok Ostrołęki) jest hala.  😀iabeł: Duża, z super podłożem- piasek kwarcowy z włókniną.
Świetne rozwiązanie na zimę, dla osób chcących ostro trenować.



(I boksy też są wolne.  Warunki super, a cena 800 zł. ) Sezon zimowy się zbliża, stajnie z halą pewno będą poszukiwane.
Co w koncu z hala w horselandzie?
Caira, ja byłam tam rok temu latem, to stało tam coś - nie duży namiot, z bardzo marnym, wyjeżdżonym podłożem (mega koleiny od lonżowania), oraz z dużą dziurą na jednej ze ścian. Mogę podpytać koleżanki która tam jeździ w rekreacji.
Tunrida
Wow, super warunki szkoda, że tak daleko od Warszawy 🙁

Hala jest też w Krukach - drewniany dół, namiotowy dach, duża jasna, dobre podłoże (piasek + włóknina).
No właśnie lokalizacja taka nijaka.  🤔 Choć pewno można by się wprowadzić na jakiś czas do pomieszczeń nad stajnią, gdyby komuś mocno zależało np na intensywnych treningach przed zawodami.
To fajne miejsce na zgrupowania, jakieś właśnie takie treningi, ale żeby tam stać na codzień, trochę daleko. Szkoda, piękne miejsce - możesz mi podrzucić adres www/fb cokolwiek ? Chętnie bym się przyjrzała bliżej.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się