Końska Rewia Mody XIV (2020)

larabarson, dzięki 🙂 Ale on to tchórz pierwszej wody. Naprawdę. Tylko żeśmy wypracowali bardzo duże posłuszeństwo. Natomiast przez cała jakże krótką sesję tak naprawdę swoimi minami dosadnie pokazywał że najchętniej to by wrócił już do domu. Niektóre zdjęcia bardzo to obrazują 🙂

Jeszcze mamy halowe zdjęcie PS emeralda:


wątek zamknięty
Kurczę znowu mnie czeka zmiana siodła... poradźcie mi, celować w brąz tym razem? Pasuje mi bardzo do tego dzieciucha czarny sprzęt, ale mnie to się od zawsze marzył czekoladowy brąz i sama już nie wiem...  😵

wątek zamknięty
Siwaa, nieeeeee...... nie widzę tego na twoim pięknym siwym.


Btw. mam rozkminy. Sprzęt czarny, ochraniacze czarne, oficerki czarne, kask czarny, strzemiona czerwone. Iść w czarną marynarkę i czaprak z nausznikami czy granatowe? Czarne boję się, że będzie za czarno, ale granat mi się tu nie spina.
wątek zamknięty
Klami ja bym dała czarny czaprak + jakaś widoczna lamówka np. czerwona/srebrna i analogicznie frak czarny lub w kolorze właśnie lamówki (tu jedyna opcja czerwony 🤣 ), byle się ze strzemionami w całość spięło.
wątek zamknięty
Klami a ja bym poszła w ten granat, trochę by to wszystko ożywił. Czerwona lamówka, sznur albo haft w czapraku i będzie pięknie  😉
wątek zamknięty
Moon   #kulistyzajebisty
19 marca 2020 08:15
Klami, ty wiesz...  😎 😜
wątek zamknięty
od zawsze marzył czekoladowy brąz i sama już nie wiem...  😵




Kolor stworzony dla siwków... reszta się tylko sili, żeby czekoladowy sprzęt pasował  😎
wątek zamknięty
Klami, - a czarny czaprak z czerwonym lub bordowy akcentem i bordowy frak? 🙂 Też jakoś nie widzę do tego granatu. Prędzej już bym chyba w czarny szła i akcenty typu lamówka, strzemiona, kołnierzyk fraka.

Siwaa - ja na nim widzę czerń, ale rozumiem ból 😉 Mi się marzą brązowe oficerki, a wszystko mam czarne. Problem jest o tyle, że w głupim ujeżdżeniu muszę mieć buty w kolorze fraka lub czarne  👿 Kupić oficerki o treningów, a zawody cisnąć w starych to też słabo, no i tak walczę ze sobą ciągle  😵 😂
wątek zamknięty
Klami, - a czarny czaprak z czerwonym lub bordowy akcentem i bordowy frak? 🙂


O tak, jeśli bordowy frak wchodzi w grę to nie ma się co zastanawiać  😍
wątek zamknięty
Cerise, Siwaa, Moon, kotbury, keirashara, clue jest tu takie, że czerwonych strzemion nie zmienię na żadne inne i one wtedy jednak dyktują co dalej. Granat mi sie tu do tych czerni i czerwieni nie spina, za dużo kolorów sie robi. No i patrząc na dziesiątki galerii z zawodów, to jakieś 90% ludzi ma granatowe marynarki wszelkiej maści. "Codzienne" rzeczy mam prawie wyłącznie granatowe, szare, szaro-granatowe, natomiast te startowe jakoś mi nie grają. 
Bordowy frak brzmi zachęcająco, popatrzę sobie co mają ciekawego.
wątek zamknięty
Klami, - w zeszłym roku wyszedł przepiękny Pikeur Paulin, ale nie wiem czy jeszcze dostaniesz w swoim rozmiarze, bo poszedł jak ciepłe bułeczki. Ładne bordo ma też Animo. Ogolnie bordowy frak to moje marzenie... ale znowu - ujeżdżenie, przepisy, ehhhh 😉 Zazdroszczę skoczką, można się dużo bardziej pobawić na zawody.
wątek zamknięty
Klami, A Ty nie zamawiałaś czasem granatowego całkiem niedawno?  😁
Ja to bym została przy czarnym, wtedy można też trochę z czaprakami pokolorować. Fakt, że mógłby pozostać czerwony akcent, żeby strzemiona pasowały  🙂
wątek zamknięty
Moon   #kulistyzajebisty
19 marca 2020 14:00
Klami, mi się bardzo podoba fraczkowe bordo z Fery, tyle że uhm... mi z kolei bordo nijak gra do maści Kula :P
wątek zamknięty
emptyline   Big Milk Straciatella
19 marca 2020 14:03
Klami, a czerwony frak?
wątek zamknięty
keirashara,Moon,  no mam właśnie mieszane uczucia do bordo. Widziałam jedynie ładny CT, ale też to już mocno zobowiązujący kolor jest. Mało co będzie pasować. No i nie wiem jak czerwone strzemiona miałyby się do bordo. Jest jednak różnica. No i w stosunku do końskich maści też różnie z tym bordo. Boję się zamknąć w wąskiej ramie, że się tak wyrażę.

