Kącik ŁODZIANINA (Łodzianie, Łódź i okolice)

Notarialna, Kermit dobrze mówi. Bez obrazy,ale musisz dobrze czytać tu na stronie Gajewnik jest kalendarz zawodów ale z 2009r. 😉 i zawody w Gajewnikach są 29-30 maj.
Notarialna   Wystawowo-koci ciąg. :)
21 maja 2010 18:52
maladziewcynka, O matko x.x Faktycznie. x.x Na stronie pzjtu nie mogłam znaleźć wiec posłużyłam sie kalendarzem z gajewnik ;-)
Na stronę Gajewnik trzeba bardzo uważać,gdyż często wprowadza w błąd. Jak by ktoś chciał kalendarz zawodów na ten rok z regionu Łódzkiego to tu:http://www.swiatkoni.pl/news-display/1592.html
sei   . let's grow old together & die at the same time .
21 maja 2010 20:03
kermit, tutaj jest migawka z zawodów o której mówisz: http://www.tvp.pl/lodz/informacyjne/informacje-sportowe/wideo/21052010/1839367 od 2:11

a tutaj wcześniejsza z niższych konkursów: http://www.tvp.pl/lodz/informacyjne/lwd/wideo/15052010-0-1730/1802725 13:13 😉

aktualny kalendarz dla regionu łódzkiego jest też zawsze na stronie OZJ: http://www.ozj-lodz.pl/ozj_kalendarz-2010.pdf
Ja w sumie jestem ze Rzgowa, ale to przy Łodzi jest! Chciałabym strasznie jakieś foty, niestety nie ma nikogo kto mógłby mi je zrobić, może ktoś z was jest chętny? ^.*
moge ci zrobic  😉 bede 1 dnia , a 2 zobacze

bede jako luzak ale wezme aparat to pocykam  😉

Notarialna   Wystawowo-koci ciąg. :)
21 maja 2010 21:59
Wiecie co? Ja coraz poważniej się zastanawiam nad zrobieniem prawka. Wkurza mnie już niemobilność, a samochód by się przydał chociażby na takie wypady...
sei   . let's grow old together & die at the same time .
22 maja 2010 00:54
ja mam prawko i nic mi po nim bo samochodu brak  😵

odechcialo mi sie zawodow  😲 wizja niezaliczonej sesji przytlacza  😂 ale i tak jedziemy 🙂 koniowaty razem z drapaczyńskim karli w jednej bryce  👍
Notarialna   Wystawowo-koci ciąg. :)
22 maja 2010 01:04
Znam ten ból. teraz nagle taaaak dużo zawodów się zrobiło, taaakie ciśnienie na robienie fot i sprawdzanie możliwości obiektywu, a tu sesja za pasem. 😵
A dodatkowo czeka mnie czerwcowy długi weekend u znajomych w stajni. Ja po ich imprezach dochodzę do siebie przez dwa dni. A niby do prawa miałam się wtedy uczyć 😂
Cześc
Czy ktoś z Was ma może numer do instruktorek rekreacji z Oleńk (zapis na jazdy)? będę bardzo wdzięczna.
Jak tam nie zalewa nikogo? ja na szczęście mieszkam w bloku  🙂
mam nadzieję,że od czwartku przestanie padać.! musi przestać.
Haloo.. Znowu jakaś grobowa cisza.
[quote author=Con-chan link=topic=1096.msg594910#msg594910 date=1274541275]
Cześc
Czy ktoś z Was ma może numer do instruktorek rekreacji z Oleńk (zapis na jazdy)? będę bardzo wdzięczna.
[/quote]
Monika 506931143, Kasia 664018219
W dniu dzisiejszym obok jednej z przeszkód na parkurze w stajni "Oleńka" znalazłem cenny przedmiot, być może również o wartości sentymentalnej  . Najprawdopodobniej został on zgubiony przez osobę startującą w zawodach skokowych w dniu 15 maja. Kontakt na gg 4554756
Więc, kto się wybiera do Gajewnik na zawody.?
Notarialna   Wystawowo-koci ciąg. :)
25 maja 2010 19:40
Jak uda mi się załatwić transport to jadę na dwa dni 🙂
sei   . let's grow old together & die at the same time .
25 maja 2010 20:02
my z rudym odpadliśmy. nie w formie jesteśmy i sesja.
a u mnie z nauką tak że trzeba  🤬 i patrzeć czy równo puchnie  😂
trzymamy kciuki za startujących znajomych 😉 szczególnie karlę i drapazyńskiego  😅
To ja też trzymam mocno kciuki za Karlę  🙂 🙂 😀 😀
a ja sie chyba zalamie albo baranka strzele o sciane
pilnie szukam kogos do spolki na transport w piatek  przed 16 do tych zas..Gajewnik...w razie co mam nocleg dla wlasciciela konia z piatku na sobote...
sei   . let's grow old together & die at the same time .
25 maja 2010 22:45
a ta dziewczyna co miała z tobą jechać zamiast mnie?  👀
nie pasuje mi wyjazd z Lodzi o 18 i dojazd do gajewnik na 20...
to kogo jutro zobacze w Gajewnikach?
mam nadzieje, ze dojade z Drapciem, Asia i Fango
Drapcio odbijal mi sie tak w srode ze...o jezuuu ale mam zajebistego konia!! nawet wode, z ktora ma zawsze problem ( nawet go leczyli w swiecie koni z dr Marchwickim😉) pokonal jak burza 🏇 przyjrzal sie i nogi na uszy zalozyl😀😀 normalnie obled kochani!
jade sie otrzaskac, zobaczyc jak to jest na wyjezdzie, zaliczyc kolejny parkur, kon jedzie sie pobawic, polansowac (jak to prasowa gwiazda) przypomniec sie na parkurze. Gniady jest tak glodny skokow, ze czasem mam problem z utrzymaniem go w dojezdzie, jara sie jak mlodziak😀
jak niczego nie spiernicze to bedzie dobrze, ale ze mna to roznie bywa...nie te umiejetnosci jeszcze i nie ta glowa niestety...
wszystkim trzymajacym kciuki bardzo bardzo dziekuje- to strasznie mile dla osoby, ktora w Lodzi jest od niedawna🙂
mam wolne miejsce w pokoju z sob na niedz- 55zl w razie co 0608384668
Notarialna   Wystawowo-koci ciąg. :)
28 maja 2010 11:08
Ja mam jednak problem z transportem 🙁
Moze uda mi się coś wymyślić...

