Mam talent

juz Kuba powiedzial że 1 miejsce jest zarezerwowane dla Bednarka  😁 szkoda że tych z trąbkami tak objechali... mi się bardzo podobalo!
Livia   ...z innego świata
13 listopada 2010 19:30
Kawecan, ale zajefajnie 😀 Lisiecki jest boski!

A dziś... rozczarowują mnie jurorzy. Nawet jeśli im się nie podobało, mogli byc nieco delikatniejsi...
vissenna   Turecki niewolnik
13 listopada 2010 19:38
A mi się podoba Kamila - niby śpiewa a jest strasznie oryginalna.

BTW czy zauważyliście, że na ścieżce dźwiękowej w całym sezonie tego MT to jedna płyta? E.S. Posthumnus - Unreated (swoją drogą jedna z najlepszych płyt jakie słyszałam).
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
13 listopada 2010 19:40
Ja niestety nie oglądam, bo mam zajęte telewizory, ale zdawajcie relacje! Mam nadzieję, że obejrzę jutro powtórkę albo chociaż na YT.
nie wiem , ale ta Kamila mnie irytuje  😉
JARA, relacje:
Ci trąbacze nawet się im podobali ale stwierdzili, że to może być numer na raz
Lajla pokazała coś innego i została "zjechana" ponieważ zaintrygowało ich na kastingu to jak się gięła a dziś tego nie robiła
Gościu na Harmonijce ich również zaskoczył i pozytywnie na jego temat mówili
A Teraz Kamila była i również są na tak  😉
oja...co to za piosenka byla?
Graba.   je ne sais pas
13 listopada 2010 19:50
Kamili? Adagio g-moll Albinoni'ego.
Mi się nie podobała. Dźwięk wydawał mi się strasznie zapowietrzony, bez rdzenia.
Mnie w ogóle nie interesują te cyrkowe popisy, tancerze, komicy itd, oglądam tylko śpiewających. Przytupując czekam na Bednarka - skurczybyki przewidująco umieścili go na końcu  👿
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
13 listopada 2010 19:51
Ehhh, a myślałam, że Kamil już był! Piszcie jak będzie wchodził na scenę to pobiegnę zobaczyć 😀
Jędrek MISTRZ!!  😍
vissenna   Turecki niewolnik
13 listopada 2010 20:11
Jędrek będzie niesamowitym ziomalem 😀
Jaki ten chłopiec rozkoszny 🙂😉
Livia   ...z innego świata
13 listopada 2010 20:12
A mi szkoda tego iluzjonisty... Fakt, że pokaz miał trochę ni z gruchy, ni z pietruchy, ale sznurek był na castingu rewelacyjny 🙂 Chcialabym, żeby przeszedł. Za to dzieci nie toleruję, wycwiczone toto i nic poza tym...
feno ale to nie idol 🙄  a dziecko wkurzajace
JARA Bednarek idzie!
Bednarek wchodzi!

Mnie nie zachwycił....  🙄
madmaddie   Życie to jednak strata jest
13 listopada 2010 20:18
skończył śpiewać
krzyki publiczności
a ma ktos linka do tekstu do tej kamilowej piosenki?
bednarek to ten co teraz spiewa? kurcze latam po kanalach i sie gubie...
jak tak to mhm bez szalu te tears in...
Tak to ten, ej obciął włosy...
szkoda dredow , lepiej w nich wygladal  😀iabeł:
mi sie srednio podobalo... jego wersja byla taka lajtowa, luzacka, wesoła. A orginal powstal w takich a nie innych okolicznosciach...
feno ale to nie idol 🙄  a dziecko wkurzajace


kto, Bednarek? Czym Cię irytuje?

Kamil: wizja + fonia =  😍 💘 😜
nie wiadomo, co bardziej. I co za szczęście, że ściął te liche dredy.  😁
Karla chciała tekst kamili a nie claptona 😉


Chyba?
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
13 listopada 2010 20:24
Kamil fajnie zaśpiewał, nie można powiedzieć, że ma kiepski głos, ale spodziewałam się czegoś innego. Występ trwał krótko, myślałam, że czymś zaskooczy, a tu nic..
Żeby się nie okazało, że wygra na ładną buzię.
feno nie Kamil , tylko to male dziecko hiphopowiec wkurza mnie

musial obciac dredy bo poszedł do szkoły wojskowej z tego co mi wiadomo zreszta mowił na castingu. Mi się występ podobał mimo ze spodziewalam się czegos lepszego ale i tak jest niesamowity  😉 iluzionista dał słaby występ ale za to tancerze mi sie podobali  😉 jędrek tez bardziej mnie zachwycil na castingu teraz to takie jakieś było słabe chyba jestem inna bo nie zachwycają mnie takie dzieciaki  😉

Jara, czemu kiepski glos? sluchalaś płyty? albo chociaz kawalków na myspace? nigdy bym nie powiedziala że jest kiepski  👀
tekst kamili nie bednnarka🙂
Zatem nie rozumiem, dlaczego się do mnie sprułaś. Nic o nim nie pisałam.  😉
W ogóle nie lubię dzieci w tym programie. Już sam fakt, że ma wiek taki a nie inny jest tendencyjny.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się