kącik skoków

Ktoś i Poniagratulacje dziewczyny!!! Trzymam kciuki za jutrzejszy dzień 🙂
Ktoś   Dum pugnas, victor es...
30 kwietnia 2011 21:59
siwiutka jeszcze raz wielkie dziękuję  :kwiatek: za akustyczne wsparcie też  😁

Dramko ,pierwsze koty za płoty  🤣 też właśnie stwierdziłam,że teraz muszę zacząć częściej startować,bo po dzisiejszym 135 cm,przez jakieś 2 miesiące nic nie będzie mi straszne  😜
Pytalam juz w innym watku, ale ma ktos namiary na wyniki z regionalek ze Starogardu?
Ktoś   Dum pugnas, victor es...
30 kwietnia 2011 22:28
karolina_, ZR sędziuje p.Lorkowski i p.Witkowski...chyba musisz poczekać,aż Krzysztof dostanie całość po zawodach,to wrzuci.
No to czekam, ale chyba jutro zadzwonie bo ciekawa jestem. Impreza pewnie super, a ja w robocie caly weekend 🙁
karolina_, imprea super, pogoda dopisała świeciło słoneczko ale wiał zimny wiatr,na szczęście emocje nas rozgrzewały.

Ktoś, twój szereg śnił mi się przez całą noc, i chyba cmokałm przez sen  😲
nooo gratulacje dziewczyny!!
Ponia   Szefowa forever.
01 maja 2011 15:44
Ponia, dziś do ostatniej przeszkody w MR super przejazd, jechało mi się naprawde rewelacyjnie, scigałam sie do ost, i niestety jak zobaczylam ze nie pasuje to bylo za pozno na decyzje, i niestety mielismy zatrzymanie, ale pomimo tego jestem mega mega zadowolona bo Lawirant przez wszystkie 3 dni skakał jak natchniony 🙂
Wizja   Skąd wziąć siłę do dalszej walki...?
01 maja 2011 16:52
A ja wczoraj jechalam pierwsze zawody na nowej kobyle, ktora dostalam kilka dni wczesniej. Lka na czysto, tylko za szybko, bo bylo z trafieniem w norme, a ja musialam troszke pocisnac, bo kobyla miala wielkie oczy. P tez na zero i w rezultacie 9 miejsce na 70 koni, a przede mna tylko ludzie, ktorzy powyciagali na regionalki swoje konie z duzych rund. Ogolnie jestem zachwycona. dobrze mi sie skakalo, kobyl uwazny i mimo wielkich oczu posluszny 🙂
eterowa   dawniej tyskakonik ;)
01 maja 2011 18:31
U nas były dziś zawody, ale nie jechałam, bo podłoże mamy tak niefajne (wybrali 3/4 piasku, miejscami jest go dość dużo, ale w większości beton...), że szkoda mi było konia. Jeździć ewentualnie się da, ale skakać na pewno nie 🙁 Wysokości z tego względu były mocno zaniżone (o 20, 30 cm nawet). Gdyby ktoś chciał zobaczyć zdjęcia (mojego autorstwa), to proszę:
https://picasaweb.google.com/117761328885311239287/ZawodyOJKKokoszyce1Maj2011
Ja Etera za to puściłam po zawodach, pobiegał trochę tu i tam 😉
Ze względu na te warunki, mamy przerwę w skokach. Skakałam ostatni raz jakieś 2 tyg. temu. Przeraziłam się, nie wiedziałam, że to podłoże jest aż tak paskudne, bo z zewnątrz wygląda tylko źle, ale nie beznadziejnie. Na szczęście mamy drugą ujeżdżalnię. Ale tam znowu trzeba wszystkie przeszkody znosić, a to kawałek drogi jest. Wczoraj Eter skakał na hali w korytarzu. Było baaardzo dobrze 🙂 Co do jazdy to obecnie trochę chora jestem jeszcze, ale jutro już zaczniemy. Wcześniej jeździliśmy na górki do parku i potem na tej drugiej ujeżdżalni chwilkę (10-15 min.) Na tej "złej" jeździłam dwa razy i też zrezygnowałam 😉
[img]/forum/Themes/multi_theme/images/warnmute.gif[/img] nadmierna edycja posta
tyska że się tak upierdliwie spytam, co mają te zdjęcie do tematu wątku??
ElaPe   Radosne Galopy Sp. z o.o.
01 maja 2011 18:58
tyska że się tak upierdliwie spytam, co mają te zdjęcie do tematu wątku??


