Mam talent

Kawecan   Jeździec bez konia...
13 listopada 2010 20:29
Za krótko.
🤔

Ale i tak głosuję na Kamila.  😍
"ogladam tylko śpiewajacych" , zrozumialam ,ze tylko wolisz spiewakow a to nie idol  😉

on chyba w maturalnej jest
dla mnie też za krótko, bo jego głosu mogłabym słuchać w kółko . 😉 wysłałam sms, jestem głupia  . 😀


gdzie są jego cudne włosy?!
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
13 listopada 2010 20:33
Jara, czemu kiepski glos? sluchalaś płyty? albo chociaz kawalków na myspace? nigdy bym nie powiedziala że jest kiepski
Kochana moja 🙂 napisałam: NIE można powiedzieć, że ma kiepski głos..

Głos ma fenomentalny, i love it!
"ogladam tylko śpiewajacych" , zrozumialam ,ze tylko wolisz spiewakow a to nie idol  😉

on chyba w maturalnej jest


Aa, o to chodzi. Na przyszłość stosuj choćby podstawowe znaki interpunkcyjne, bo utrudniasz komunikację sobie i innym.

Dobrze, że je ściął, był liche i wyglądały ubogo, a w ogóle jak z innej bajki :P
Agnieszka   moje kulawe (nie) szczęście
13 listopada 2010 20:39
Jest w finale!!!

edit: choć dzisiejszy występ Kamila mnie nie powalił...
aaaaa . aż mi stres opadł . ; ddd  superr!
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
13 listopada 2010 20:42
Kto jest w finale?! Bo dalej nie oglądałam?! Kamil ?! :o Mówcie mówcie!
Kamil i UDS
Kamil i UDS 😉

o, Alabamka była szybsza 😉
Tusia   zośkowo - monologowo mi :)
13 listopada 2010 20:45
Kamil i zespól taneczny 🙂
Agnieszka   moje kulawe (nie) szczęście
13 listopada 2010 20:46
Kamil jest w finale i uds

A młody się rozpłakał, bo odpadł. Szkoda dzieciaka, ale taki lajf.
szkoda mi młodego🙁
ale dobrze,że Kamil jest..jego głos jest cudowny no i ten sposób bycia.. 😍
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
13 listopada 2010 20:49
Za 8 lat jak będzie 46 edycja Ju Ken Dens mały się zjawi i pojedzie na Brodłej ;D
no tom pewne,on jest świetny:P
Jara, wybacz ale dałabym głowe uciąć że było tam napisane ''ale ma kiepski głos''  😁 takze  :kwiatek: po raz kolejny się upieram że w mam talent powinna byc jakas granica wiekowa chociażby ze wzgledu na to jak się skonczyl ten pół finał...
starszne nudy dziś... oprócz Kamila żaden występ nie był ciekawy....  myśle ze  takie dzieci(np Jędrek) nie powinny brac udziału w takich programach.... nie wszystkie sobie radza z takim stresem....
dla mnie jeszcze niesamowitym odkryciem był(jest) Adam- ten od harmonijki
bajaderka-zorro   But who to fuck am I to dare to accept?
13 listopada 2010 21:18
bardzo się cieszę, że Kamil przeszedł  💘 ten głos...  😍 muszę ściągnąć płytę jego zespołu 😀
Livia   ...z innego świata
13 listopada 2010 21:18
Ja bym do finału wzięła właśnie Adama od harmonijki i Kamila 🙂
bajaderka-zorro   But who to fuck am I to dare to accept?
13 listopada 2010 21:21
o tak ten od harmonijki był zajefajny  🤣 jestem pełna podziwu, że się sam nauczył dmuchać ;d
[quote author=bajaderka-zorro link=topic=201.msg769222#msg769222 date=1289683105]
bardzo się cieszę, że Kamil przeszedł  😍 ten głos...  😍 muszę ściągnąć płytę jego zespołu 😀[/quote]

bardziej mu się przysluzysz jak KUPISZ a nie sciagniesz.... Wiesz, ze to jest nielegalne???
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
13 listopada 2010 22:01
Ej, a w ogóle pamięta któraś z was co Kamil powiedział w tym filmie o nim? "Ostatni tydzień wakacji spędzę w studio" czy "Ostatni tydzień wakacji spędziłem w studio" ? Kukurydzy przypadkiem już dawno nie zebrali? Bo z tego co też tam widziałam to na ściernisku leżał.
Nie wsłuchałam się zbytnio w to, co powiedział, bo strasznie denerwuje mnie jego sposób bycia, sposób mówienia, w ogóle taki styl reagge, jakby ciągle był naćpany albo na rauszu. Piosenkę o dramatycznym, prawdziwym wydźwięku zaśpiewał sobie jak "ptaszki śpiewają, pieski srajją...". Beznadzieja, jak dla mnie. Może to miało mieć jakieś drugie dno, ale nie mam ochoty tak głęboko sięgać. Ta jego jakaś taka poklejowatość mnie odrzuca. Sorry.

Szkoda mi małego hip-hopowca. Fajny był. Szkoda, że go tak dręczyli po ogłoszeniu wyników, zamiast go puścić do mamy 😉 Oprócz niego nikt mnie w tym odcinku nie ujął.
sorry ,ale powiem tylko LOL

koles od harmonjki genialny ,za to dzieciak...eh powinien byc prog wieku
Jara to jest chyba na takiej zasadzie ze castingi sa marzec-czerwiec chociaz moge sie mylic co do daty, z tym ze w TV jest puszczane we wrzesniu takze jak juz mieli polfinalistow to musieli nagrac filmiki które pokazywali przed występami w półfinałach (przynajmniej tak było w ycd kiedy moja kumpela była że jak przeszła na castingu to za tydzien juz tvn u niej było i krecili filmik pokazowy)
sorry ,ale powiem tylko LOL

Ambitnie. Każdy ma prawo mieć własne zdanie, w trakcie odcinka gadałam z kolegą i powiedziałam mu to samo, co napisała kenna - nie podoba mi się sposób mówienia i sposób bycia Kamila.
Nie widzę nic dziwnego w tym, że nie każdemu się podoba i nie ma co się "obruszać".
JARA,

tu masz wstęp 😉
http://www.photoblog.pl/aska500
dziewczyna Bednarka  🤣 🤣
O co chodzi z tym poruszaniem się Bednarka?  🤣 O to, że buja się w rytm muzyki jak leci?
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się