Facet na forum

Edytka   era Turbo-Seniora | Musicalowa Mafia
29 czerwca 2010 16:11
gdzieś tu powinien być komunikat (chyba taki duży), że średnia wieku to 16(?) lat, a 99% forumowiczów to dziewczyny

mylisz się 😉
nie wiem jaka jest średnia wieku, myślę, że ponad 16 🙂
i 99% to też niewypał- gdyby tak było mielibyśmy 1 faceta na 99 kobiet, a mamy 1 na 15.9 🙂
dempsey   fiat voluntas Tua
29 czerwca 2010 16:59
myślę że rv niewiele straciła z odejsciem kolegi lopka
moze tak, moze nie.. ja to chyba zbyt emocjonalna jestem i mi przykro, gdy tak sie dzieje.. mysle, ze na forum powinno znalezc sie miejsce dla wszystkich, z tym, ze wowczas trzeba opanowac sztuke unikow i kompromisow. Albo trzymac sie jednego, dwoch, przyjaznych watkow  👀 😁
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
29 czerwca 2010 17:20
sanna, idea może szczytna, ale po chwili zostałabyś zadeptana ( z resztą jak my wszyscy) przez quoniarki i quoniarków. To jak w przyrodzie. Jeśli gatunek przestaje mieć naturalne zagrożenie, rozmnaża się niekontrolowanie, jego populacja wzrasta w niebotycznym tempie, wypierając inne gatunki. Nie chcę zostać wypartym gatunkiem =(
mowilam przeciez, ze zbyt emocjonalna jestem, do tego pewnie jeszcze nieuleczalna idealistka.. no i przewaznie w kocim watku siedze  😁
średnia wieku to 16(?) lat, a 99% forumowiczów to dziewczyny, uważałem że kobiety, ale się pomyliłem, mające wiele problemów w tym z sobą, pełne frustracji no i wyżywających się, w tym na forum i się tak mi trafiło, że w tym na mnie.


Czytając Ciebie myślałem, że wolisz jednak dziewczynki  😁
Hahaha, napisałam do kolegi na PW, wyjaśniając geznezę słowa "troll" na RV. Miałam go nawet przez chwilę za inteligentnego faceta, który celowo rzuca jakieś hasło od czapy, aby bawic się tym co piszą inni. Myliłam się.... on naprawdę tak myśli. I co gorsza nie jest w stanie zaakceptować chyba, że wyśmiało go grono geriavitów.
Nie wiem, czy kolega lopek to jeszcze przeczyta, ale cóż, napiszę.

[...]
L: Twój kolczyk w nosie mi się nie podoba.
K: Jesteś głupi, spiiiii
[...]
Odnoszę wrażenie, że wiele osób tu tak (w swojej formie) właśnie się zachowuje, szczególnie po tym co mnie tu spotkało. Najśmieszniej, że zachowujecie się stadnie, w wielu brakuje indywidualności - ona ma tatuaż, to tez sobie zrobię, ona ma kolczyk, to tez sobie zrobię,  ale z czasem wyszło, że musiałbym się podporządkować krytyce dziewczynek, to nie dla mnie, mnie ani dziewczynki, ani kobiety nie będą ustawiać i nie pozwolę na to.


Jesteś chyba faktycznie głupi  😀
Nie rozumiesz różnicy.
Gdybyś naprawdę napisał "twój kolczyk w nosie mi się nie podoba", lub "nie jestem zwolennikiem kolczyków w nosie, nie podobają mi się" to nikt by się nie poczuł urażony ❗
A ty napisałeś, że osoby z kolczykami i tatuażami są takie a takie, w sposób obraźliwy!
Teraz w ogóle wsadzasz "nas" do jednego worka. To mnie obraża. Nie jestem żadną dziewczynką dla ciebie.
I nikt tu się nie zachowuje stadnie. Można spokojnie wyrazić swoje indywidualne, często bardzo różniące się od większości zdanie.
Mnie jakoś nikt nie nie lubi (albo o tym nie wiem 😉 ) za to że powiedziałam głośno i wyraźnie, że nie podoba mi się ubieranie konia na różowo i przesadny "szmatoholizm" nie podoba mi się cięcie grzywy nożyczkami w równą linię, nie podoba mi się wiele rzeczy związanych z PNH...
I nikogo nie uraziłam.
Ważne w JAKI SPOSÓB wyrażasz swoje zdanie.
Warto ciągnąć temat? Olać i tyle - lopek znajdzie forum, gdzie z pewnością odnajdzie się osobistość jego pokroju (onet?), a Re-Volta będzie miała spokój od wpisów w stylu Króla Juliana.
Nic tak nie boli ludzi przekonanych o swojej zaje******ci jak obojętność otoczenia. 🙂
Pauli   Święty bałagan, błogosławiony zamęt...
30 czerwca 2010 21:48
Ciągnięcie tematu nie ma sensu tym bardziej, że lopek potrzebował tylko dać upust swojej frustracji, wcale nie przyszedł do tego wątku dyskutować.
Padło kilka pytań, zarzutów, ale on ma swoją wizję i ani myśli wdawać się z nami w dyskusję.
Ostatniego jego posta nie skomentuję, ręce mi opadły, to już nawet przestało być śmieszne 🙄
Manta   Tyłkoklep leśny =)
01 lipca 2010 15:09
a ja tylko błagam, Lopek przestan uzywac skrotu "tj" jako "tak jak" bo nie moge sie skupic na czytaniu ze zrozumieniem =)

wiecej nic nie pisze, jak juz wspomniano, nie ma to sensu  🏇
sanna, idea może szczytna, ale po chwili zostałabyś zadeptana ( z resztą jak my wszyscy) przez quoniarki i quoniarków. To jak w przyrodzie. Jeśli gatunek przestaje mieć naturalne zagrożenie, rozmnaża się niekontrolowanie, jego populacja wzrasta w niebotycznym tempie, wypierając inne gatunki. Nie chcę zostać wypartym gatunkiem =(
Strzyga przez ciebie wyobraziłam sobie rozmnażającego się lopka, który następnie nas zadeptuje 😁
Nie......Lopek jest tu od dawien dawna 😀 Zna was i chciał pokazać 2 twarz...prawdziwą  😍 Nie udało się....Tak myślę 😀

A ja sądzę ,że potrzebujesz takiej kobity... 😀 co by Cię do poziomu postawiła 🤬 Bat anie czułeś ...loluś nigdy 🤣

Edytuj laleczko.
Do czego po dwóch miesiącach odnosisz swoją wypowiedź?  😲
Gillian   four letter word
06 września 2010 20:13
właśnie miałam pytać, czy ktoś ogarnął ww. wypowiedź 🤔
Oj lopuś mi kogoś przypomina... ten sposób wypowiedzi, ta niechęć do kobiet, ten podpis pod obrazkiem... czy mi sie wydaje czy już cię zbanowano na którymś z for za oczernianie kobiet i ogólne sianie zamętu  😂  Rodzice muszą miec z tobą problem kurczaczku.
rodzice? toż to stary chłop że tak powiem  😉
Gillian   four letter word
07 września 2010 21:25
ale kto co jak? ja nie kojarzę 🙁
Do czego po dwóch miesiącach odnosisz swoją wypowiedź?  😲



Do niczego.... 😉 Znam Lopka 😀
Dziękuję ..za Laleczkę...wawrek...nie mogę 🤣

Całuski....facet na forum ..jakby co 😀
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się