Licytacja komornicza 140 koni KJ Zbyszko

https://ogloszenia.re-volta.pl/nevada-po-tjungske--capitol-imequyl--luron/o/355105/
Zaczynają się wystawiać, nawet zdjęcia z licytacji zaczerpnięte 😋
azazu93, a o ile przebitka w kilka dni?
Za ile poszła na aukcji?

W sumie spoko, bo teraz można TUV robić.
Właśnie nie wiem. Może jest tu ktoś kto wie za ile poszła Nevada? 🙂
Nevada poszła dziś za 27 250 zł.
anetakajper   Dolata i spółka
27 kwietnia 2021 12:14
azazu93, toż to dzisiaj o 11 był koniec licytacji Nevady i już w ogłoszeniach 🙄
Nawet jej jeszcze nie odebrali
anetakajper, nieźle, że jeszcze je nie widzieli.

Ale i tak się opłaca sprzedać np. za 34 pln.
Może jeszcze nie zapłacili.
Perlica opłaca -nie opłaca. Konia jeszcze na 100% nie widzieli, nie odebrali. Nie wiedzą co tak naprawdę zastaną na miejscu a koń już w ogłoszeniach i w dodatku ostatnio modny dopisek o wzroście ceny wraz z treningiem konia. Rozumiem, że ktoś wylicytował na handel i nic złego w tym, ale na Boga... chociaż mogliby "poznać" konia żeby określić cene i wystawiać
azazu93, dlateg napisałam,że nieźle.
Z drugiej strony może to są ludzie, którzy znają tego konia i wiedzą,że jest ok?
Ogłoszenie już nieaktualne
gajara18   "Konia strzeż się z tyłu, psa z przodu, a kobiety
27 kwietnia 2021 22:20
Slyszałam że na miejscu odbierając konia można zrobić badania itp i ewentualnie nie odebrać z powodu wad. Ponoć Tak było z Klaczą Candy girl coś z kopytkiem miała. Wtedy jakąś część kasy się traci ileś procent .
Ciekawe ile koni zostanie i czy wtedy będzie kolejna akcja ?
azazu93, rozwiewając wasze domysły i zastanowienia dlaczego Nevada wylądowała już w ogłoszenia ledwo po zakończeniu licytacji postanowiłam wam opisać sytuację związaną z tą felerną licytacją.😉

A więc od początku, wraz z moim partnerem ustaliliśmy sobie pewną kwotę do jakiej licytujemy Nevadę jak i Niagarę. No i z racji, iz na poniżej minute przed zakończeniem cena (16400 bodajże) była w zakresie naszego budżetu (20 000) wpisaliśmy 18 tyś, żeby chwilę przed podbić aukcję. W ostatnie 7sek przed zakończeniem partner kliknął przebij (kwotą 18 oczywiści, bo kwota najwyższa dalej była 16400) serwer zblokowało, kliknął 2x po czym przez sekundę pokazała mu się kwota 27 250 i takim oto sposobem na nasze nieszczęście jesteśmy zwycięzcami licytacji 7 tys ponad nasz budżet bo w ostatnich sekundach ktoś podbił cenę o 10 tys do góry i automatycznie przeskoczyło nasze podbicie. 🙃

Wrzuciłam ją w ogłoszenia od razu, aby zobaczyć czy będzie duże zainteresowanie koniem, czy kombinować 7 tys i wyjść choć grosz do przodu, czy tracić wadium.
Są 24h na zapłatę za wylicytowanego konia.

Pozdrawiam wszystkich i życzę dobrej nocy 😇 mam nadzieję, że rozwiązałam zagadkę pojawienia się konia w ogłoszeniach
Antkowa nikt nie kwestionuje tego że koń jest wystawiony na sprzedaż, bo przypuszczam że sporo osób tak zrobi po kupnie tych koni - ja też to planowałam ale nie udało mi się wylicytować niestety. Bardziej chodziło o to, że nawet nie są zmienione zdjęcia, koń nie jest w nowym domu itd a już na sprzedaż leci 🙂
Patrząc na ceny koni, jeśli będzie z nią wszystko okej, powinno być spore zainteresowanie 😀
azazu93, To teraz wiadomo dlaczego przed przyjazdem do nowego domu koń został wystawiony 😉
Ja w podobny sposób wygrałem licytacje auta w Anglii. Zdarza się.
Czy ktoś wie za ile sprzedała się klacz Melody?
Na zakończenie licytacji - kulejąca dwulatka - 33 000 zł. Ludzie zwariowali.
Nie zdziwię się jeśli takich przypadków jak z Nevada może być więcej. Sama kiedyś na allegro przebiłam samą siebie bo też miałam chwilowy freeze kompa 😅
gajara18   "Konia strzeż się z tyłu, psa z przodu, a kobiety
28 kwietnia 2021 23:15
Daleko nie trzeba szukać klacz Pianka z dzisiaj 72 tysiące🙃 Chyba drobna pomyłka o 64 tysiące złotych .
A ta Pianka to kucyk?
gajara18 może ktoś chciał dać 7200 ale źle zera policzył 🙈
Ja za to jestem pozytywnie zaskoczona organizacją odbioru koni - szybko, dokumenty gotowe, sprawdzanie chipa i do domu.
Ale zabawne uczucie kupować konia po opiniach i 2 zdjęciach - gdyby nie to, że akurat trafiłam na okazję to bym się nie podjęła. W naszym wypadku koń kompletnie inny niż na zdjęciach (budowa/wygląd ogólny) - ale zaskoczenie mega na plus, jednak co może zrobić perspektywa. 🤣

Z ciekawostek mogę powiedzieć, że obserwowałam licytację około 60-70 koni, za te wszystkie konie (nie licząc tego za 180 tyś) wyszła mi cena 1 352 643 zł, więc suma niezła o ile wszyscy zapłacą zadeklarowaną kwotę. Nie ma w tym kucy m.in.
azazu93, myśle, ze raczej na pewno.
Melanie, A którego konia udało Wam się kupić?
lilithhh, Indianę.
Ceny na danej licytacji oszołamiające. Nasuwa się myśl, że poszczególne konie były licytowane za wszelką cenę. Podstawieni ludzie właściciela??? 🤔
może jest więcej takich przypadków przypadkowego przebicia ceny i koniec końców wcale te konie za tyle nie pójdą?
Constantia   Adhibe rationem difficultatibus
29 kwietnia 2021 21:35
vanilia to nie są ludzie podstawieni, bo właściciel siedzi w areszcie i nie można się z nim kontaktować.
gajara18   "Konia strzeż się z tyłu, psa z przodu, a kobiety
29 kwietnia 2021 22:16
A ta Pianka to kucyk?
barnabik,
Tak to kuc .
azazu93 Dlatego napisałam żę drobna pomyłka o 64 800zł 😝
donkeyboy   dzień jak codzień, dzień po dniu, wciąż się dzieje życia cud
29 kwietnia 2021 22:46
<b>vanilia</b> to nie są ludzie podstawieni, bo właściciel siedzi w areszcie i nie można się z nim kontaktować.
Constantia, no ale jakoś inne „wiecej warte” konie z KJ Zbyszko zostaly przechwycone przez słupy i chyba nawet wiszą tutaj w ogłoszeniach. Ktoś wcześniej wrzucał. Co stoi na przeszkodzie żeby poszli i podbili ceny innych w takim razie.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się