edit: mam transport  😅
Notarialna   Wystawowo-koci ciąg. :)
29 maja 2010 21:18
Przepraszam za post pod postem, ale skoro nikt nie pisał nic, to ja napiszę 🙂

Karla siedzi w Gajewnikach od wczoraj, ja dołączyłam dzisiaj.
Poszło rewelacyjnie! Przejazdy na czysto, bez pkt karnych. Drapek przed startem był nieźle nakręcony, rozbebeszał swój boks równo. Na parkurze szedł szybko, nakręcał się jeszcze bardziej, widać, że było mu mało 😁
Ale pokazał na co go stać 🙂

Jeśli ktoś chce zdjęcia SWOJE z Gajewnik (tak, tak, z niedzieli też będą) to piszcie na maila: justyna_kro2poczta.fm , a jakoś się dogadamy 🙂
To ja czekam na dalsze relacje  😀

edit: http://www.fotodudek.pl/30052010gajewniki/index.html  pan Maciek nie zawiódł  🙂
Notarialna   Wystawowo-koci ciąg. :)
06 czerwca 2010 19:20
To kto z Was będzie w ŁKJcie 12.06?
Ja będę jako fotograf i kibic 🙂
Gniadoszka   Przyjaciel to mało ... to członek rodziny ...
07 czerwca 2010 15:47
Dziewczyny ... potrzebuję wypożyczyć bukmanę na tydzień (przełom sierpnia i września).
Znacie kogoś, to wypożycza albo po prostu mógłby pożyczyć w tym okresie?
Znalazłam jedną firmę, ale cenią się 130zł/doba  🤔, więc już zwykły transport wyszedłby taniej.
A może któraś chętna na wspólny wypad z koniorami w pomorskie?

Pzdr!
Notarialna   Wystawowo-koci ciąg. :)
07 czerwca 2010 16:08
Gniadoszka, Uderzaj do p. Zdzisława Grabowskiego. On jest przewoźnikiem, ale nie wiem czy użycza. Robi objazdy całej Polski, a w Łodzi i okolicach to chyba jeden z lepszych przewoźników.
kermit   Horses horses everywhere ..
07 czerwca 2010 16:34
Z Grabowski nie jest jakoś szczególnie tani.
patataj   tyle smaku - we fraku
07 czerwca 2010 16:45
Gniadoszka, wasz właściciel stajni przecież miał buchmanę, nie możesz od niego pożyczyć?
Grabowski nie ma swojej bukmany. Jeżeli potrzebuje przewieźć więcej niż 2 konie to doczepia do koniowozu bukmanę, którą sam pożycza.
A tani rzeczywiście nie jest  🙄
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się