... ślub :) ...

zabeczka gratulacje!!!!
tak jak mówi bera - musisz mierzyć, mierzyć i jeszcze raz mierzyć suknie. Ja miałam wizję swojej a kupiłam zupełnie inną bo okazało się że w tamtej źle wyglądam. A kolor też może być inny niż biały/ecru.
zabeczka17   Lead with Ur Heart and Ur Horse will follow
03 września 2010 20:50
Najgorsze że w salonach w moim mieście ... same suknie  ala beza... albo na chudzinki 🙁 🙄  a ja chciałam zwykła sukieneczkę.....tak skromnie....
Wiecie no kolor mi tak nie przeszkadza..  ale żeby rozmiar był... ehhh

no i dziękuję :kwiatek:
Nasturcja-Renata   Moi trzej mężczyźni :)
03 września 2010 20:54
zabeczka17 Gratulacje  🙂
Ale masz czas więc to nie musi być przecież salon z sukniami ślubnymi. Coś znajdziesz na pewno :kwiatek:
zabeczka17   Lead with Ur Heart and Ur Horse will follow
03 września 2010 20:57
modlę się  o to  😀 ciekawe czy uda mi się zrzucić parę kilo.. 🙄  tak ze 20 :P  🍴 🙄 no nic zobaczymy dziękuję raz jeszcze za ciepłe przywitanie.
zabeczka17,  masz tyle czasu, że możesz np. skoczyć do Krakowa czy Katowic. Tam napewno znajdziesz coś, co wpadnie w oko. Ja chyba też za rok, ale narazie ciii 😉
Notarialna   Wystawowo-koci ciąg. :)
03 września 2010 21:01
zabeczka17, gratulacje! 🙂

Panna młoda niekonwencjonalnie 😁
http://www.joemonster.org/art/15001/Dziwna_panna_mloda
zabeczka17, super! Gratuluję!
zabeczka17   Lead with Ur Heart and Ur Horse will follow
03 września 2010 21:06
zabeczka17,  masz tyle czasu, że możesz np. skoczyć do Krakowa czy Katowic. Tam napewno znajdziesz coś, co wpadnie w oko. Ja chyba też za rok, ale narazie ciii 😉


hehe no bliżej mam Wrocław 🙂 ale mam nadzieje że mnie ominie ta przyjemność bo mam uraz do dużych miast. Wole wiochę 🙂 dlatego tak bardzo liczyłam na allegro.. 🙄.. w sumie zawsze można skoczyć do krawcowej aby w razie czego zwęzić kieckę....bo tyć to nie zamierzam... :P 🙂 hehe


Notarialna Dworcika dziękuję 🙂

a właśnie .. na cywilnym wypada miec welon? nawet wiecie taka mini koronka przypięta do koka..... ale wypada? bo ja nie wiem... :P 😜
zabeczka17, wypada mieć na sobie o na co masz w tym dniu ochotę. Jeśli ja będę brała ślub, to też tylko cywilny. Ale póki co nie zastanawiam się nad tym w czym się zaprezentuję. Jak dojdzie do skutku, to pewnie kupię pierwszą z brzegu, wrrr, nie lubię zakupów.
zabeczka17   Lead with Ur Heart and Ur Horse will follow
03 września 2010 21:18
Na pewno chce mieć bolerko ale z welonem.. to tak serio nie wiem.... 🙂 hehehe pożyjemy zobaczymy. Na razie czekamy na zime i intensywny kurs tańca 😀

edith: mistrzostwo świata 🙂 chciałabym tak właśnie zatańczyć



A w takiej tonacji wyobrażam sobie siebie i męża 🙂 i tango.....

