Buty - "nic nie poprawia nam humoru tak jak nowa para butów"

gagulec z reserved te buty nie? Miałam chęć na nie, ale kupilam dwie sukienki w kwiatki i jakbym jeszcze kupiła te buty, to by było wieś tańczy i spiewa 😁
yga koszmarne są te buty 🙂

Ja ostatnio kupiłam baleriny i jazzówki, a miałam nie kupować 🤬
Co myślicie?

yegua, śliczności  😜

Wczoraj powiedziały do mnie 'mamo'🙂
kurechii   look at my horse, my horse is amazing!
05 marca 2011 09:06
Julita - meeeeeega dobre  😲
Scottie   Cicha obserwatorka
05 marca 2011 11:05
yegua, BALDOWSKI!!!!! Zabiję 😉 Moim zdaniem te ładniejsze: http://www.sklepbaldowski.com/product.php?id_product=150 (ładniejszy nosek i wydają się zgrabniejsze), ale jeśli zależy Ci na czerwonej podeszwie, to śmiało zamawiaj! 🙂 będziesz bardzo zadowolona!
cieciorka   kocioł bałkański
05 marca 2011 11:30
Julita, tragiczne są 🤣
Pursat   Абсолют чистой крови
05 marca 2011 12:29
Scottie, piękne. 🙂

Julita
, fason bardzo fajny, ale ta pantera trochę psuje efekt.... 😉 Jakby by były całe czarne... 😍
Ja je właśnie za panterę pokochałam 😍
incognito   W życiu należy postępować w zgodzie ze sobą.
05 marca 2011 13:03
Według mnie jeśli strój będzie zawierał jeszcze coś w tym wzorze to buty tego typu beda ciekawym dopełnieniem.
kurechii   look at my horse, my horse is amazing!
05 marca 2011 13:04
tez sądze, ze ta pantera daje tym bucikom cały ich urok 🙂
julita - tandetne są...
znajdz z obcasem z pantery, ale bez wsiowych kokardek  😉
Pursat   Абсолют чистой крови
05 marca 2011 14:56
Kokardki nie są wsiowe! 🤣
cieciorka   kocioł bałkański
05 marca 2011 15:02
są okrutnie, zwłaszcza takie 🤣
Pursat   Абсолют чистой крови
05 marca 2011 15:43
A w czym ta "wsiowość" kokardek się objawia? 😎
cieciorka   kocioł bałkański
05 marca 2011 15:54
się nie objawia, jest ich esencją 😉
tanie, dosłowne, fu!
Kupujecie buty za np 50 zł? W internecie, Deichmannie, CCC itp. widuję się takie. 
kokardka jest SI, jak jest tylko jedynym uzupełnieniem buta,
a kokardka + pantera+ platforma dzielona paskiem = taniość
ale jak kto lubi ;-)
deborah   koń by się uśmiał...
05 marca 2011 18:50
Łosiowa, kupujemy ale z założenia to raczej buty jedne z wielu. kupiłam sobie 3 pary kozaków za 150 zł za całość rok temu. bordowe zielone i czarne. całkiem niezłe ale jakość adekwatna do ceny 😉
Pursat   Абсолют чистой крови
05 marca 2011 18:52
kokardka jest SI, jak jest tylko jedynym uzupełnieniem buta,
a kokardka + pantera+ platforma dzielona paskiem = taniość
ale jak kto lubi ;-)

Chodziło mi o samą kokardkę. 😉 Całościowo - rzeczywiście za dużo tego wszystkiego.
Wskoczyłam za Wami na stronę Baldowskiego i kupiłam buty do pracy 🙂 lubię takie ceny 🙂

oti   Everybody lies...
05 marca 2011 20:42
[quote author=Łosiowa link=topic=8215.msg925177#msg925177 date=1299350649]
Kupujecie buty za np 50 zł? W internecie, Deichmannie, CCC itp. widuję się takie. 
[/quote]

Ja raz kupiłam kozaki w Deichmannie, może nie za 50zł, ale za niewiele więcej i bardzo żałowałam. Przeżyły jeden sezon, miały być na zimę, ale ślizgały się tak, że nie można było w nich chodzić, materiał ze środka wyłaził.. W CCC kiedyś sandałki na lato nabyłam i to była jakaś masakra - niewygodne, obcierały, rozciągnęły im się zapięcia, więc z nóg spadały..
Ja wychodzę z założenia, że dobre i wygodne buty, które mają długo służyć, muszą być drogie (może nie za 500zł, ale nie za 50zł i nie mówię tu o jakiś balerinkach czy sandałach, które oczywiście można kupić taniej, a dobrej jakości). 🙂
Scottie   Cicha obserwatorka
06 marca 2011 08:09
Łosiowa, kupuję buty zazwyczaj tanie, bo je szybko niszczę (dbam o buty, ale podczas użytkowania zawsze coś nawali, np. przy obcasie w butach zimowych siadła skóra i zrobiły się dziury) i później mi szkoda. Chodzi mi tutaj o balerinki, w lato chodzę w nich prawie codziennie i te z Deichmanna za 60 zł wytrzymują około 1,5 miesiąca, a baleriny z allegro za 30 zł po wakacjach jeszcze żyją, także trzeba trafić 🙂
Natomiast na szpilki nie żal mi kasy, wychodzę z zasady, że za wygodę trzeba zapłacić i jak mam w nich przetańczyć całą noc to te 300zł będę musiała zapłacić. Mam jedną sztukę z allegro za 70 zł i nie są zbyt wygodne, ale chodzić się da.
incognito   W życiu należy postępować w zgodzie ze sobą.
06 marca 2011 08:32
CCC,Deichman itp oferuje często buty w cenach od 50 do np 150zł mam takie buty z Deichamana, trzymaja sie w swietnym stanie 4lata, a dałam za nie jakieś 80zł,mam też buty z CCC-mozna zobaczyc w zdjeciach re-voltowiczow na nowo dodanych fotach,buty sa z CCC za 100zł mam je jakieś półroku i też bez zastrzeżeń 😉
Co do Deichmanna to trzeba wziąć pod uwagę, że oni mają kilka jakby marek w swoim sklepie. Są te takie kitowe za około właśnie 60-100 zł, które nie są ze skóry, ale mają tez buty przynajmniej częściowo ze skóry, które są trochę droższe. Moim zdaniem są one całkiem niezłe. Mi co prawda przecierają się po jakimś czasie w okolicach pięty, ale poza tym trzymają się bardzo dobrze.
Czy ktoś może wie jakiej firmy są te buty i gdzie mogę je dostać ?  😀
na allegro jest ich pełno pod hasłem wedges bodajże . aa jesli nie wedges to 'koturny'
Pursat   Абсолют чистой крови
06 marca 2011 20:14
Egonowa, to są chyba te same, ale nie ma w tej chwili beżowych: http://fleq.pl/sklep/produkt,pokaz,14746
Olga, Pursat Dziękuję  :kwiatek:
Medziiik   Nocna Furia - strikte Bezzębny
06 marca 2011 22:55
może któraś z Was się zna i mogłaby mi powiedzieć czym różnią się zamieszczone na allegro Reeboki Eastytone prócz ceny i kolorów? 🙇

http://allegro.pl/listing.php/search?string=Reebok+easytone+39&category=1454&change_view=1
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się