Stajnie w Lublinie

MoniaaA to córeńka mej grubej kobyłki ; ]]
a wie ktoś coś na temat bonanzy ? bo jak się pytałam to zostało mi powiedziane że lista miała powstać po zawodach które kiedyś tam przełożył kochany pzj ... a w bonanzie świeci pustkami [ jeśli chodzi o hubertusa no - można uznać że poza ogłoszeniem się stajni pana Drwala ]
okwiat   Я знаю точно – невозможноe возможно!
20 października 2010 15:52
edytuję się sama, jednak 06.11 mamy hubertusa  😉
doszły mnie słuchy że u Drwala ma być na hubercie ponad 40 koni - prawda to?
zuzz też tak słyszałam 🙂ale będzie gonitwa 🏇
Wiecie coś na temat odznaki w sobotę ❓ Dużo osób będzie ❓ Kto sędziuje ❓
wiem, że w sobotę jest odznaka , ma być 15 osób [ informacje z środy ] i ma się zacząć o 10.00 [ tak mi powiedzieli ] a co do komisji nie wiem ale chyba jednego pana ma nie być , tylko którego ? 👀
Potwierdzone informacje z dzisiaj: ma odznace ma być 25 osób :] zaczyna się o 10.00

No to sobie pojeździłam w sobotę  👿
pony   inspired by pony
21 października 2010 20:51
do 10 sporo czasu😉
Pony 🙂 terrorystko z TYCH terrorystek :P zmuszasz ludzi żeby wstawali z ciepłego łóżeczka przed 10 :P hiihih
pony   inspired by pony
21 października 2010 21:43
Kornelio( z TYCH Kornelii!) Ciebie bym nie śmiała zrywać o tak nieludzkiej porze😀
A tak serio, to dla mnie 10 teraz środek dnia- czasem o 10 juz wracam ze stajni ogarnąwszy (hihi) 3-4 konie. Dobra trzy, dwa kuce=1 koń.

A teraz poprośmy Kornelie zeby pokazala nam zdjecia z gonitwy Hubertusowej w Bystrzejowicach!
Ania, wstydzę się mojego cudownego gonitwowego dosiadu w siodle ujeżdżeniowym 🙂 :P
No coś tu ucichło... może ktoś się przyzna czy dużo osób zdało odznaki ❓ Oprócz zawodów w LKJ i odznaki w listopadzie o której słyszałam coś ma być czy nie ❓
a z tego co się orientuje brąz zadało całkiem sporo osób, a srebro zdałam ja i Mateusz Sarnecki  :kwiatek:
a co do jakiś zawodó czy odznak ja też o niczym poza MW-A i listopadową odznaką nie słyszałam  😉
diołem tak, brąz zdało sporo osób, w kalendarzu na 2010 na stronie lubelskiego związku jeździeckiego nie ma nic nowego...
a z tego co się orientuje brąz zadało całkiem sporo osób, a srebro zdałam ja i Mateusz Sarnecki  :kwiatek:
a co do jakiś zawodó czy odznak ja też o niczym poza MW-A i listopadową odznaką nie słyszałam  😉


gratulejszyn  😅

ciekawe kiedy ja w koncu podejde do srebra 🤣
oo karoll nawet nie wiedziałam, na którym koniu jechałaś? gratuluje 🙂
/.../
[img]/forum/Themes/multi_theme/images/warnwarn.gif[/img] ogłoszenie
[quote author=fruity_jelly link=topic=80.msg747798#msg747798 date=1288030312]
oo karoll nawet nie wiedziałam, na którym koniu jechałaś? gratuluje 🙂
[/quote]

aaa na Gwinei  💘
Ej a może zrobimy jakieś spotkanko wszystkich re-voltowiczów i voltopirów ze stajni w lublinie i okolicach ❓ Wiem że większość osób już się zna ale są osoby które za wszelką cenę się ukrywają i mało kto je zna... Co wy na to ❓
lecę, pędzę...
jestem za
lockmittel   Co nie zabije to dobrze zrobi mi.
26 października 2010 21:18
Ja natomiast przeciw gdyż znając lubelskie każdy będzie chętny a potem 2/3 wcale nie przyjdą. Zaraz zacznie się marudzenie w wątku, ze terminy nie takie, że miejsce złe, że pogoda brzydka, że w polityce się źle dzieje. 😁
był już taki pomysł ale nie wypalił, głównie z tych powodów o których pisze lockmittel. no i może jeszcze dlatego, że lodowce sie topią 🤣
moim zdaniem czy tak czy tak można spróbować, hm może jakieś "atrakcje" kogoś by zachęciły ? ; ]
Pogoda ma być ok. Mistrzostwa Województwa Lubelskiego w LKJ się odbędą. Zgłoszenia pod nr. 609 230 498. Są jeszcze wolne boksy.
lockmittel   Co nie zabije to dobrze zrobi mi.
27 października 2010 13:02
Dziewczyno ile Ty masz lat? Jakie atrakcje? Rozbierać się chcesz? 🤔

Wszem i wobec zapraszam wszystkich na zawody do LKJ-tu w celu poznania się. - termin z góry ustalony, miejsce, "atrakcje"

Ludzie nie róbmy z wątku burdelu.  😵
"Głodny zawsze o chlebie " 😁 😀
myślałam bardziej o ognichu, koniach itp
każdy ma swój wiek i co innego jest dla niego "atrakcją" dlatego nie napisałam co ma być od linijki do linijki bo każdy jest inny i co innego go przekonuje...  😀
istnieje duże prawdopodobieństwo, że wpadnę do LKJ i w sobotę i w niedzielę z aparatem więc jeżeli ktoś chce zdjęcia proszę dać wcześniej znać  😉
Moim zdaniem spotkanie się przyda.
lockmittel "Głodny zawsze o chlebie " 😁 😀
(...)
👍
Napisałam o tym spotkaniu żeby coś zaczęło się w tym naszym wątku dziać bo tylko się odzywa jak są zawody tupu:"jak było/aha fajnie/super wam poszło/nie widziałam cię/gratulacje" nie możemy go jakoś rozwinąć żeby cały czas o tych stajniach gadać ❓ Aha i t nie jest  🚫 bo myślałam o spotkaniu w jakiejś stajni w lublinie lub okolicach,fajnie by było jakby było ognisko i zdjęcia.No ale jak wszyscy uważają że "atrakcje"  to rozbieranie  😵 😵 😵 itd no to ja dziękuję i współczuję wam 🤔.Ludzie ogarnijcie się i może zacznijmy jakoś działać ❓ ❗ Jeśli nie chcecie to już wasza sprawa ale pomysł został rzucony...
i tak nie wypali 😉
chyba ze w jednym miejscu bede super ekstra wyprzedarz produktow eskadrona  🏇
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się