Zamierzam mieć koka i czerwoną tygrysią lilię wpiętą we włosy... może se walnę czerwone buty... fajnie by to pasowało do tanga 🙂 i do całej reszty 🙂
na mnie zawsze niesamowite wrażenie robiło to tango:
wiadomo z filmu, więc podrasowane, ale ten klimat...
zabeczka17   Lead with Ur Heart and Ur Horse will follow
04 września 2010 14:38
żużka piękne tango.. erotyczne ale... zdaje mi się że aż za bardzo jak na ślub.. 👀 dwa że mój partner no cóż... ma małe wyczucie taktu i niestety często jest tak że to ja prowadzę w tańcu ( uczyłam się kroków do towarzyskiego jako dziecko przez 3 lata).  Nie mogę go stresować dodatkowa ekspresją 🙂 bo mi chłop zrezygnuje 🙂
Bardzo proste i efektowne tango ukazane jest tutaj:
  dodałabym kilka figur jeszcze  i wyszło by wręcz perfekcyjnie.
No nic mam pół roku aby nauczyć moje mena kroków podstawowych do tanga i walca angielskiego- a reszta u profesjonalistów.     

Znalazłam kieckę 😀 http://www.amimperial.pl/index.php?m=Main&f=AssortmentView&s=peiijujazu910d36nb2vew0e6v95hzss&id=6765&id_dir=237    😅 😅 😅

teraz tylko trzeba będzie ją przyozdobić cekinami 😀, dokupię koronkowe bolerko 😀
W pasie przewiążę się czerwona wstążką , dokupię czerwone szpilki i ewentualnie halkę 😀 jej 👀 moja wymarzona suknia ślubna 😀
Gienia-Pigwa   Vice-Ambasador KAV w Dojczlandii, dawniej pigwa :P
05 września 2010 15:53
jestem po panienienskim, bylo wystrzalowo. 8,5 godziny  😜 😁
zabeczka widze, ze jestes z Dolnego Slaska. Polecam ci sklep z sukniami slubnymi w Lubaniu. Maja i wypozyczalnie i sklep. Mnostwo modeli i rozsadne ceny! Jesli bedziesz chciala namiary, to sie odezwij! W duzych miastach maja czesto wysokie marze. Pamietaj, ze kiecka z super metka i super droga niekoniecznie musi byc ta najpiekniejsza 🙂

A ja jeszcze 12 dni..ufff
zabeczka17   Lead with Ur Heart and Ur Horse will follow
05 września 2010 19:19
Dzięki super... jednak wątpię czy przyjadę aż do Lubania za kiecką.... jestem bardzo praktyczną osobą-> internet, krawcowa i heja.
Nie lubię miast, motłochu, przeraża mnie  typowe dla lasek ,,łażenie po sklepach". Bardzo źle się z tym czuję bo wynika to z moich kompleksów. 🙁
Wiele spraw zamówię na allegro -> obrączki, zaproszenia, winietki, dodatki itp. Sukienkę też najpewniej tam... wiecie jak to jest gdy człowiek ma dość duże kształty to zazwyczaj słyszę w sklepach - przykro mi nie mamy sukien w pani rozmiarze albo  próbują mi wcisnąć jakieś paskudztwo. 🙄
Ostatni raz sukienkę mierzyłam hmm... 3 lata temu i miałam szczęście że była ze strechu. 😜
Nie mam też z kim jeździć i mierzyć... wszystkie koleżanki powyjeżdżały za granice.. a te obecne maja swoje domy, problemy, rodziny, dzieci. 🙁
ech... 😕
Bardziej martwią mnie buty... Mój rozmiar dostępny jest tylko w Deichmanie -> 41/42. 😵  i bardzo ciężko mi jest dobrać coś wygodnego. Nie cierpię obcasów a niestety przy mojej figura MUSZĘ mieć coś powyżej 5 cm.
Na szczęście co sezon 3 miechy  firma wymieniają obuwie na nowe i będę mogła sobie coś dopasować za przystępną cenę. Zastanawiam się nad czerwonymi szpilkami. 👀
A za sukienką rozglądnę się też na wyprzedażach zimowych.  😡 😡
Niestety tak to jest jak się robi wesele wyliczając każda złotówkę. 🙂 Ale warto .

