Końska Rewia Mody XI 2017

maleństwo   I'll love you till the end of time...
12 marca 2017 18:39
Dzięki, wygląda na fajne, nie znałam tego modelu.
wątek zamknięty
zembria   Nowe forum, nowy avatar.
12 marca 2017 18:55
Bo to jest dosyć nowy model, ze 3 lata chyba na rynku dopiero jest. Fajne siodło, bardzo lekkie i wygodne 🙂
wątek zamknięty
145 cm ledwo co w klacie się zapina a chłopak jeszcze rośnie 😉
wątek zamknięty
dairoxroxi, bo za daleko na zadek zarzuciłaś - jak przesuniesz do przodu, to powinno być lepiej  🙂
wątek zamknięty
Moona możliwe, ogólnie na żywo źle nie wyglada, L-ka natomiast już wyglada na obcisłą, tylko długość lepiej wypada  :kwiatek:
wątek zamknięty
Laski - szukam jakiegoś fajnego czapraka - granat, navy albo czerń - klasycznie ale nie nudno, elegancko ale bez pszesadnego bling, bling.
Ktoś- coś🙂 :kwiatek: będę b. wdzięczna.
Koń gniady, siodło czarne (skokówka).
wątek zamknięty
kotbury może coś takiego 😉
wątek zamknięty
No b. ładne oba🙂 Gdzie kupić wersję skokową?
wątek zamknięty
lusia722   poskramiacz dzikich mustangów i jednorożców
13 marca 2017 14:29
kotbury Caball można sobie dowolnie skonfigurować tutaj akurat Adamant
wątek zamknięty
zembria   Nowe forum, nowy avatar.
13 marca 2017 18:38
Kotburyna poprzedniej stronie wrzuciłam Caballa granatowego, może Ci podpasuje. Caballe polecam gorąco, nie dość że wszystko sobie można indywidualnie skonfigurować, to jakość wykonania jest świetna 🙂
wątek zamknięty
dairoxroxi, - aleś poszalała 😀 Kusi mnie ta derka przez Ciebie 🍴

My się pokażemy w odgrzanym kotlecie, czyli Eskadron Nici 2011 w roli głównej 😉
wątek zamknięty
Pati2012   Koński insta: https://www.instagram.com/mygreybay/
15 marca 2017 15:54
https://www.facebook.com/pikeur/videos/vb.314188045272561/1540857409272279/?type=2&theater

Szykuje się coś nowego? Ale kwiatki mnie na szczęście jakoś nie pociągają 😉
wątek zamknięty
Czekam z niecierpliwością co z tego wyjdzie, koszulka z filmiku wygląda super 😜
wątek zamknięty
Jakiś czas temu przypadkiem natknęłam się na to zdjęcie 🙂

Do mnie te wzory i kolory na razie nie trafiają... 😉
wątek zamknięty
kotbury a Fera Lamina? Inaczej wykończony z obu stron, elegancki, nienudny i nie bling bling 😉

wątek zamknięty
kotbury, ja zaszalałam na punkcie Fery! Mam dokładnie ten czaprak (uszy i derę też 😁 ), są absolutnie boskie, przepięknie wykończone 😍 a w weekend dorobią się w końcu pięknych zdjęć, o ile dopisze pogoda <3
wątek zamknięty
Ja ostatnio upolowałam eskadron platinum, tak szybko kupowałam, że nie popatrzałam na kolor  😁  teraz dalej czatuję na srebrną .
Szkoda, że słońca nie było.

wątek zamknięty
No to wszystko jasne Eskadron wypuścił serie ubrań, dzisiaj oglądałam i już sporo rzeczy mi się podoba. Chociaż ubrania mają sporo napisów. Są bluzy, koszulki, koszulki na ramiączkach i meskie t-shirty. Fajna saszetka na telefon również.

wątek zamknięty
Dla mnie zbyt młodzieżowe 😉
Ale ja stara baba jestem, więc się mną nie sugerujcie  😁
Jednak wolę klasyczna elegancję Pikeur szczególnie z linii Premium
wątek zamknięty
Myślę, że to kolekcja bardziej dla nastolatek 🙂 jakbym była z 10 lat młodsza  😁 Ale t-shirt kupie 🙂
wątek zamknięty
ten Eskadron dla młodszych i też dużo tańszy. Pikeur polówka niemal 300 zł, T-shirt ok 250 zł a Eskadron 105-125
spora róznica

[[a]]http://konik.com.pl/dla-jezdzca?keywords=&keywords_desc=&prices%5B0%5D=&prices%5B1%5D=&producers%5B4%5D=4[[a]]
wątek zamknięty
No cenowo różnica spora. Dlatego muszą oszczędzać na materiale i rozmiarówka xs-m  😂
wątek zamknięty
Jak dla mnie te ciuchy są zrobione do chodzenia w cywilu, a nie do jazdy  😉 Ze mnie żadna stara baba i tez mi sie nic nie podoba,
wątek zamknięty
Ja bym może się szarpnęła na tą różową do czapraka, ale nie dość że jestem stara, to jeszcze gruba, więc no nie  🏇
wątek zamknięty
Mi się dwie koszulki podobają.
A tu Regan   w kanatrze  Eskadron HERITAGE Racinggreen {muszę dokupić czaprak, bo to jego kolor}


ANky Piscina


moniaplatinum wspaniałe  😍
Foto ze strony gnl
wątek zamknięty
zembria   Nowe forum, nowy avatar.
19 marca 2017 10:20
anli22 zachorowałam na ten kantar! Jest piękny 😍 aż dziwne, nigdy nie miałam ciśnienia na kantarki, no może na jeden skórzany z kryształkami 😉
wątek zamknięty
maleństwo   I'll love you till the end of time...
19 marca 2017 10:58
anil22, super kolory dla karego. Ale siodło Ci słabo leży tyłem, zobacz, pół paneli odstaje w niebo.
wątek zamknięty
Ze mnie stara baba co prawda ale ubieram się luzacko, dobrze ze wszyscy myślą, że jestem młodsza niż w rzeczywistości  😜 Jedna koszulka będzie moja. Sa gdzieś jeszcze oprócz Equishopu i Konika?
wątek zamknięty
equi.dream Ten czaprak jest szałowy  😍 gdzie można go dostać?
wątek zamknięty
Jak dla mnie te ciuchy są zrobione do chodzenia w cywilu, a nie do jazdy  😉 Ze mnie żadna stara baba i tez mi sie nic nie podoba,


na "po cywilnemu" to właśnie Pikeur Premium jak dla mnie; te rzeczy są tak ładne, że aż szkoda do stajni  🙂
pewnie jakościowo ta seria będzie słabsza; popełnię jakiś T-shirt i sprawdzę z ciekawości.
wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.