Facebook -czy ktoś korzysta?

galopada_   małoPolskie ;)
27 grudnia 2010 20:25
piszac fb tez mialam na mysli fejsa ( ale na fbl tez mam tylko końskich znajomych)  😉
xequus   Miłość na dwa serca i sześć nóg...
28 grudnia 2010 11:02
Apropo dodawania nieznajomych, facebook z założenia istniał po to, żeby poznać nowych znajomych. Stąd opcja "szukam: przyjaźni/miłości/sieci kontaktów", a że jak zawsze ludzie potrafią zrobić syf z porządnych portali to staje się on drugą naszą klasą, która nota bene na początku była bardzo pomocna w utrzymaniu kontaktów z ludźmi ze szkoły...
na facebooku byłam zarejestrowana ciut wcześniej niż zaczęła się masowa emigracja z nk... I wtedy to miało sens, a teraz robi się syf niestety... Zobaczyć jak niedługo wszystko będzie płatne... :/

Co do nowego wyglądu profilu, pisało, że ma być przejrzystszy ale jakoś im chyba to nie wyszło 😉
ja też mam sporo na fejsbuku znajomych internetowych - np. właśnie z re-volty 😉

xequus na szczęscie ten syf robi się wolniej niż na nk, mimo wszystko 😉
jak dodalam kogoś do listy blokowanych to moge to potem jeszcze odkręcić? nie to żebym chciała 😎
jeśli zaznaczyłam dodatkowo 'niechciany kontakt' to coś nabroiłam i usuną tej osobie konto? 👀
zabeczka17   Lead with Ur Heart and Ur Horse will follow
28 grudnia 2010 22:13
Powiem szczerze że od  marca kiedy załozyłam  fotobloga nic się na nim nie działo 🙂 dopiero niedawno pozapraszałam kilka osób z branży ( re-volta)  i ...w końcu mój profil ruszył z kopyta- za co z góry Wam dziękuje  :kwiatek: ! 😀
Ada   harder. better. faster. stronger.
29 grudnia 2010 12:37
fruity_jelly, spokojnie, nic takiego się nie stało. Tak możesz tą osobę odblokować kiedy chcesz 🙂
A.   master of sarcasm :]
29 grudnia 2010 12:38
Tak... a jak sie teraz aplikacje kasuje? Kiedys bylo w rozwijanym menu a teraz znalezc nie moge a chcialabym posprzatac  👿
A. da się na stronie głównej, po lewej są wszystkie i jak najedziesz obok tego to pojawi ci sie krzyżyk. Chyba, że to nie o to ci chodzi. 😉
Gillian   four letter word
29 grudnia 2010 12:43
dajcie screena jak wygląda nowy profil 🙂 bo jestem ciekawa, ale nie chcę go włączać.
A.   master of sarcasm :]
29 grudnia 2010 12:43
xxflygirlxx  Nie calkiem, ten x ukrywa aplikacje a ja chce powyrzucac  😉
Ada   harder. better. faster. stronger.
29 grudnia 2010 12:48
A ja znów mam problem z Horse Sagą...
Moje zadanie to: Play with one of your Riding Pals foals
Ale nikt z nich nie ma źrebaka, w zasadzie nawet nie gra gdyż są na 1 poziomie... i co teraz ?
dajcie screena jak wygląda nowy profil 🙂 bo jestem ciekawa, ale nie chcę go włączać.


wejdz na konto kogos kto ma i bedziesz widziala 😉
Gillian   four letter word
29 grudnia 2010 13:05
aha, nie wiedziałam 😀  :wysmiewacz22:
Ada nic nie zrobisz, musisz czekać aż ktoś zacznie grać albo poproś ich, żeby zrobili źrebaka. 😀
Ada   harder. better. faster. stronger.
29 grudnia 2010 13:45
AAAAAAAAAAAA  😵
Dzięki za odp.  :kwiatek:

W takim razie jeżeli jest jakiś chętny (oczywiście z osób grających w Horse Saga) na dodanie mnie do znajomych, na potrzeby gry, proszę o konatak na pw  :kwiatek:
Strucelka   Nigdy nie przestawaj kochać...
03 stycznia 2011 18:31
Czy do kogoś trafił spam "foto 🙂 <link>"?
'Dostałam' go od kumpeli i teraz jak tylko wejdę na czat to wszystkich znajomych spamuję 👿 😤 Jest jakiś sposób żeby się tego gówn* pozbyć?
Czy jeśli mam nieaktualny McAfee to mam zacząć się bać? Chcę go aktywować, upora się z tym sam?
Pursat   Абсолют чистой крови
03 stycznia 2011 18:39
Ja dostałam od Ciebie i od kumpla. 😁 Czyli co, ja też teraz to wysyłam innym? Czy trzeba otworzyć, żeby poszło dalej?
Strucelka   Nigdy nie przestawaj kochać...
03 stycznia 2011 18:41
nie wiem, ale lepiej nie klikaj.
Jak się mam pozbyć tego gówn* w jakiś prosty sposób? 👿 help! 🙇
my_karen   Connemara SeaHorse
03 stycznia 2011 18:56
Strucelka, nie wiem czy to podziała, bo sama na to nie trafiłam jeszcze, ale spróbuj może w edycji aplikacji dana aplikacje zablokowac?
A.   master of sarcasm :]
03 stycznia 2011 19:15
Na czacie pojawiaja sie zlosliwe wirusy. Ja na szczescie juz dawno wylaczylam bo mi mego zloma zawieszal.
Strucelka, też to dostawałam od masy znajomych, spróbuj hasło zmienić 😉
jak to jest z tymi zaczepkami znajomego mojego znajomego mogę zaczepić ale nieznajomego(calkowicie) już nie?
A.   master of sarcasm :]
04 stycznia 2011 17:13
emade  mozna sobie wlaczyc/wylaczyc opcje

mnie np nie da sie wyslac zaproszenia jesli nie mamy wspolnych znajomych  😁 tylko wiadomosc mozna!
Nawet się spotkałam z tym, że jak się nie ma wspólnych znajomych to nic nie można - wiadomości, zaczepki, ani zaprosić do znajomych 😉
A.   master of sarcasm :]
04 stycznia 2011 17:20
😁  ja dostawalam wiadomosci typu: hej, tu X z re-volty  😁 i wysylalam zaproszenie  😁
gdzie to mozna ustawic? :kwiatek:
A o co w ogóle chodzi z tymi zaczepkami?
włączyłem jakieś g... i dostaje wiadomości z Baloo czy jakś tak, można to wyłączyć?
na tablicy jak klikniejsz w ten krzyżyk i jest cos takiego oznacz jako spam czy coś tez mnie to wkurzało
naciol, klikasz zaczepka i dla tej osoby na stronie głównej wyskakuje XYZ Cię zaczepiła/zaczepił -Odpowiedz na zaczepke 😀 taki bajer :p
a tak w ogóle to strasznie nie podoba mi się nowy fejs  😀
kiedyś przez przypadek natknęlam się na mozliwość sprawdzenia jak widzi mój profil inna osob, której imię wpisuję w przeznaczone ku temu okineko. Nie mogę teraz tej funkcji odnaleźć, pomoże ktoś?  :kwiatek:

i serio działają te aplikacje pt 'kto widział mój profil?'.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się