zabeczka ja widzialam kiecki slubne w rozmiarach nawet do 50, wiec Ty ze swoim 42 nie masz sie czym przejmowac. Widzisz, ja mam ten problem, ze mam biust o rozmiar wiekszy, niz byc powinien, zeby sie zmiescic w 38 lub czesto ostatnio tez w 36. I jest to problem. Ale panie z salonu tak sie mna zaopiekowaly, ze absolutnie nie czulam sie gorsza czy inna! Tak mi dopasowaly fason sukni, ze wygladam fantastycznie. W sumie szkoda, ze wypozyczam tylko, bo bym sobie na nia juz patrzyla 🙂😉

Takze glowa do gory! Buty tez z pewnoscia znajdziesz!
zabeczka17   Lead with Ur Heart and Ur Horse will follow
05 września 2010 21:07
Ja mam górę 42 dół 44 🙁  mam typ figury gruszka ale też obszerny biust miseczka C 🙁 Wątpię abym w salonach  znalazła coś idealnego, a dwa no nie czarujmy się-> wszystkie suknie wyglądają ładnie na zgrabnych, szczupłych dziewczynach.Do tego wzrostem do 165. Nie wiem ... nie nastawiam się zbytnio. U mnie i tak największa rolę odgrywać będzie koronkowe bolerko które przyozdobione będzie cekinami lub svarowskim.

Obrączki kupimy najpewniej tutaj-> http://www.wec.kupnajtaniej.pl/,  stamtąd mam pierścionek zaręczynowy. Bardzo fachowa obsługa.


Ekhm.. nieletni proszeni o wyjście z wątku 😀
Bielizna  na noc poślubną 🙂 macie jakieś rady?Mi wpadło w oko 😀
http://www.amimperial.pl/index.php?m=Main&f=AssortmentView&s=a68f7kkwul85t9xell9srxe0jmaqrhdz&id=6542&id_dir=292
plus to 😀 ( białe)
http://www.amimperial.pl/index.php?m=Main&f=AssortmentView&s=a68f7kkwul85t9xell9srxe0jmaqrhdz&id=6543&id_dir=292 😜 😁 😁 😁

Dokupię tylko białe lub czerwone podwiązki 🙂 chyba przyszły mąż będzie  zadowolony?
ogólnie fajna stronka 🙂
Tez mam zareczynowy z tego sklepu, ale w Aparcie mieli tansze obraczki! Mielismy kupic z bialego zlota, ale w koncu wybralismy..srebrne.. a za kase wrzucona naszym zdaniem w bloto, bo i tak obroczek nie nosimy pojechalismy na urlop 🙂 Polecam 😀
Lanka_Cathar   Farewell to the King...
05 września 2010 21:54
Zabeczka17, przestań mi tu pitolić, że suknie wyglądają ładnie na niskich i szczupłych. Ja mam 176 cm i anorektyczką nie jestem. W salonach kiecki masz zwykle w rozmiarze 36, więc rzeczywiście szlag człowieka trafia, jak słyszy: "Proszę sobie wyobrazić, jak będzie Pani wyglądać w tej sukni".  😤 Ale... Suknie można zamówić w dowolnym rozmiarze. Ważne są dodatki, Twoje samopoczucie w wybranym modelu i... kolor. Pół roku przed ślubem wyśmiałabym każdego, kto usiłowałby mi wmówić, że suknia ślubna może być w innym kolorze niż biały. Później zaczęłam mierzyć i... w bieli wyglądałam, jak gnijąca panna młoda. I w końcu trafiłam na kieckę w moim ulubionym kolorze, założyłam (rozmiar 36, a jakże, przy moim 42) i wiedziałam, że bez względu na swoje gabaryty w tym będę czuła się świetnie. Tak więc, nie załamuj się, nie smęć, tylko poszukaj, pokombinuj. A buty, nawet nie próbowałam szukać ślubnych w rozmiarze 42. Miałam japonki ECCO, spod sukni i tak nie było ich widać. A w odróżnieniu do wielu koleżanek nie narzekałam na odciski, otarcia, etc. Jeśli suknia ma być długa, to równie dobrze możesz założyć glany. Naprawdę. 🙂
zabeczka17   Lead with Ur Heart and Ur Horse will follow
05 września 2010 22:02
😀 no to mi humor poprawiłaś 🙂 ale  niestety kiecuszkę  chcę właśnie krótką- styl a la Marylin Monroe 🙂... 🙂 suknie do połowy łydek aby wyszczuplić mi nóżkiii 😀 No i mój facet prosił aby była w kolorze białym bo jak klasycznie to klasycznie... i tak kręci nosem że nie będę świecić jak beza ale no cóż.....  😡

