DIY, czyli sprzęt wykonywany samodzielnie

polar to raczej niebardzo, wyobrażasz sobie jak on będzie wyglądał po chwili w stajni i kulku użyciach? nie dość ze zmechacony to jeszcze wszystko by się do niego czepiało, myśle, ze nawierzch można spokojnie dać właśnie bawełne  🙂
dorzucę do kolekcji 3 ostatnie sztuki 🙂

zimówka 300g



drelich


zimówka 200g
ivett, jesteś wielka...  👍 ale to chyba wiesz  😂
hehe🙂
troszkę niewyspana jestem 🙂
Ivett - derki rewelacja i .... śliczna świnka 🙂🙂🙂 może też się na dereczkę załapie  😁
Ivett to kiedy firmę zakładasz ? 😀
Bo derki są świetne !  👍
już legalnie działam 🙂
O to świetnie 🙂
jak będe miała konia to się do Ciebie zgłosze  😀
Mocno spóźnione, ale padzik od naszej Escady 🙂
moja piewrsza dera combo w rozmiarze na walijczyka 🙂







ivett, podziwiam Cię. Ja pad szyję jakieś 3h, ale chyba dziwna jestem, bo prasuję materiał na spód i wierzch, bo nie podoba mi się, jeśli jest jakiekolwiek zagniecenie, szyję trochę inaczej niż to, co jest napisane w instrukcji escady, no i lamówkę czasami jednostronnie zaprasowuję i zawsze przyszywam na 2x. I mam pytanie - czy Ty tą lamówkę w derkach przyszywasz z obu stron naraz, czy jedziesz najpierw jeden brzeg do brzegu derki naokoło, a po wywinięciu lamówki jeszcze raz z wierzchu dookoła całą derkę? To by mi zajęło chyba z 2 godziny  😲 (a mam maszynę przemysłową, z dużym ramieniem, która potrafi szybko szyć, tylko ja nie potrafię jej ogarnąć i utrzymać prosto materiału, który się tak szybko przesuwa...  😤 i dodatkowo zdycham z bólu nadgarstka, który materiał podtrzymuje z lewej strony 🤔)
lamówki na derkach są z tasmy nośnej/parcianej, je się przyszywa na raz,nie trzeba wywijać tak jak w padach lamówkę z alcantary
Cudnie Ci wyszła moja dera na kuckę!Wstawię foty właścicielki jak tylko dostanę paczkę.A jak reszta zestawu?
Ivett, boska ta derka🙂 już  się swojej doczekać nie mogę.. 😉
poniaczek wszechstronny:
LOVELY 🤔 🤔
Zbieram szczenę z podłogi.. JAK Ty to robisz? Śliczny!
LOVELY, poniaaaaczeeeek..! Dlaczego nie dość że mój wymarzony kolor, to jeszcze poniaczek ?! Jesteś mistrzynią !  👍
cieciorka   kocioł bałkański
07 listopada 2010 18:46
LOVELY, super!

ivett, ciebie to już się nawet chwalić nie da! przebiłaś wszystkich!
Ktoś   Dum pugnas, victor es...
07 listopada 2010 19:04
ivett, super to combo 🙂 dzięki za to zdjęcie,bardzo mi pomogłaś w pewnej decyzji - osobno czy razem 😉
LOVELY, podziwiam cierpliwość w pikowaniu tego  😉 👍
LOVELY, bombowy ten czaprak 🙂


[quote author=bunia_fox link=topic=88.msg761734#msg761734 date=1289141157]
Cudnie Ci wyszła moja dera na kuckę!Wstawię foty właścicielki jak tylko dostanę paczkę.A jak reszta zestawu?
[/quote]


reszta musiała poczekać, aż naładuję baterie w aparacie.







ivett, ciebie to już się nawet chwalić nie da! przebiłaś wszystkich!


jak to ? 🙂
a ja tak lubię być chwalona  😉
W takim razie muszę wymyśleć coś nowego  🙂

[quote author=Ktoś link=topic=88.msg762086#msg762086 date=1289156663]
ivett, super to combo 🙂 dzięki za to zdjęcie,bardzo mi pomogłaś w pewnej decyzji - osobno czy razem 😉
[/quote]

proszę bardzo 🙂

ivett- cuda!!  😍
dzięki dziewczyny  🙂
ja własnie wykroiłam materiały na treningówke ale nie mam czasu szyć...
edit; ivett z czego jest lamówka w tej derce?
to jest lamówka poliestrowa dziana
cieciorka   kocioł bałkański
07 listopada 2010 21:12
ivett, bo jesteś niesamowita i słów mi brak 😀
masz może jakąś dokładniejszą fotkę?
bo z nwta wyskakują mi taśmy parciane, wygląda nadelikatniejszą niż taśma?
ivett, bo jesteś niesamowita i słów mi brak 😀


jak mi dobrze  🤣

LOVELY, tu masz np http://www.kordus.com.pl/pasmanteria/lamowki_dziane_tasmy_dziane_lamowka_poliestrowa_tasma_dziana_lampas.html
dzięi  :kwiatek:
zwykle wchodze tu żeby sobie popatrzeć, raczej sie nie odzywam ale to cudeńko które stworzyła ivett po prostu mnie zatkało i musiałam to napisać  😜 😍
ivett to jest mega!!!!!!! Nie wiem skąd ja kasę wezme ale musze zamówić u Ciebie trenigówkę 😀 Nawet już mam projekt w głowie 😀
opowiedz mi o tym  😉
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się