komu konia w trening?

jakie są opinie o panu Jarku Porębie , widziałam kilka jego treningów i bardzo mi sie podobało

ja oceniam je pozytywnie 😉
kociolek nie przesadzasz? napisalaś to samo w 5 tematach!


W siedmiu 😁
Brzask   kucyk,kucyk...a to kawał s.........
29 września 2010 20:04
jakiego trenera skokowego możecie polecić po lewej stronie warszawy?

naprawdę przeczytałam cały temat i nie znalazłam, voltę tez przeczesałam - może źle ale tez nie znalazłam odpowiedniego tematu, jak jest to poproszę linka.
Skontaktowalam sie z pania Sylwia w sprawie treningu mojego 4-latka do klas N, C. Wyglada na osobe godna zaufania, do tego startowala i wygrywala zawody ogolnopolskie i miedzynarodowe. Przyslala mi nawet dokladna rozpiske. Na przyklad w 2010 roku:

1 mce zawody ogólnopolskie runda CS
2 mce zawody oficjalne ogólnopolskie runda CS Ostrów Wielkopolski
Start w Mistrzostwach Polski

Wlasciwie to bylabym zdecydowana tylko chcialam Was jeszcze zapytac o zdanie. Jestem nowa na tym forum, ale podobno mozna sie tu duzo dowiedziec. Mam nadzieje, ze zalozylam post w dobrym dziale?

Acha! Pani Sylwia trenowala ze Z. Ciesielskim, A. Małecka, R. Dysarzem i Z. Gorska. Czy to sa dobrzy trenerzy? W sensie czy nie ucza jazdy silowej czy drog na skroty?
Skontaktuj się z epk. Ona bodajże obu swoich chłopców trenowała z Panią Sylwią.
Hej. Możecie mi polecić osobę, dobrze jeżdżącą ujeżdżeniowo, z Wrocławia, nie koniecznie z papierami, która pomogłaby mi w pracy z moim koniem. Zależy mi na tym by spotykać się z kimś, kto pokaże mi "gdzie poprawnie przyłożyć łydkę" by właściwie wykonywać niektóre elementy ujeżdżeniowe. Niestety nie miałam wcześniej takich podstaw, dlatego boję się że zrobię mojej kobyłce wodę z mózgu wysyłając niewłaściwe sygnały. Rady trenera z ziemi jak dla mnie nie wystarczają w pełni i chciałabym by ktoś taki wsiadł też na moją kobyłkę i pokazał jej jak to powinno wyglądać. Moja kobyłka ma 6 lat i jest dość szybko uczącym się koniem, jednak podstawa to dobrze wskazać jej jak to robić,a ja nie mam takiego doświadczenia i potrzebuję kogoś, kto to dobrze nam pokaże.
Może ktos mi poweidziec coś wiecej na temat trenerów takich jak :
- Marek Kowalski
- Bartosz Budek
- Adam Semczuk
- Anna Trzeciak
- Jan Kłym