Puma, prawie zamówiłam.... okazało się, że już nie ma i nie będzie mojego rozmiaru z tego co mi się spodobał i znowu temat zszedł na dalszy plan. A, że teraz zamówiłam wreszcie nowy kask... czarny a nie granatowy, to odwróciłam się w stronę czarnej marynarki.

emptyline, ładny i lubie czerwony, ale nie.... czerwony to kolor kadrowy.

wątek zamknięty
Klami, jak masz czarny kask to tym bardziej poszłabym w czarny frak. Na przykład Equiline miał czerwone delikatne zdobienia kołnierza. I jak mówiłam, miałabyś większe pole do popisu co do czapraka. Tym ożywić stylówę lub zachować stypę to już duuuużo łatwiej 🙂
wątek zamknięty
Ale laski- brąz z grantem imho jest petarda- elagancko.
Brązowy sprzęcik, granat szmaty. Klasyka i ładnie- bez nudy.
wątek zamknięty
[b]Klami [/b]ja bym poszła w czarne wszystko, a czaprak i nauszniki z czerwoną lamówką. Wszystko pasujące i z klasą. 😀

Ja dzisiaj kupiłam cottona brązowego z nowej kolekcji, no nie mogłam bez niego wyjść, jak zobaczyłam na żywo. 😡 Mustangbrown nadal numer jeden, ale ten też taki przyjemny, no i lamówka ładna. Jak mi się uda, to zrobię jutro premierowe zdjęcie na koniu.
wątek zamknięty
emptyline   Big Milk Straciatella
19 marca 2020 16:22
kotbury, ale Klami ma czarny sprzęt.
Klami, to ja bym tak jak pisze Puma szukała czarnego z czerwonymi wstawkami i to samo jeśli chodzi o czaprak. Będzie mega elegancko.
wątek zamknięty
A bo to Siwa chciała sprzęt na brązy wymieniać... pomyliłam  😂
Przepraszam.

To ja bym szła w sylówę a'la Edwina Tops - wszystko czarne, ale za to z jakimś bordo blingiem.
wątek zamknięty
Siwaa, nie rób tego xD Ja mam brąz bo mam takie siodło. Nie powiem, brązowa skóra bywa dużo milsza, ale wybitnie upierdliwa. Nie wymienisz sobie ot tak naczółka, wodzy, wszystko wiecznie nieby dopasowane ale nie do końca xD Ja mam brąz, już się przyzwyczaiłam ale gdybm miała opcję chyba bym brała czarny.
wątek zamknięty
Puma, flygirl,  emptyline,  chyba się przekonuje do tej czerni. Faktycznie daje szersze możliwości. No i nie będę mieszać milionów kolorów.

kotbury, ja mam czarny sprzęt. 😉 I już się przekonałam, ze nie będę tego zmieniać, oj nie.

Siwaa, masz przepięknego siwka z wysoko czarnymi nogami, do pyska mu w czarnym sprzęcie. Nie będzie tak dobrze wygladal w brązie. Brąz będzie „od czapy”. A czarny super się komponuje chociażby z tymi jego nogami które wysoko są czarne. No i brązowy sprzęt to koszmar w praktyce. Chocbys kupowała z tych samych marek i stawała na głowie, to nie ma opcji żeby wszystko do siebie pasowało. Zawsze będzie x odcieni.

wątek zamknięty
lusia722   poskramiacz dzikich mustangów i jednorożców
19 marca 2020 20:35
Ja nie wiem co wy macie za problemy 😁 😎
Jak się coś podoba to trzeba kupić. Jak sprzęt jest ładny to nawet kolorowy wygląda ok.
U nas wszystko jest w stanie przejść i dla mnie spoko.




wątek zamknięty
emptyline   Big Milk Straciatella
19 marca 2020 20:51
Klami, a myślałaś jeszcze może o szarym np? Super wygląda z czernią i czerwienią.
wątek zamknięty
lusia722, bo jak się nie dojedzie to się dowygląda.... no. 😉

emptyline, a o szarym nie myślałam w ogóle. Muszę poszperać w necie czy jakieś fotki gdzies znajdę, bo należę do osób które niestety póki nie widzą konkretnego zestawienia, to nie są w stanie tego "zobaczyć".
wątek zamknięty
Moon   #kulistyzajebisty
20 marca 2020 08:47
Ja też deko nie czaję tego musu dopasowywania odcieni brązu :P Sama X czasu jeździłam w brązowym siodle czarnym ogłowiu i popręgu  🤣

Obecnie mając to samo siodło, mam popręg w dwóch odcieniach brązu + ciemnobrązowe ogłowie + czarne ochraniacze i w zależności od upodobania danego dnia - granatowe/karmelowe czapraki i uważam że wygląda to ok. I trochę głowię się teraz nad kolorem fraka, bo serce mi mówi ciemny granat, a oczy ciągną do beżu Fery np...  😁
wątek zamknięty
lusia722   poskramiacz dzikich mustangów i jednorożców
20 marca 2020 09:20
Klami jak chcesz sobie zobaczyć różne konfiguracje fraków to polecam kilk
Moon kup dwa 😁, jak chcesz beżowy Fery to mogę zapytać czy nie chce się moja zawodniczka pozbyć, bo ona go nie nosi. Miała go kilka razy ubrane.
wątek zamknięty
Lusia, co to za napierśnik na ostatnim zdjęciu, wiesz może?
wątek zamknięty
lusia722   poskramiacz dzikich mustangów i jednorożców
20 marca 2020 10:38
Oczywiście, że wiem to mój ukochany Passier Auriga, 8 letni.
Jest na 1,2 i ostatnim zdjęciu ten sam.
wątek zamknięty
emptyline   Big Milk Straciatella
20 marca 2020 13:42
Klami, zrobiłam Ci frak w edytorze.  🤣 🤣 🤣
wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.