Stajnie w Lublinie

caroline   siwek złotogrzywek :)
10 września 2010 22:19
...masz ci los, jaki ten świat mały 🤔 poznałam Agatę Jastrzębską tak około 12-14 lat temu. i proszę - jak to znienacka mnie przeszłość przypadkowo na forum dopadła 😎
Nie Ciebie jedną  😎
witam mozecie mi cos powiedziec o stajni ostroga wiecej ? czy jest tam miejsce na duzego konia ? i jaka jest ujezdzalnia ?dzieki bardzo
Zajrzyj na poprzednią stronę 😉
chyba tam podjade , obecna stajnia mnie tak denerwuje ze masakra , a jestem tam 10 dni , kazdy ja chwalil a tu okazuje sie ze dogadac z kims to jest masakra a z wlascicielem to juz calkiem /
hostka, a o jakiej stajni mówisz?
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
12 września 2010 08:42
hostka też jestem ciekawa o jakiej stajni mówisz, chociaż mam już jedną wytypowaną..  😁

faszka jeśli chodzi o "chudnięcie" w ostrodze, to musisz naprawdę uważać- mój dopiero niedawno przestał wyglądać jak gruba beczka, a z ostrogi przeprowadziliśmy się ponad rok temu  😁 Pan Dziadek (stajenny) zawsze sypie tak 'od serca' bo mu szkoda żeby konie głodne stały  😉 w ogóle ostroga jest b.fajna, jedynym minusem jak dla mnie jest brak trawy na wybiegach (chyba, że coś się teraz zmieniło?)
no w tą pogode to już wybitnie trawy nie ma aczkolwiek na wybiegu kobył widziałam troche trawy (jak było jeszcze sucho, bo jak ostatnio szłam po kobyła to mi buty w błocie zostały i sie wracałam po nie w skarpetkach 😁 ). zawsze jest łąka na której można pójść popaść konia 😉
fruity, a Ty od kiedy jesteś w Ostrodze? Zatrzymałam się na etapie, jak byłaś w Bon 😡
ja bylam w Arvenie 2-2,5 roku temu w zimie jakos , za nim swojego konia kupilam ... pojechalam z kolezanka na jazde , w sumie P. Agata to jej znajoma , kiedys jezdzily razem w Kenterze ;-) i tez bylam w szoku , wygladalo to tak , przyjezdzamy chodza konie na ujezdzalni i moja kolezanka wsiadla odrazu na jakas siwa klacz albo walacha , a ja chcialam spokojnego ktory mial laze , to pani instruktor powiedziala ze musze poczekac ale zeby mi sie nie nudzilo to wlepila mi ta laze , prowadzilam ja 30 min . ! a pierwszy raz bylam w tej stajni !pozniej wsiadlam na ta klacz i za jazde zaplacilam 25 zl , zero znizki za laze , bylam w szoku ... az mnie zatkalo ;-) i juz wiecej tam nie pojechalam , wogule jak zobaczyla ze umiem jezdzic to se poszla i tak sobie d... powozilam i tyle ;-)
Hostka, jakim cudem dałaś se tą lonżę wcisnąć...?  😁
finek jestem od wakacji, po nieprzyjemnym hmm incydencie w Bonanzie 😉 i jest mi tu dobrze 🙂😉
[quote author=diołem link=topic=80.msg705251#msg705251 date=1284386657]
To jeszcze odnośnie STAJNI ARVENA:
http://swiatkoni.pl/forum/viewtopic.php?t=9621&postdays=0&postorder=asc&highlight=arvena&start=0
[/quote]

litości!
przecież tam są posty z 2008 roku, do tego czasu mogło się sporo zmienić...
najlepiej zasięgnąć języka u osób ze środowiska stajennego i kilka razy podjechać
przejezdzalam tam 5 dni temu , kolo arveny , maja fajne wybiegi , ale atmosfera ta sama , moja kolezanka byla pare dni temu ....,
ale to jest prywatna stajnia , to nich sobie robi co chce ;-) a klienci niech ida tez gdzie chca , przeciez to nie publiczna szkola , sami mozemy decydowac gdzie jezdzimy i trzymamy konie ;-0

