Revoltowicze z Podkarpacia

Zawsze można robić pławienie koni 🙂 żarty żartami, ale skończyłoby już padać, woda w Wisłoku znowu się podnosi, w małych rzeczkach też. Mi bezpośrednio to nie zagraża, no ale jak pomyślę o tych, którzy mogą mieć mało spokojną noc, to mi ich naprawdę szkoda... współczucia, po raz kolejny w tym roku to przeżywać... zaleje, nie zaleje...
Dziś wracałam z Głogowa Młp do Rzeszowa i widziałam tablicę po prawej: Klub Jeździecki BAJDUR w Woli Cichej (koło Zabajki) - wie ktoś coś co to za klub?
Dziś wracałam z Głogowa Młp do Rzeszowa i widziałam tablicę po prawej: Klub Jeździecki BAJDUR w Woli Cichej (koło Zabajki) - wie ktoś coś co to za klub?


Nieduży klub, mają tam chyba z 8 koników. W celach edukacyjnych stacjonuje tam nawet nasz kucyk. 🙂
http://bajdur.pl/ Tu macie stronkę, a stajnię prowadzi bodajże instruktorka, z którą kilkanaście lat temu zaczynałam swoją przygodę jeździecką, ale wieki jej nie widziałam 🙂
Taaa pani B...?  😉 słynna pani B.
hehe dokładnie  🙂
a-ha
Ciekawe jak się jej to kręci  😉
Euforia_80   "W siodle nie ma miejsca dla dupków!"
06 września 2010 15:17
Planuję zakupić na sezon zimowy sanie, może wiecie o kimś  z tych stron kto ma do sprzedania albo gdzie mogę pytać o sanie?
Interesuje mnie też uprząż, jeżeli komuś zajmuje miejsce w siodlarni albo wie o takiej do sprzedania to dajcie znać.
Najlepiej gdzieś w moich stronach bo nie chcę mi się jechać na drugi koniec Polski po sanie, dlatego pytam w kąciku podkarpackim  😉
Euforia - zadzwoń sobie może do właściciela SK Bask Albigowa, nie wiem czy ma coś na sprzedaż, wiem że ma kilka sztuk i może akurat jakieś nie są mu potrzebne. Telefon znajdziesz na stronie ich, albo pisz na pw jak coś.
Euforia_80   "W siodle nie ma miejsca dla dupków!"
06 września 2010 16:25
zapytam, dzięi
kto do Zabajki na skoki w sobotę i niedzielę? mistrzostwa okręgu podkarpackiego to gratka
kto się wybiera?
ja pewnie w nd na jakąś sesyjkę, bo cierpię na brak nowych fot 🙂
Się dzieje na tym podkarpaciu  😎
a jak potem za tydzien rajdy w zabajce, a potem (bodajże) Puchar Podkarpacia w Gliniku 🙂
m.indira miło było Ciebie poznać  🙂

Fotorelacja z niedzielnych zawodów w Zabajce już na ŚK, zapraszam: http://swiatkoni.pl/gallery-photos/833.html
Presja, tak dla Twojej ciekawości Pani B kręci się całkiem nieźle - ale zwykle tak jest gdy ktoś na to ciężko pracuje 🙂. Bajdur robi się całkiem miłym zakatkiem dla miłośników koni i leśnych konnych wypadów, zagladając tam niezbyt często z powodu braku czasu niestety, widzę jak za kazdym razem mimo skromnych środków stadninka się rozwija.
Skorzystałam jeszcze z wczorajszej całkiem fajnej pogody i wpadłam na 3 konkursy do Glinika (LL, L i P)...

Nie ma jak znaleźć sobie dobrą miejscówkę do fotografowania hehe



I tak na szybko 3 foteczki, jak będzie jakaś relacja na ŚK, to dam znać 🙂





EDIT: Zapraszam na fotorelację: http://swiatkoni.pl/gallery-photos/847.html
DO JEŹDZCÓW Z PODKARPACIA! ! !

PILNIE DO DZIERŻAWY LUB WSPÓŁDZIERŻAWY lub do kupna W JAROSŁAWIU:
KLACZ 10 LETNIA JENA PO LEANDRO DLA DOSWIADCZONEGO JEZDZCA
KLACZ JUTNA 5 LETNIA REKREANTKA
KLACZ SAGA, SPOKOJNA ZROWNOWAZONA

WIECEJ INFO W "OGLOSZENIACH" LUB NA PW , jbozek87@gmail.com, 601 887 888

BARDZO WAZNA SPRAWA!!!