Jejku tak oglądam strony w necie, normalnie nie ogarniam tego wszystkiego. Tyle na głowie... ja nie dam rady tego wszystkiego poukładać. Ehhh..a w październiku ustalenie daty  😲 nie wiem co to będzie.... 🙄
Lanka_Cathar,  w salonach w cale nie ma sukienek w rozmiarach 36 tylko!
Ja jak szukałam sukni i miałam przymiarki to wszystkie sukienki były wielkie ( noszę 38 więc musiały być przynajmniej w rozmiarze 40 a niektóre nawet większe). Tylko modele sukienek obcisłych były w rozmiarach 36 i 38.
Zgadza się suknie w salonach są w różnych rozmiarach
ja też nosze 38 a myła na mnie za duża.
Lanka_Cathar   Farewell to the King...
06 września 2010 11:38
No i mój facet prosił aby była w kolorze białym bo jak klasycznie to klasycznie... i tak kręci nosem że nie będę świecić jak beza ale no cóż.....  😡



Tak, mój też mówiła, że mogę iść choćby w glanach, ale niech kiecka będzie biała. W końcu sie poddał, tak jak i reszta towarzystwa. I był kompromis - on miał wesele (ja jestem typ nieimprezowy), a ja kieckę taką, w jakiej dobrze się czułam. 🙂

W&W, anula_un, to może coś się zmieniło przez ostatnie cztery lata, ale wtedy, gdy ja szukałam, nie trafiłam na żadną w rozmiarze 40 i może jedną w rozmiarze 38.
U mnie z kolei jest odwrotnie, ja chciałabym mieć wesele, może nie takie ogromne na 200 gości, ale jakąś fajną imprezę w gronie najbliższych znajomych, tak, żeby zapamiętać ją do końca życia a mój facet i jego rodzice uważają, że to zbędny wydatek.
zabeczka17   Lead with Ur Heart and Ur Horse will follow
07 września 2010 16:09
Zaliczyłam dzisiaj pierwszy salon sukni ślubnej...  😎
Uszycie kiecki moich marzeń kosztuje 1300 zł... z eleganckimi dodatkami  i halką  🤔 mój facet zrobił oczy ale sam tego chciał skoro tak bardzo widzi mnie ( w dniu ślubu) w odświętnej sukni. 😁
Mam umówić się na przymiarki i w razie w coś dobierzemy :P  Babka zaciekawiła mnie usztywnianym biustem i elegancką  wykończeniówką ale tyle kasy ..... 🙄

Powiem wam szczerze  nienawidzę sukienek z  tiulu. Tragedia.
Gienia-Pigwa   Vice-Ambasador KAV w Dojczlandii, dawniej pigwa :P
07 września 2010 16:40
zabeczka, ja jestem hmmm okragla i znalazlam kiece, tylko ze typowo slubna, dluga.

tu z ostatniej przymiarki, cala w szpilkach, bo do zwezenia.




bylam tez dzisiaj na probnym makeupie, po malych poprawkach powinno byc ok 🙂
Gienia-Pigwa, dla mnie bomba 🙂
zabeczka17   Lead with Ur Heart and Ur Horse will follow
07 września 2010 19:05
wyglądasz cudnie...  😅
zabeczka 1300 za gotowa suknie to nieduzo..ja place 1100 za samo wypozyczenie na tydzien 🙄
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się