Jak zamawiać z HOOKS do Polski?

Kolega będzie wracał na początku stycznia ze Szwecji samochodem i będzie w hooksie robił zakupy wiec można się do mnie podłączyć  😉
Jestem nowa w tym wątku więc nie bijcie. 😉 Czy będzie ktoś robił zbiorowe zamówienie z Hooksa? Chciałabym się podłączyć. 🙂
vissenna   Turecki niewolnik
15 stycznia 2014 12:06
W poniedziałek się wybieram do sklepu Hooksa w Aarhus, będę wysyłała sprzęt do Polski, można się podłączyć. Koszt paczki do Polski to 150zł którym możemy się podzielić  + koszt paczki na terenie Polski. Mam konto walutowe, więc koszt przewalutowania kasy nie będzie duży...
Ja jestem chętna, jeżeli zamówi z 10 osób, bo 150 zł za wysyłkę to za dużo.
Moja koleżanka zamawiała z Hooks'a na początku stycznia ogłowie + obrożę dla psa i zapłaciła 9,5 euro..
Skąd pojawia się tu cena 150 zł?
Dokładnie, ja też tak jak Sivens. Bo 150 zł to mega dużo...
vissenna   Turecki niewolnik
19 stycznia 2014 14:30
Paczkę będę nadawała prywatną firmą transportową, bo za 30 kg (dużo ciężkich rzeczy idzie) pocztą zwykła byłoby drożej...
domiwa   W poszukiwaniu prawdy, mojej prawdy...
27 stycznia 2014 21:22
Planuje ktos zamowienie z hooksa? Zakochalam sie w jednym oglowiu😀
Właśnie ja też mam plan kilka rzeczy zamówić , więc może sie uzbiera kilka osób.
Jeżeli będziecie zamawiać to je też sie chętnie przyłącze. :kwiatek:
To może już zamawiamy, jeżeli mamy 3 osoby? troche zależy mi na czasie , a zanim to przyjdzie troche minie, co wy na to?
Ja też chętnie, a ktoś się podejmie? 😉
domiwa   W poszukiwaniu prawdy, mojej prawdy...
28 stycznia 2014 20:52
Jestem za😀
Ja też jestem za , tylko trzeba znależć chętnego do zrobienia tego zamówienia . Ja nie mam tej karty platniczej, może ktoś  ma i zrobi to  wiele szybcieej  niż jakby trzeba było pytać po wszystkich znajomych .
Ja też mam największy problem z karta płatniczą, bo takowej nie posiadam ale jestem bardzo chętna na wspólne zamawianie.
napiszcie mi co chcecie na priv ja postaram sie coś zdziałać. bo zależy mi na czasie
jakby ktoś zdecydował się zrobić to zamówienie to ja też byłabym chętna na jedno ogłowie🙂 w ogóle jak teraz patrzę to oni mają darmową wysyłkę, może by to jakoś przeszło też do nas i byłyby mniejsze koszty?
domiwa   W poszukiwaniu prawdy, mojej prawdy...
02 lutego 2014 20:08
Oprocz mnie jeszcze moja znajoma z poza forum by cos chciala.
kermit   Horses horses everywhere ..
06 lutego 2014 08:19
No to kto zbiera zamówienie ??
ja tez chętnie!
Czy ktoś miał Hooksowego side pulla? Jaki on właściwie wypada bo widzę, że nie ma rozmiarów... 🤔
deborah   koń by się uśmiał...
20 marca 2014 09:18
ja tez chciałabym coś z Hooksa. jeśli nikt nie będzie chcetny do zorganizowania zamówienia sama zamówię.
Condina   Charakter, Charisma, Klasse.
28 marca 2014 09:41
deborah ja bym cos chciala.... , jest jeszcze ktos chetny?

a jak z jakoscia Hooksowej skory w oglowiach?
Londstreet   Biszkopt z czekoladą
28 marca 2014 11:31
W moim ogłowiu skóra jest super, miękka, nie marszczy się, a nie smaruję często. 😉
Ja też bym cos zamówiła  🙂
skóra w oglowiach jest super. miekka i nie niszczy sie zbytnio 😉
też się chetnie podłącze do zamowienia  :kwiatek:
Szkoda, że dopiero dziś są chętni... Zamawiałam pare dni temu .. :P
Jak ktoś się do niedzieli zgłosi, max 2-3 osoby to mogą się do mnie dołączyć. Zasady jak zwykle, najpierw przelew, potem zamawiam. Rzeczy będą za ok 2-3 tygodnie, może dłużej. Jak coś nie przyjdzie, kasę zwracam.

Proszę o pw 😉
będzie ktoś zamawiał z HOOKSA ??  🙂
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się