KOŃSKA REWIA MODY cz. IV (sezon 2010)

Zairka   "Jeżeli jest Ci pisany to będzie Twój..."
07 lipca 2010 22:44
a mi ie Piórek mega podoba w jakims innym czapraku niz pad...ale napisalam 😂
tez mamy coriandera i czeka na rozdziewiczenie ale u nas bedzie z owijeczkami bordowymi 😜
wątek zamknięty
korsik, super!

Monny, oj tam oj tam 😉 jak dotąd nie widziałam nic w kolorze anky grafit 🙂
Wczorajszy graficiak


Zairka, uuu to już całkiem mega będzie!
wątek zamknięty
Zairka, Burza - do pyska wam w tych kompletach! 
wątek zamknięty
Monny   bez odbioru .
07 lipca 2010 23:01
Burza, noo i to jest szał ! 😀
wątek zamknięty
Medziiik   Nocna Furia - strikte Bezzębny
07 lipca 2010 23:43
Burza - te z martim dla mnie jak off white są od creme są jaśniejsze
wątek zamknięty
Burza, w Polopadach i Anky padach Piorkowi zdecydowanie bardziej twarzowo. Piękne zdjęcie w Graphicie  🙂
wątek zamknięty
juliadna   siwek czarnogrzywek <3
08 lipca 2010 09:02
Burza piorun w graphicie wygląda obłędnie  💘 💘 💘 👍
wątek zamknięty
Nasturcja-Renata   Moi trzej mężczyźni :)
08 lipca 2010 18:09
Doszedł mój pasiak z Jarpola. Jest jeszcze na poczcie, na której jutro zrobię awanturę  😤

Zrobię mały  🚫 ale jestem taaaka zła, że szok. Otóż wyobraźcie sobie, że wczoraj w skrzynce znalazłam awizo o paczce, nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie fakt, że było to pierwsze awizo z datą z... piątku  😤  🤬  😵 Dodam jeszcze, że sprawdzam skrzynkę codziennie, bo czekałam strasznie na padzik, a tu taki zonk  🙄
wątek zamknięty
kujka   new better life mode: on
08 lipca 2010 18:13
Nasturcja-Renata, standard. co powiesz na drugie/ponowne awizo, kiedy nie bylo pierwszego? albo awizo w skrzynce zostawione tego dnia, kiedy bite 24 h ktos byl w domu?
listonosze sobie nieraz w niezle kule leca.
wątek zamknięty
Nasturcja-Renata   Moi trzej mężczyźni :)
08 lipca 2010 18:19
kujka no właśnie, przegięcie na maksa  😤 Jutro odbieram pad i składam skargę
wątek zamknięty
Pozwólcie, ze się pochwalę😉

Dostałam dzisiaj od Madźź, Ramires, i kolezanki z byłej stajni kantarek na urodziny!!!  :kwiatek: 😉



wątek zamknięty
Nasturcja-Renata, jakiego zamówiłaś pasiaka? Ja już mam jasnoszaro-limonkowego i czekam na fiołka-srebro, ale nie mogę się zupełnie skontaktować z Deb 🙁
wątek zamknięty
Severus   Sink your teeth into my FLESH
08 lipca 2010 19:47
Nasturcja-Renata, kujka - u mnie nagminnie jest dokładnie to samo  😉
wątek zamknięty
Nasturcja-Renata, standard. co powiesz na drugie/ponowne awizo, kiedy nie bylo pierwszego? albo awizo w skrzynce zostawione tego dnia, kiedy bite 24 h ktos byl w domu?
listonosze sobie nieraz w niezle kule leca.


eh, nic nie mówcie, u mnie to jest 90% przypadków, mieszkam na 4 p i listonoszom się po schodach wchodzić nie chce...

Burza
super w szarościach!

Zairka prze-pię-knie  🍴
wątek zamknięty
Severus   Sink your teeth into my FLESH
08 lipca 2010 20:00
ja mieszkam na parterze i też im się nie chce  🤣

edit: czy ktoś orientuje się może czy jarpol sprzedaje jeszcze pady w kolorze wanilia?
wątek zamknięty
Livia   ...z innego świata
08 lipca 2010 20:11
Severus, spytaj deborah, może uszyje Ci taki na zamówienie 🙂
wątek zamknięty
Severus   Sink your teeth into my FLESH
08 lipca 2010 20:12
Dzięki, zapytam  :kwiatek:
wątek zamknięty
Nasturcja-Renata   Moi trzej mężczyźni :)
08 lipca 2010 20:37
Nasturcja-Renata, jakiego zamówiłaś pasiaka? Ja już mam jasnoszaro-limonkowego i czekam na fiołka-srebro, ale nie mogę się zupełnie skontaktować z Deb 🙁


