Poszukiwany/poszukiwana

adrianna32   oni wojne pokazuja a o pokoj walcza
24 grudnia 2010 17:19
Witam Ja juz od ponad roku szukam wszelkich informacji na temat matki mojego kunia, nie mam pojecia doszly mnie sluchy ze miala zostac sprzedana do rzezni razem z moim mlodym. Mlodego mam ja o matce nie wiem nic, zwlaszcza ze odleglosc jest zbyt duza by sie gdzies dowiedziec.
Dziekuje z gory za wszelkie info byc moze zdjecia?  🙁 http://www.bazakoni.pl/horse_95898.html
czy ktoś z Was ma może potomka po ogierze Lwów (Ojciec: Aspirant / Poprad  Matka: Lwica / Dobron )????
ostatnie lata życia spędził bodajże w Marzeninie k. Wrześni

sama mam wałaszka po Lwowie i jestem ciekawa jak wygląda jego przyrodnie rodzeństwo🙂
podobno dał linie dobrych skoczków🙂
witam 🙂 szukam informacji o klaczy Matnia. Jest to klacz wielkopolska (chyba po ogierze Mat), gniadosrokata, urodzona chyba w 1997 roku, stoi w stajni Hacjenda (Krasne Krzywe). Interesuje mnie szczególnie pochodzenie i ewentualnie zdjęcia jej i potomstwa 🙂  z góry dziękuję 🙂
koola masz pw apropo Matni 🙂 szkoda, że nie mam zdjęcia, gdzie widać jej tabliczkę... na pewno po Mat, bo tyle pamiętam 🙂
Dane na temat Matni są dostepne tutaj http://www.bazakoni.pl/horse_58932.html,
jest też jej jedna córka Mafia, niestety bez zdjęć
montana Ty wpisałaś ojca i matkę? 🙂 jakąś godzinę temu patrzyłam to jeszcze nie było opisanych.. 😉
Severus   Sink your teeth into my FLESH
28 grudnia 2010 07:05
hugolina009 - u mnie w stajni stoją dwa konie po Lwowie, o jednym niemal nic nie wiem, a drugi to wał. Ren, spory gniadosz (chyba półślązak), faktycznie pieknie skacze  😉 Bardzo odważny na parkurze

ps. znalazłam nawet jakies jego zdjęcie

jaki śliczny🙂mój Cykado też jest kawał "byka" chociaz nie jest wysoki,ma tylko 165:/ w koncu jakas inna maść bo wiekszość źrebaków po Lwowie jest siwa albo skarogniada(pewnie siwiejąca z czasem) a ten gniadosz jest przepiekny🙂 czyli musialabym sprobowac isc w skoki,jesli tatus wiekszosci takie geny daje🙂
szukam informacji o posadowskiej hodowli ogierze ORAŃCZYK. ktos ma po nim jakies zrebaki? wogole jakies info na jego temat?
Może ktoś zna walacha o imieniu Don, skarognaidy, bez odmian, w typie nowego ślązaka/wielkopolaka, ok 165 cm , opisany byl w 2005 roku w Rokosowie, potem pojawia sie w paszporcie Poronin i Biała Rawska, podobno chodził w zaprzegu, teraz ma 10 lat. Nie ma pochodzenia, a chcialabym sie dowiedziec cos wiecej o nim.
Wałach KAPRYS, m: Korweta, o:Walczyk!!!

Wiem ze pewnie nikt mi nie pomoże, ale może jednak!
Szukam skarogniadego kucyka Kaprysa hodowli kaprioli w Lublinie ;] Sprzedany został w roku 2001-2002 do jakiegoś pana do Żelazowej Woli. Ma na obu lewych nogach skarpetki, i dużą latarnie na głowie. Matka : Korweta kf, ojciec Walczyk kf! To dla mnie mega ważne proszę szukajcie 😉
Szukam informacji na temat klaczy o imieniu OSSA (po Przedświt XIII-4, matka: Osaka) i jej potomstwa.
Ossa
http://www.bazakoni.pl/horse_4351.html
Jej potomstwo chodzi w sporcie - Orinoko i Ontario W skoki, (tego pierwszego mam sporo zdjęć)
A Osiek wkkw (**)
Witam,  poszukuję kucyczki o imieniu Bajka, maści bułanej. O ile dobrze wiem znajduje się ona w Zakrzowie. Jeśli miałby ktoś jakiekolwiek informacje lub/i też zdjęcia o niej, byłabym bardzo wdzięczna. :kwiatek:
wiecie cos moze o Drako ?

cudny kary walach ( rodzice Celt i Dziewanna ), ostatnio byl w uchwatteam w treningu i zostal sprzedany, podobno do jakiejsc nowej stajni..