oj czepiasz się 😉 😎, dziewczyna zakochana w swoim konisiu czeka na oklaski wklejając zdjęcia wszędzie gdzie tylko możliwe i niemożliwe
Zuziasta   Zakupoholik na odwyku...
01 maja 2011 20:11
To ja też o Starogardzie napiszę. 😉 Kobyły pierwsze w zasadzie zawody. Cztery na pięć przejazdów na czysto,nawet udało mi sie dzisiaj wstrzelić w normę i zająć 2 miejsce w LL. 😁
Zwierzak dzielnie walczył przez trzy dni, mimo że podłoże było mocno niemiłe... Majówka udana 😉
Moon   #kulistyzajebisty
01 maja 2011 20:23
Zuź, gratki - Czekam aż zaczniecie coś wyżej jeździć, ja nie umiem koni na LL focić  😁

I potwierdzam, zawody udane, pomorskie Zakały też ciężko dziś pracowały:


Zuoty jak zwykle latał - nawet z zamkniętymi oczyskami  😎


Poń, chyba kogoś w myślach bardzo, ale to bardzo bluzgalaś  🤣




Ponia   Szefowa forever.
01 maja 2011 20:32
Moon, a to 2 zdjęcie to z przed przejazdu?:P
domiwa   W poszukiwaniu prawdy, mojej prawdy...
01 maja 2011 20:37
Ponka po minie obstawiam, ze przed 🏇 bo tak dzisiaj wygladalas 😉
Moon   #kulistyzajebisty
01 maja 2011 20:39
Si, sprzed :]
Ponia   Szefowa forever.
01 maja 2011 20:47
haha , stres mnie troszeczkę zżerał ;-) i to czego się bałam najbardziej, pojechałam dobrze..  a do zwykłego okserka dojechałam jak sierota : 😵 🤔wirek:
Ponia gratulacje 😅 ucaluj Ryżyka ode mnie :kwiatek:
Ktoś teraz juz ponizej 135 nie mozecie zejsc 😁
Moon super foty, Ponia bez kija nie podchodz !
Bee.   przewodnicząca chaos serce ma przebite strzałą.
01 maja 2011 21:14
Moon, nie rozszyfrowałam Cię, to Ty biegałaś z plakietką prasa? ;>
Ponia, Złoty rewelacyjny, przecież wiesz, "cześć Najlepsza"  😁
"Dramko ,pierwsze koty za płoty  też właśnie stwierdziłam,że teraz muszę zacząć częściej startować,bo po dzisiejszym 135 cm,przez jakieś 2 miesiące nic nie będzie mi straszne "

Ktoś To samo stwierdziłam  🤣 Trzeba kuć zelazo..

Ponia Fraczek pasuje do nauszników  😎 Do twarzy Ci  :kwiatek:
Dramka dzisiaj to Cię parę razy wywoływali i wywoływali a tu nic, ani konia ani Dramki na parkurze 👀, chyba, że jakieś zmiany na listach były.  😉
Startowałaś dzisiaj czy tylko wczoraj?
Moon   #kulistyzajebisty
02 maja 2011 07:56
Bee., nie, to nie byłam ja. ;-)
Cedryk O kurcze  😲 Zgłosiłam się na 2 dni i zapomniałam w sobote powiedzieć że nie przyjedziemy  🤔 oops  😡
Cedryk O kurcze  😲 Zgłosiłam się na 2 dni i zapomniałam w sobote powiedzieć że nie przyjedziemy  🤔 oops  😡

Spoko myslę, że się bardzo nie przejęli  😉
Piątek L na czstko i P na czysto 😀
Sobota P 2 zrzutki (jechałam jak ciota)  pierwsze nasze N na czysto co dało nam 2 miejsce 😀
Niedziela  najgorsza. . .  P 2 zrzutki i N 2 zrzutki 🙁 

Ponia   Szefowa forever.
02 maja 2011 14:26
Dramka,  to ja powinnam Tobie podziękować :kwiatek:

Bee., zapytaj B. kiedy przyjeżdża konia obejrzeć ;D
Agaleon,  widzisz, a tak się bałaś tej Nki w sobotę ;-)
ps. skąd masz zdj?🙂
Agaleon super gratulacje!🙂 My skoki jedziemy dopiero w ostatni weekend maja.
Ponia na Photoblogu ma nick Preria 🙂 może ma Twoje jakieś zdjęcia, ale z tego co widziałam to robiła zdjęcia tylko na Regionalkach 🙂
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się