Jutro zawody w Gliniku, piękna pogoda, jadę w niedzielę na sesję, to ostatnia szansa, potem ewentualnie Hubertusy, nawet w jednym jadę, tylko, że mamy go 6 listopada, więc pewnie będzie środek zimy hehe

Sobota 9 PAŹDZIERNIKA

Konkurs nr 1 godz. 10.00
LL dokładności bez rozgrywki 80 cm art.238.1.1

Konkurs nr 2 godz. 11.15
L zwykły 100 cm art.238.2.1
W konkursach bez rozgrywki klasy LL i L (do 105 cm) duży koń w wieku od 6 lat może startować trzykrotnie w ciągu dnia z zachowaniem zasady dwukrotnego startu w konkursie (Regulamin B 2010 art. 4 pkt. 4 oraz pkt. 6). Nagrody dla 25% startujących

Konkurs nr 3 godz. 12.50   
P zwykły 110 cm art.238.2.1

Konkurs nr 4 godz. 14.00
N z jokerem 120 cm art.269

Konkurs nr 5. Godz. 16.00
Konkurs półfinałowy tylko dla zawodników sklasyfikowanych w Pucharze Podkarpacia
Max. 2 konie na zawodnika
N1 (125cm)  z rozgrywką art.238.2.2

Niedziela 10 PAŹDZIERNIKA 2010 r.

Konkurs nr 6 godz. 9.00
LL dokładności bez rozgrywki 80 cm art.238.1.1

Konkurs nr 7 godz. 10.00
L zwykły 100 cm art.238.2.1

Konkurs nr 8  godz. 11.45
P dwufazowy 110 cm/115cm art.274.5.3

Konkurs nr 9  godz. 12.30
N dwufazowy 120 cm/125 cm art.274.5.3

Godzina 15.30 uroczyste otwarcie nowego hipodromu.

Konkurs nr 10 godz. 16.00 finał PUCHARU PODKARPACIA


PS. A pochwalę się, jestem w październikowym Koniu Polskim w rubryce "Okiem trenera" hehehe na Aramisie 🙂
Euforia_80   "W siodle nie ma miejsca dla dupków!"
08 października 2010 18:02
w jakiej cenie kupujecie owies?
Ja dałam 400 zł.
Euforia_80   "W siodle nie ma miejsca dla dupków!"
09 października 2010 11:32
z racji tego, że mojej najbliższej okolicy nie mogę dostać owsa wrzucę się tutaj z ogłoszeniem
Kupię owies workowany w przystępnej cenie
najchętniej z tej części polski - odbiór osobisty
Za tydzień egzamin na brąz i srebro w Leśnej Woli (Podkarpackie)



W dniu 16 października o godzinie 13.00 na terenie Stadniny Koni "Leśna Wola" odbędzie się egzamin na brązową i srebrną

odznakę jeździecką.

Zgłoszenia prosimy przesyłać na adres biuro@lesnawola.pl

W zgłoszeniu należy umieścić:

- datę i miejsce urodzenia

- numer PESEL

- adres zamieszkania



opłata za egzamin - 100zł

opłata za egzamin poprawkowy - 100zł

wypożyczenie konia klubowego - 50zł

boks dla własnego konia - 40zł

Zapraszamy!


http://lesnawola.pl/aktualnosci/egzamin-na-brazowa-i-srebrna-odznake-jezdziecka-juz-wkrotce.html
Euforia_80   "W siodle nie ma miejsca dla dupków!"
11 października 2010 12:08
na stronie internetowej Zabajki jest filmik mający na celu promowanie Klubu Jeździeckiego Zabajka
#!

co o tym myślicie?
Filmik stworzony przez mloda amazonke z tego co sie orientuje. Ogladalam go wczoraj i mi sie podobal 🙂
Wybiera sie ktos na rajdy do Zabajki 15-16 ? Czy byl ktos z was na poprzednich ?
Euforia_80   "W siodle nie ma miejsca dla dupków!"
11 października 2010 19:34
film ogólnie ok jak na młodą amazonkę ale  ja odnoszę wrażenie, że podkład muzyczny jest jak z horroru, taki mało zachęcający, ciężki i nie wpadający w ucho.
Euforia, miałam to samo mówić, muzyka jakby normalnie coś złego miało się na tym filmiku zaraz dziać... Sam pomysł jak najbardziej fajny, ale lepsze wykonanie by się przydało 🙂
Mała fotorelacja z zawodów w Gliniku (niedziela):

Parkur z nową nawierzchnią prezentuje się naprawdę świetnie:


Kucyki cały dzień na pastwisku spędziły:


Po zawodach, czas na zasłużony odpoczynek


Goniąc za własnym cieniem


Wicemistrzowie Podkarpacia - Robert Uchwat i Giorgio


Relacja na Świecie Koni już dostępna, zapraszam...
http://swiatkoni.pl/gallery-photos/859.html
Fajna relacja. CO do filmiku LKJ Zabajki, nakręcone fajnie, muzyka dobrana beznadziejne.

koniara zapraszam na kawę do SK Bask :-)
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się