A ja poszukuje holsztynskiego walacha Silver Boy, kasztana. Nie mam pojecia po czym. Wiek okolo 16 lat (moze ciut wiecej).
Ostatni raz widzialam go ponad 3 lata temu, w okolicach Mielna, miejscowosc Niegoszcz.
Ktos cos moze wie co u niego, co teraz robi??
efeemeryda   no fate but what we make.
04 stycznia 2011 21:41
szczerze wątpię, że ktoś coś wie, ale nic nie szkodzi spróbować,  gniada z odmianką na pyszczku klacz Gama, sprzedana zeszłej jesieni z jaworzna, nie mam pojęcia dokąd, nie wiem ile miała lat, ani czy miała jakies udokumentowane pochodzenie, ale zależy mi, chciałabym wiedzieć czy w ogóle żyje...  🙁
Witam. Szukam siwego wałacha o imieniu Grass. Wiek od 6-10 lat. W kłębie powyżej 1m70. Został sprzedany od prywatnej właścicielki do Klubu Jeździeckiego Białystok - następnie w prywatne ręce. Jeśli ktokolwiek wie gdzie się znajduję proszę o kontakt!
Witam!
Prestige Hot Line od Porta po Hindus przebywa w Mikoszewie, woj. pomorskie. ma w tej chwili ok 167 w kłębie i jeszcze rośnie.
Hann, tak,  Bajka stoi w Zakrzowie, moja córka jechała na niej końcowy pokaz na obozie w tym roku. Ma nawet jej zdjęcia. Napisz do mnie na pw, chętnie prześlemy Ci jej zdjęcia.
Witam!
Poszukuję klaczy o imieniu Aza.  Rasa: wielkopolska Urodzona: 25 luty 2004 Maść: jasnogniada ze skarpetkami na tylnych nogach oraz mała gwiazdką. Matka: ATLANTA rasa pksp (po AMBASADOR wlkp i ARKA pksp) Ojciec: MIKAN rasa pksp (po MIKADO wlkp i ATTA pksp). Jest to spokojna, twarda w chodach klacz. W klebie ok. 167 cm.
isiunia skarpetki na tylnych łapach???
tak na prawej dłuzsza na lewej mniejsza
O, matko!  😵
A ty dalej nie rozumiesz?? Koń ma nogi, a nie łapy!
Witam
Szukam konia o imieniu Rabin, mówiono na niego Rubin, ok 6 lat z odmianą na pysku. W 2009 roku sprzedałam go Kamili ( niestety nazwiska nie znam). Koń pojechał pod Warszawę i 3 tygodnie później słuch o nim zaginął. Nowa właścicielka zobowiązała się powiadomić mnie w razie sprzedaży lub przeniesienia go niestety nie odpowiada na telefony ani inne wiadomości. Jeżeli ktoś go widział lub coś wie o nim bardzo proszę powiadomcie mnie o tym, ponieważ sentyment do konia został. Jakby ktoś z Was natkną się na tego konia i jego właścicielkę proszę bardzo o wiadomość.

przeniesione z wątku o stajniach warszawskich
zrozumialam ... ;/
slonkoooo23 jest osobny temat gdzie szukamy koni!!

słuszna uwaga. przenoszę do odpowiedniego wątku.
Wiem, ale napisałam własnie tu bo znacie stajnie w Warszawie a on własnie gdzieś tam trafił dlatego mam większe szanse na znalezienie konia!

skoro wiesz, to pisz we właściwych wątkach. za takie zachowanie powinnaś dostać ostrzeżenie 🤦
Huculska Ostoja   Fotografia Beata Gan
06 stycznia 2011 22:38
ja  poszukuje  zdjęć  klaczy Fuksja po  huculskim ogierze Puchacz od Fortuna wlkp
Mehari   nic nie dzieje się bez przyczyny..
10 stycznia 2011 20:54
Koń o imieniu Tajfun, gniady ze śliczną rozpływającą się na prawo odmianą na pysku, skarpety na nogach, w 2007 roku stał chwilę w Szwadronie w Starej Miłosnej, jako ogier do sprzedania - miał wtedy coś koło 3-4 lat(?)... charakterystyczną rzeczą były jego oczy - oba w połowie rybie, w połowie normalne, cudne! Taki potężny misio... Ciekawi mnie co się z nim teraz dzieje, jak wygląda i co robi?


Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się