wiesz nie pamietam jak to bylo z ta lążą ale z tego co mi świta , to p. Agata zapytala sie czy ją zastąpie na 5 min bo chciała chyba do ubikacji , i te 5 min zamieniło sie na całą lążę hi hi , przychodzisz 1 raz na jazde , nie znaja ciebie , kompetencji itd. idaja ci do nauki kogoś , brechta normalnie , a jak ja bym miala tez 1 jazde i bym lążę prowadziła ?
oj mniejsza z tym ;-)  ale plotki niezle slyszalam o Arvenie , dlatego nie wybieram sie tam ,

a Bonanze jak byscie mi opisali ?
a moze jest jakas nowa stajnia gdzies ;-)
Ja pisałam na początku wątku, dawno temu o Stajni Amazonka, na Baranie.
MW-A są przeniesione na 02-03.10
No njjjjjjeeeeeeeeeeeeeeeee.  😤 Zepsuło mi to plany, a ja nie lubie jak mi się psuje plany  👿
podłoże odmówiło posłuszeństwa... z resztą nawet halowo ciężko by było to rozegrać, bo w Pólku pewnie hala pływa po tych deszczach...
Lkjotowy czworobok się całkeim rozpłynął?  Nie uratuje się go w trzy dni?
No nei fajnie, nie fajnie. Całkowicie mi to popsuło. Pewnie kto inny sie teraz cieszy  😀iabeł:
a Bonanze jak byscie mi opisali ?

Do Bon chcesz się przenieść?  😲
a Bonanze jak byscie mi opisali ?

Do Bon chcesz się przenieść?  😲


a to jakaś niesamowita sprawa, że ktoś chce tam wstawić konia?

a to jakaś niesamowita sprawa, że ktoś chce tam wstawić konia?


Biorąc pod uwagę jakie opinie o Bonanzie krążą w tamtych rejonach to zdecydowanie tak 😉
Ja kiedyś rozważałam Bonanzę, byłam tam może 2 razy, więc na temat stajni się nie wypowiem, ale odstraszyło mnie to, że stajnia jest czynna od-do oraz, że szkółka ma pierwszeństwo do hali i jeśli np mam konia, który "źle się zachowuje" to instruktor może mnie wyprosić z hali... ale to tylko słyszałam, a że mam młodego konia i znalazłam miejsce gdzie indziej...
a ja, pozwólcie, że sie nie wypowiem choć powiedzieć mogłabym wiele 😎

edit: Arroch bardzo spodobało mi sie to Twoje szczere zdziwienie 😁
pony   inspired by pony
16 września 2010 09:00
mysle, ze nie powinnas juz dla wlasnego dobra mowic nic :kwiatek:
dla własnego dobra? hmm może nie dojechaliby mnie w jakimś ciemnym zaułku 😉 aczkolwiek publicznie wypowiadać sie nie będę.. z szacunku i sympatii dla jednej osoby
pony   inspired by pony
16 września 2010 15:10
tak tylko napisalam, zebys sie nie zapedzila 🙂 Bez negatywnych intencji.
Zawody bonanzowe w sobote sa?
tak zapytalam o bonanze , ;-) bo szczerze mowiac juz nie wiem co sie robi w tym Lublinie , teraz wszedzie juz pensjonat w takiej samej cenie , dominow 550 a ma byc 600, bonanza 600, aleksandrowicz 600, niewiadomski 600, polko 600 , i co tu wybierac dominow i bonanza nie ma porownania z aleksan. i niewiadomskim , a taaka sama cena tylko inne rejony Lublina , tu wymienialam stajnie ktore maja hale , ale piker podobno ma teraz dwie ;-),
stajnie bez hali to od 300 do 450 ,  i k..... nie ma co wybrac , bo ta za 400 ma gorsze warunki niz ta za 350 , ale kiepski dojazd , i nie wiem po prostu ;-)
dlatego pisze , moze cos gdzies sie zmienilo ;-)
Kochani Lublinianie, posiada ktoś plastron i/lub wędzidło podwójnie łamane 11,5, które mógłby mi pożyczyć na 25-tego września?  :kwiatek:
Zapraszam na priv 🙂
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się