Jan Kłym, to wspaniały szkoleniowiec, polecam go szczególnie osobą, które maja trudne, niosące się konie(w parkurze). W swoim czasie, pomógł mi zagrać klacz, która całe życie chodziła ,,P', do ,,C", w ciągu dwóch miesięcy..To trener, o bardzo dużej wiedzy, i cierpliwości, umiejący ,,czytać konia". Zdecydowanie polecam!!!!!!
Jan Kłym, to wspaniały szkoleniowiec, polecam go szczególnie osobą, które maja trudne niosące się konie(w parkurze). W swoim czasie, pomógł mi zagrać klacz, która całe życie chodziła ,,P', do ,,C", w ciągu dwóch miesięcy..To trener, o bardzo dużej wiedzy, i cierpliwości, umiejący ,,czytać konia".
FAKT!!!
Pana Janka Kłyma polecam każdemu - jest to człowiek obdarzony dużą wiedzą, wieloletnim doświadczeniem oraz cierpliwością. Anielską 😉 a do tego prywatnie przesympatyczny człowiek 😉
Karolcia, 100% racji. Dodam, że z wieloma trenerami, miałam do czynienia,nawet z Olimpijczykami, i MP,ale Pana Janka wspominam najlepiej, i bardzo żałuję,że trwało to tak krótko.Szkoda, że taki szkoleniowiec, nie jest poważnie potraktowany przez PZJ, moim zdaniem powinien trenować kadrę juniorów w WKKW,wierzę, że były by efekty.
arivle   Rudy to nie kolor, to styl życia!
08 grudnia 2010 17:54
Ja mam pytanie dot. p. Jana Kłyma. W jaie rejony dojeżdża? W okolice chojnowa by się zapuścil, czy raczej ni koniecznie? Może ma jakąś stronę internetową na ktorej możnabyłoby coś poczytać. I jak cenowo to wygląda? Oczywiście wszystko to może być na PW  :kwiatek:
P. Janek Kłym raczej lokalnie się udziela w okolicach miejsca zamieszkania, czyli Starej Miłosnej. Jeśli chciałabyś zaprosić go do Chojnowa, to służę nr telefonu.
arivle   Rudy to nie kolor, to styl życia!
08 grudnia 2010 19:35
Dada, nie konieczni do chojnowa- na przeciwko. Ale dzięki już wszystko mam  :kwiatek:
A ja polecam Filipa Poszumskiego. W listopadowym "Końskim Targu" sędzia Janusz Lawin bardzo pochlebnie się o nim wypowiadał. Poza tym, widzę pracę Filipa na codzień i wiem, że to co robi, robi bardzo dobrze, sumiennie i uczciwie. Od lat z sukcesami (np. Winnie the Pooh, Rena Aurora, Telco) przygotowuje młode konie do MPMK oraz startuje w zawodach ujeżdżeniowych. Od paru lat jest także jeźcem testowym w zakładach treningowych.
Ponawiam swoje pytanie odnośnie osoby z Wrocławia, która pomoże mi w pracy ujeżdżeniowej z moją kobyłką. Dostałam namiary na Justynę Dysarz - ktoś jeździł pod jej okiem? jak wrażenia?
rtk z nią jeździ, więc ją spytaj 😉
Dzięki branka
masz na miejscu Sylwie Sygude EPK chyba z nia trenuje. przyklada sie do ego co robi, zreszta widac to po koniach.
Sylwia Seguda przenosi się(przeniosła?) do Hanny.
Sylwia przenosi się od soboty do Hanny. Raczej nie dojeżdża - tzn zdarzały się takie przypadki, ale to były przypadki, a w tej chwili ma sporo koni więc raczej tylko na miejscu w Hannie - ale to pewnie do dogadania.
No ja potrzebuję kogoś kto dojedzie na Groblę i też od czasu do czasu wsiądzie na konia i pokaże co i jak.
Mam możliwość oddać swoją klacz w trening do Pana Andrzeja Lemańskiego. Czy mógłby mi ktoś doradzić czy warto (trening skokowy), czy trenuje tam konie Pan Andrzej a nie jego luzacy (podopieczni)? Może ktoś ma konia zrobionego przez Pana Andrzeja? NIEAKTUALNE 🙂
[quote author=PP33 link=topic=161.msg656483#msg656483 date=1279710643]
Może ktos mi poweidziec coś wiecej na temat trenerów takich jak :
- Bartosz Budek

znam i polecam
znam tez konie, które zajezdżał - bardzo dobrą robotę wykonał.
[/quote]
Ja bym tego powiedzieć nie mogła. Osobiście odradzam powierzenia konia w jego ręce.
Caira, a co z "jego" końmi/metodami treningu było nie tak? Pytam z ciekawości
Mam dokładnie takie samo zdanie co Caira . Umiejętności mniej niż przeciętne, a ego rozdmuchane do granic.
ikarina, poleciało PW.
Berlin Bej, potwierdzam. Jestem ciekawa, ile jeszcze osób oszuka i wykorzysta czyjąś niewiedzę....
dziękuję za wyczerpującą odpowiedź
Oszustwo dotyczyło treningu konia?
Dada, treningu konia, stanu zdrowia jak i różnych kosztów. P. Bartek bardzo dobrze wyczuł, że wtedy nie mieliśmy zbyt dużego pojęcia o jeździectwie i wykorzystał okazję.
W poprzednim roku miałam okazję popracować kilka miesięcy z Bartkiem Budkiem. Na mnie zrobił dobre wrażenie. Myślę, że dużo zależy od oczekiwań.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się