Jak zamawiać z HOOKS do Polski?

A czy w koronach to nie wyjdzie taniej?  👀
Niestety do Polski nie wysyłają z tej strony gdzie ceny podane są w koronach.
Ostatecnie w srode robię zamówienie. Dzisiaj porozsyłam dane do przelewu i kwoty jakie trzeba przelać. Jeśli nie dostanę potwierdenia przelewu lub samego przelewu nie robię zamówienia dla danej osoby.
Robi ktoś jeszcze zamówienie ja jestem chętna. 🙂
Ile czeka się na takie ogłowie?
Ten łaciaty jest  identyczny jak mój Kajzer brat bliżniak chyba 🤣
Jaki jest średni czas oczekiwania na przesyłkę z Hooksa? Ktoś powie? :kwiatek:
ashtray, nie ma czegoś takiego jak średni czas. Zależy wszystko czy mają na stanie.
MagBan93   Hennowata rudość :]
18 września 2013 17:56
Zbiera się ekipa na zamówienia?
Dawno na Hooksa nie wchodziłam, nowość/ nie nowość, ale wreszcie jest po angielsku! Czyli po ludzku 😉
Z której strony będziesz robiła zamówienie? Z tej? Całkowicie nie orientuję się w temacie tego sklepu ale chyba jest jeszcze jedna jakaś strona?  👀
http://www.hookseurope.com/
Jak się sprawują derki stajenne z Hooksa ?? Testował już ktoś ?
Dava   kiss kiss bang bang
18 września 2013 20:16
Jak się sprawują derki stajenne z Hooksa ?? Testował już ktoś ?


ja mam/miałam (nie zostały tylko ze względu na rozmiar). super uszyte, nic się nie niszczy id 🙂
Niedługo minie miesiąc jak czekam na swoją paczkę. Mam nr przesyłki i mogę śledzić jak paczka wędruje. Nie rozumiem czemu najpierw ze Szwecji poleciała do Finlandii, a z Finlandii znowu do Szwecji.
Dava, a jak rozmiarowo wypadają ? Szczególnie przód mnie interesuje, miejsce na szyję, bo z tym zawsze u mojego konia jest problem.
Dava   kiss kiss bang bang
19 września 2013 11:17
Wydaje mi się, że standardowo. Mój koń nosi z każdej firmy rozmiar 155 i jest ok. Nie za ciasne, nie za luźne  😉
Klami ja mam taką derę w rozmiarze 155 http://www.hooks.se/product.aspx?productid=600438&deptid=112&sortType=sortPopularitet&sortOrder=DESC jak to Ci coś pomorze to mogę pomierzyć
Dava   kiss kiss bang bang
19 września 2013 12:08
Louisa o jaaa choruję na tą derę. jak się sprawuje? czym jest wykończona od wewnątrz? (podszewka bawełniana, polarek?)
Jeszcze czeka, była tylko przymierzona, zobaczę czym jest podszyta, bo oglądałam ją jak przyjechała i przymierzałam, ale nie pamiętam czymś śliskim chyba. Kupiłam latem na wyprzedaży za połowę jej kwoty w innej wersji kolorystycznej  😉

Ale pierwsze wrażenie było WOW  😍 wykonanie, rozwiązania wszystko na plus

Wieczorem obmacam to napiszę
Dava   kiss kiss bang bang
19 września 2013 12:22
Najlepiej na wyprzedażach jak wszystko jest przynajmniej 50% taniej  🙂

Super byłabym bardzo wdzięczna  :kwiatek:
Hooks jak zrobi wyprzedaż to faktycznie jest wyprzedaż. Kolega który mi tam kupuje rzeczy mówi że szwedów też te wyprze ruszają i prawdziwe tłumy tam są i towar mega szybko znika, Ja tą derę chciałam 145 ale były już tylko 155, na szczęście pasuje dla "małej" (może nie tak idealnie jak 145 cm, ale jest ok) jak nie nosiłaby ją "duża"
Louisa, byłabym bardzo wdzięczna. 😉 Z tym moim smokiem mam straszne problemy z derkami. Wiele modeli musiałby mieć 165 żeby go z przodu nie dusiło, a nie może mieć 165, bo nie jest tak długi i by mu ta dera po stawy skokowe wisiała. :/
A tak na marginesie, jakbys planowała cos zamawiać w najbliższym czasie, to szepnij proszę słówko jesli mogłabym sie podłączyć.
No właśnie bym chciała, ale coś kolega mi nie odpisuje  🤔 Podpytam się jego dziewczyny kiedy się wybiera do Pl - ogólnie fajny układ on kupuje to co dostanie na liście i dopiero wtedy mu przelewam kasę za zakupy, nie muszę się bić z Hooksem o zwroty i szukać przesyłek. Kilka osób podłączyło się swojego czasu do mojego zamówienia i ich kasa też czekała u mnie na koncie aż wszystko będzie kupione.
Swoją drogą to przewinęła mi się przez ręce zimówka hooksowa i wykonanie było bardzo fajne, podobnie polarówka z kapturem i plandeka bez podszycia - letnia przeciwdeszczowa. Trwałość też bardzo ok.
Klami, to zamów sobie derkę pod wymiar dla Ogóra 🙂 nie będzie problemów z rozmiarówka 😉
Louisa brzmi fajnie. Jakby rozmiarowo tez było ok to w ogóle super. Także jakbyś zamawiała to proszę pamietaj o mnie, z checia sie podczepię pod zamówienie. 😉  :kwiatek:

Puma, problem w tym, że mi sie podobaja te wszystkie kratki krateczki, ciekawe pikowania, herby itp. Jakbym zaczęła zamawiac takie zabawki na wymiar to zbankrutuję. 😉
ChingisChan   Always a step ahead! :)
20 września 2013 15:45
Klami co do kratek krateczek to byś musiała chyba sama kupić materiał ale hafty i herby można załatwić 🙂. W Caballu jest teraz szał na haft, na derkach też można 🙂.
MagBan93   Hennowata rudość :]
28 września 2013 13:33
Będę robić zamówienie z http://www.hookseurope.com/
Zbieram chętnych i próbujemy przebić 300euro na darmową przesyłkę do Polski. W Łodzi będzie można odebrać osobiście, z innego miasta dochodzi tylko koszt wysyłki u nas w kraju.
Jeszcze potrzebujemy chętnych za ok. 136 euro.
Zainteresowani na PW.
Chciałabym przypomnieć o wspólnym zbiorowym zamówieniu z hooks, cały czas chcemy dobić do 300euro na darmową przesyłkę. Jeśli jesteście zainteresowani to pisać do MagBan93 (post powyżej) . Wejdźcie popatrzcie, są tam naprawdę fajne rzeczy których nie ma w polskich sklepach 🙂😉
Czy będzie ktoś w najbliższym czasie robił zamówienie z HOOKS? Chciałabym się podłączyć, sprawa nie jest pilna. 😉
Dava   kiss kiss bang bang
07 grudnia 2013 15:52
Czy ktos pamieta kiedy zaczynaja sie wielka wyprz zimowa w hooksie? Cos mi swita ze po nowym roku, a mowia ze miedzy swietami, a nowym rokiem 😉
Nie moge znalezc maili a zamowieniami niestety ;(
Robi ktoś teraz jakoś niedługo zamówienie? Była bym zainteresowana ogłowiem...
ash   Sukces jest koloru blond....
09 grudnia 2013 09:15
Quanta robi, albo robiła teraz.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się