Dzionka przebiśnieg-szafir  🙂 No właśnie kontakt z Deb też miałam utrudniony. Miałam jakiegoś pecha  😲 A to PW nie doszło, a to mail nie doszedł.Na szczęście pad jest na poczcie i jutro trafi w moje łapki  😀iabeł:
wątek zamknięty
Alice jemu sie chyba nie podoba a szkoda bo do pyska mu 💃

"Ale na gniadego to flax zdecydowanie..." 😁
wątek zamknięty
Monny   bez odbioru .
09 lipca 2010 06:54
Nasturcja-Renata, to jest u mnie standard 😉 jeszcze żadnej paczki jak żyje mi listonosz nie przyniósł, po wszystkie łaziłam na poczte. U mnie non stop ktoś jest w domu, a oni i tak zostawiaja avizo :/
wątek zamknięty
Alice jemu sie chyba nie podoba a szkoda bo do pyska mu 💃

"Ale na gniadego to flax zdecydowanie..." 😁


Oszzzz Wy :P

Trzeba było mi powiedzieć a nie tu takie kamuflaże :P
A Chonia nie ma co pyac o zdanie, on jest wiecznie niezadowolonym kucykiem😉
wątek zamknięty
Proszę - oto nasz ostatni zakup:

Nugat (diamant) i do tego owijki waldhausen (nie znalazłam na szybko nic bardziej "granatowego" do lamówki)


Bardzo, jestem zadowolona z tego zakupu bo Pączkowi mega do pyska!
wątek zamknięty
Nasturcja-Renata   Moi trzej mężczyźni :)
09 lipca 2010 08:55
Nasturcja-Renata, to jest u mnie standard 😉 jeszcze żadnej paczki jak żyje mi listonosz nie przyniósł, po wszystkie łaziłam na poczte. U mnie non stop ktoś jest w domu, a oni i tak zostawiaja avizo :/


Moony jakby zostawił awizo w środę z datą środową, a nie bezczelnie z piatkową, to bym to olała, a tak, nie popuszczę dziadom  😤 Sorry za  🚫

kotbury trochę słabo widać kolor (przynajmniej u mnie na ekranie)  👀
wątek zamknięty
Nugat (diamant)


chyba impuls  😉
wątek zamknięty
[quote author=kotbury link=topic=14623.msg646785#msg646785 date=1278660128]
Nugat (diamant)


chyba impuls  😉
[/quote]

No tak, jak zwykle pomyliłam- ten zamszowy, czyli impuls😉

Kolorki mogą być gdzieniegdzie słabe bo skompresowałam zdjęcie na pałę...tak czy siak  - mój czaprak nr.1
wątek zamknięty
zobaczcie jakie cudko i jaka cena  😲 chyba niemcoszki poznali sie na starych kolekcjach  🤬


http://cgi.ebay.de/Schabracke-Fliegenohren-toffee-yellow-ESKADRON-/120590774378?cmd=ViewItem&pt=Zaumzeug&hash=item1c13c5306a
wątek zamknięty
tylko, ze taka cena na nich nie robi wrazenia. to tak jakbys miala u nas za takie cacko zaplacic 84zl. inne realcje zarobkow.
wątek zamknięty
Nasturcja-Renata   Moi trzej mężczyźni :)
09 lipca 2010 16:20
odebrałam padzik z Jarpola  😍 Jest śliczny. Takie małe tylko "ale" mam Od spodu jest biały, więc szybko będzie się brudził, ale trudno  😉
wątek zamknięty
Livia   ...z innego świata
09 lipca 2010 19:22
A ja dziś rozdziewiczyłam kolejną Ankę, tym razem padło na Grassa 🙂 Kolor najlepiej widać na pierwszym i trzecim zdjęciu, to bardzo fajna, żywa zieleń.







Uwielbiam, UWIELBIAM ten kolor na moim koniu  😍 I jak mi dobrze, że mam dwie zielenie 😀
wątek zamknięty
caroline   siwek złotogrzywek :)
09 lipca 2010 19:29
sorki za offtopic, ale
Proszę - oto nasz ostatni zakup:

Nugat (diamant) i do tego owijki waldhausen (nie znalazłam na szybko nic bardziej "granatowego" do lamówki)

pięknie wyglądasz! (i koń tez niczego sobie 🙂😉
wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.