Kuce - wszystko o

subaru2009 świetny !
z przed 1,5 roku, na Nemie  😍 największy uparciuch 🙂 chyba jako jedna z niewielu na nim galopowałam  😲
jett   success is the best revenge
26 września 2010 16:29
subaru2009, Ty wiesz, co ja o nim myślę. Cudeńko  😍
subaru2009   Specjalizacja: Od lady do szuflady.
26 września 2010 16:44
Jaki cucysie <3


Wiem jett 😀 ale cos malo dajesz fotek cucyka ;>
jett   success is the best revenge
26 września 2010 16:46
subaru, jak tylko złapię aparat w łapki to wstawię  🙂
subaru2009   Specjalizacja: Od lady do szuflady.
26 września 2010 16:48
w takowym razie czekam😉

Ponawiam pytanie:
Orientuje sie ktoś jak wyglada robienie tytułów o kucy w sensie czempionaty itd bo nigdzie nie moge znalezc ;/ a chce małego pchnąc w hodowle tez
edzia69   Kolorowe jest piękne!
26 września 2010 18:17
bardzo ładny i oryginalnej maści, cały ojciec!
subaru wystarczy użyć przeglądarki!  🤬

zrobiłam to za Ciebie : http://www.pzhk.pl/art.php?id=pr_hodow_kuce.htm
A może i my się pokażemy 🙂
Dla porównania - wiosna '09
Warto chyba dodać, że Law od bardzo wczesnego dzieciństwa chodziła w najbardziej paskudnej rekreacji, wozach i innych cudach, między innymi na łańcuchu w pysku. Kupiłam ją pod koniec stycznia '10, do kwietnia leczyłam anemię i tuczyłam i dopiero zaczęłyśmy sobie tuptać. Jestem więc bardzo zadowolona i strasznie dumna! 🙂
Law promienieje  :kwiatek: zresztą tak jak jej Pańcia 😉
subaru2009   Specjalizacja: Od lady do szuflady.
26 września 2010 23:14
nerunia dzieki bardzo 😉
Rexiu coraz bardziej mi się Law zaczyna podobać, widać, że zaczynacie iść w dobrym kierunku (nie ma to jak fachowa pomoc z ziemi... i nie tylko z ziemi, no nie? 😉).
nerunia, Orzeszkowa  :kwiatek:
Oczywiście, bez pomocy w dalszym ciągu walczyłybyśmy pewnie, żeby konika dało się zatrzymać  w innym miejscu niż na ogrodzeniu  🙄
Rexiu, myślę że w przypadku niektórych kucyków zatrzymanie się na ogrodzeniu, a nie na drzwiach od boksu na przykład, to i tak sukces 😉
Moje kucątko dostało w końcu boks na wymiar  😅 :


subaru2009   Specjalizacja: Od lady do szuflady.
28 września 2010 09:36
Ładne boksy macie
Ja pamietam jeszcze jak jezdzilam kucyka Szafira to na poczatku naszej pracy ogrodzenie bylo standartem (az w koncu je rozwalilismy), a potem sie fajnie poukladalo.

A moje konisko jest najmniejsze w stajni i dostalo apartament - najwikszy boks w stajni  👀 ale tylko do czasu poki drugi ogr nie przyjdzie i zmieni miejsce zamieszkania na mniejszy ;p
Ja dodam zdjęcie, co prawda nie mojego ale cudownego 10 letniego ogiera, prawdopodobnie szetland, ale nikt nie zna jego prawdziwej rasy.
Przepraszam że drugie takie małe, ale nie można było inaczej zmniejszyć.

Przedstawiam mojego Fakira 🙂 - ogier, kuc feliński od Furia kf po El Djazair oo 🙂 , obecnie 4,5 roku

Aktualne :






BUNT na lonzy kwiecień tego roku

chyba roczne dziecko 🙂

- ZIMA tego roku

od zawsze lubi skakac 🙂
http://sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc4/hs382.snc4/44547_102215709839322_100001526799622_17663_8179290_n.jpg- zeszły rok

Co myślicie  o tym chłopaku ?  😀
Olkaaa już go kocham  😍
subaru2009   Specjalizacja: Od lady do szuflady.
02 października 2010 17:22
Super ^^ kolejny kucykowy łogr
gajara18   "Konia strzeż się z tyłu, psa z przodu, a kobiety
02 października 2010 18:19
A to moja Błyskawica zwana Misia zdjęcia z dzisiaj .
to ja też dodam kilka.
takie z kiedyś..
z Kasią.  😕





Pursat   Абсолют чистой крови
03 października 2010 09:20
Chciałam się pochwalić (:hihi🙂, że w reklamie Fundacji TVN "Nie jesteś sam" można oglądać poniaczkę Kodeinę, kiedyś gwiazdę parkurów i konia, który wiele mnie nauczył jak zaczynałam swoją przygodę z jeździectwem. 😉
pursat tę izabelowatą ?  😉
Pursat   Абсолют чистой крови
03 października 2010 09:34
tak 🙂
gajara18   "Konia strzeż się z tyłu, psa z przodu, a kobiety
03 października 2010 09:51
Dożucam jeszcze dwa zdjęcia z wczoraj czyż nie jest słodka .Błyskawica po Nando od Bombonierki
Chciałam się pochwalić (:hihi🙂, że w reklamie Fundacji TVN "Nie jesteś sam" można oglądać poniaczkę Kodeinę, kiedyś gwiazdę parkurów i konia, który wiele mnie nauczył jak zaczynałam swoją przygodę z jeździectwem. 😉


Tak właśnie myślałem, że to Kodeina 🙂
subaru2009   Specjalizacja: Od lady do szuflady.
03 października 2010 12:21
Pursat W takim razie muszę zacząć TV oglądać ;>

gajara18 a co to za koń ? Kuc ? Bo jakaś taka duża mi się wydaje 😉
[quote author=Pursat link=topic=200.msg725262#msg725262 date=1286094049]
Chciałam się pochwalić (:hihi🙂, że w reklamie Fundacji TVN "Nie jesteś sam" można oglądać poniaczkę Kodeinę, kiedyś gwiazdę parkurów i konia, który wiele mnie nauczył jak zaczynałam swoją przygodę z jeździectwem. 😉


Tak właśnie myślałem, że to Kodeina 🙂
[/quote]

Macie może jakieś zdjęcia? Znam konia od Kodeiny, ale jej nigdy nie widziałam  🙇

Trochę Kulki pastwiskowej:





i jakieś starsze terenowe:




I jeszcze Kulka mistrz drugiego planu  😂




orzeszkowa ale świetna 🙂
Pursat   Абсолют чистой крови
03 października 2010 13:59
Orzeszkowa, ja mam bardzo mało jej fot, to jest zdjęcie od kogoś jeszcze ze starej Volty i tu ją dobrze widać:



W ogóle to były trzy takie izabelki: Kodeina, Akacja i Gruzja - wszystkie przyjechały razem z Rosji i robiły karierę w kucowych skokach w Polsce. 🙂
Pursat fajna! W OJK Pegaz jest jej dzieciak - Kontusz. Skoczny jak cholera, ale równie mocno porąbany 😉
http://www.photoblog.pl/dzastinful/65538982
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się