Stajnie w Lublinie

ktoś wie jaka aktualna cena w pikerze?
a gdzie sa wyniki zawodow ;_0, ps czy zna ktos namiar na kregarza w Lublinie ?


dołaczam się się to tych wyników ;pp
Karmelek1700   Go Go Power Rangers!
22 września 2010 06:20
MoniaaA od października duży [na prawdę DUŻY] boks 700zł, mały 600zł.
Karmelek1700, dziekuje🙂
Możecie mi powiedzieć jak wygląda odznaka u nas w województwie?Chodzi mi o to, na co sędziowie zwracają uwagę. Czy podczas ujeżdżenia i skoków patrzą tylko na jeźdźca, czy też zwracają uwagę jak idzie koń, czy jest zebrany itp. ?
Trzeba na coś szczególnie zwrócić uwagę przygotowując się do odznaki?
Odp.może być na PW.
Napiszę jak to wyglądać powinno z mojego punktu widzenia... na brązową odznakę powinno się przejechać czworobok możliwie jak najdokładniej, jeśli popełnisz już błąd (typu zapomnisz zagalopować w literze) zaraz naprawić (czyli zagalopować od razu jak sobie przypomnisz np 2 m za literą), koń powinien być posłuszny i uważny. Wiadomo, że odznaki często się jeździ na klubowych koniach które z racji odbywanej pracy i np kiepskiej budowy chodzą w ustawieniu albo i nie... odnośnie parkuru, zaznaczam moim zdaniem, powinien być przejechany dokładnie, nie za szybko nie za wolno i w takim stylu żeby ani sobie ani koniowi nie robić krzywdy... w końcu to jest dla ludzi, którzy dopiero zaczynają przygodę ze sportem przez duże S. Ale jak wiadomo realia są inne i czasami sędziowie zwracają uwagę na drobnostki...
ale i jak jechalam odznake z kolezanka z klubu ona sie pomylila i za wczesnie zrobila wolte to sedziowie pozwolili jej jechac jeszcze raz i zdala
na brązowej odznace koń nie musi być zebrany podczas ujeżdżenia, dopuszczalne jest użycie wypinaczy. z tego co wiem zwracają szczególną uwagę na półsiad podczas koła w półsiadzie. ktoś może Ci nawet czytać program, żebyś sięnie pomyliła (widziałam takie przypadki). jeśli chodzi o skoki to to czy widzisz na jaką nogę lądujesz, czy poprawiasz, równowaga podczas skoku, czy nie zaburzasz ruchu i równowagi konia skacząc. ciężko jest określić na co konkretnie, bo tak naprawdę patrzą na wszystko i czepić się potrafią 🙂 i wydaje mi się, że nie tylko tu ale w każdym innym ośrodku na terenie kraju 😉
tak z innej beczki xD
korek ile u cb kosztowalo golenie?
wybiera się ktoś na MW-A, 2-3 października ?  🍴
Jak podłoże na hali w Fideliusie i Bonanzie ❓ Do kogo trzeba dzwonić do Bonanzy żeby się zgłosić na hubertusa(byłam tam jakieś 2 miesiące temu ostatnio miałam się wybrać ale znów zachorowałam :rozga🙂  ❓
Dziękuję Wam bardzo za wskazówki i odpowiedzi!  :kwiatek:
żuix również dużą wagę przywiązują do zatrzymań[ czy poszło sprawnie, jak nogi poszły ],czy kontynujesz galop, czy zmieniasz nogę na przekątnej w połowie itd. ogólem cały plan przejazdu
diołemnie wiem- nie byłam
w bon podloze na ali zostalo wymienione;d i jestbardzo fanie;]
ubertus nie wiadomo czy bedzie wgl;d
jett   success is the best revenge
24 września 2010 19:37
Co lepsze jeśli chodzi o trzymanie konia w pensjonacie? Piker czy Pólko?  🙂
Żeby mnie nikt o kryptoreklamę czy reklamę nie posądził, odpowiadam na pytanie Mateusza... W tym roku golenie 80 zł + wzorki ekstra (teraz mam konia w Bystrzejowicach, więc Balsę mogę ogolić w drodze powrotnej ze stajni także za dojazd nie policzę 🙂 )
Kornelia chyba ja z dwoma końmi w Alexandrze też się do Ciebie zgłoszę  👀
Karmelek1700   Go Go Power Rangers!
24 września 2010 21:24
Co lepsze jeśli chodzi o trzymanie konia w pensjonacie? Piker czy Pólko?  🙂


Jak dla mnie to Piker, tu przynajmniej da się jeździć jak popada...
Atmosfera, zupełnie inna niż w Pólku [chyba, że teraz tam coś się zmieniło w co jednak wątpię.]
No i zawsze ktoś jest w pobliżu. 😉

OK Karolinka 🙂 czekam 🙂. Mam teraz rewelacyjną szybką maszynkę także żyć nie umierać 🙂, a mała do wzorków została 🙂. Ja już w sumie nie mogę się doczekać kiedy swojego ogolę, ale na razie się wakacjuje, więc jeszcze czekam ąz bardziej obrośnie dzieciak 🙂
wybiera się ktoś na MW-A, 2-3 października ?  🍴

Ja się wybieram 🙂
pragnę donieść, że z podłożem nie jest najgorzej 🙂, obecnie obowiązuje zakaz jazdy na czworoboku i cały czas jest poprawiany 🙂
Jasnowata a Ty jaką kategorię wiekową jedziesz ?  😀
Pekalska! bylas w bon?! I moze puchcinska tez byla?! no nieeeeee




Co po nazwiskach Kozaku jeden :p A propo to w najblizszym czasie (czyt. kiedyś ) mogłybysmy oczywiście przez "przypadek" zobaczyć się na zawodach lub gdzieś indziej, bo moja skromna osoba trochę się... stęskniła (ehhh musiałam to wydusić) za Twoją osobą  😁 . A jak się zobaczymy to wtedy juz tylko... 💃  🥂
Karoll, jadę otwarte L2 i P2 🙂 Mistrzostw niestety nie mogę 🙁
a moze by tak zrobic liste klubow w lublinie i okolicach?
chyba ze jest a ja jestem slepa  👀
silly zapraszam do pierwszego postu na pierwszej stronie wątku 😉
wiedzialam ze gdzies to na tym forum widzialam  🙄
silly głupku  💘
ponawiam , potrzebny namiar na kreglarza z lubelskiego ;_) do kregoslupa dla konia
caroline   siwek złotogrzywek :)
25 września 2010 20:23
ponawiam , potrzebny namiar na kreglarza z lubelskiego ;_) do kregoslupa dla konia

na kręgLarza? w kręgle chcecie brać?
czy może kręgarza?
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się