Kącik Ujeżdżenia

Mnie też to wkurzyło. Miałam mieć start o 17.50 miałam o 19.
świetnie... jechałam po ciemku, wjeżdżając na linię środką ledwo widziałam literkę C, a mój koń by przerażony czarną otchłanią w budkach.... szkoda, bo tak fajnie się zapowiadało.
No niestety jak się dopisuje zawodników na ostatnią chwilę to później wychodzą takie kwiatki.
Nie mówić ju z o pakowaniu konia do przyczepy, gdzie nie ma na placu światła i jedynym były światła mojego samochodu...


Koniczka   Latam, gadam, pełny serwis! :D
23 września 2012 07:35
Mo B., wiesz to marna pociecha. Ale raczej Koryta nie zajmą u mnie wysokiej pozycji na liście zawodów do brania pod uwagę. Wolę jeździć w miejsca, gdzie do obsługi zawodów są zatrudniani profesjonaliści i nie ma takich atrakcji dodatkowych.
Przepraszam, ale ostatnio na zawodach w Bajardo była dokładnie taka sama sytuacja - po pierwszym dniu zawodów pojawiły się pod koniec dnia listy startowe przy biurze na następny dzień. Na całe szczęście coś mnie wieczorem tknęło żeby sprawdzić jeszcze raz listy w mailu. Gdyby nie to, to przyjechałabym na miejsce następnego dnia w momencie swojego startu  😉
W Korytach wynikało to z tego, że w piątek nagle rozdzwoniło się milion telefonów, że ten na tą nie dojedzie, że ten musi się przełożyć na później, itd. w sobotę od rana było to samo, "przyjedziemy później" "czy da się nas wcisnąć na koniec?". Sporo osób też w ogóle nie przyjechało, stąd też część nieprzewidzianych zmian.  Zmiany zrobili późno, o 18 były na stronie GH, ale ja już np przywykłam do tego, żeby sprawdzać listy po setki razy. Nieważne gdzie jadę.  Tylko właśnie szkoda, że na ŚK nikt tego nie zmienił.
W niedziele było sprawnie, tylko że LL było konkursem nr.7 i zaczęło się dopiero przed 15 😀

Petit, szkoda, że nie doczekałam Twojego przejazdu, ciekawa byłam. Ale po 11h na deszczu, wietrze, z mokrymi skarpetkami i skostniałymi paluchami i perspektywą pępkowego wieczorem.... uprosiłam, żeby puścili mnie przed C. Jak poszło?
No troszkę szkoda, że akurat konkursy dla amatorów tak poszatkowano w ostatniej chwili- debiutanci i tak mają sporo stresu, dodatkowe atrakcje pt zdążę-nie-zdążę nie są w takiej sytuacji potrzebne. To, że przykładowo ja nie dzwoniłam dzień wcześniej nie oznacza, że nie ma to dla mnie znaczenia, że przerwa między przejazdami rozciągnie się z 2h do ponad 3, bo ktoś poprosił o przesunięcie jego przejazdu dla swojej wygody...Jeszcze opóźnienie w jakiś przyzwoitych granicach byłoby do przeżycia, natomiast w drugą stronę- trochę ała.
Jedzie ktoś do aromeru?🙂
Koniczka   Latam, gadam, pełny serwis! :D
25 września 2012 17:33
Prawdopodobnie ja się pojawię 🙂
moze zdarze cos obfocić ja jako luzak jade jeszcze🙂
Koniczka   Latam, gadam, pełny serwis! :D
25 września 2012 20:13
Ja startować nie będę - jadę pomóc w rozprężeniu klientce 🙂
Kto się wybiera na MPMK-A na Partynice?

Ja chyba będę jutro  👀
Ja będę w niedzielę ! :-) Focić oczywiście i trzymać kciuki za Corne i Katronę 😉
Ja też w niedzielę. Kciuki za te same konie co whitemoon071 będę trzymać  🏇
ja byłam dziś, będę jutro i w niedzielę na MPMK
Powiem że mnie interesują ogólnie 4 latki i powiem że poziom bardzo niski. Jeden koń był fajny i to z hodowli zagranicznej...
mam pytanie a'propo Koryt.
czy może wiecie - kim jest dziewczyna/kobieta mająca w Korytach konia - gniady z cienką strzałką długą na głowie, pad niebieski Anky, jeździ ona w brązowych oficerkach, długie włosy ciemny blond, koń wałach
mam jej kilka zdjęć z jazdy i chętnie bym przesłała
więcej opisu musisz dodać bo ja mam na myśli w tym momencie 4 osoby, które pasują do opisu 🙂
sei   . let's grow old together & die at the same time .
28 września 2012 21:22
trzymam kciuki za Celtica 🙂
będę w niedzielę i liczę na dobre zdjęcia. przy okazji... jak dojechać z dworca na partynice? ląduję we wrocku jakoś 6:20
sei, 113 pod samą bramę
sei   . let's grow old together & die at the same time .
28 września 2012 23:03
dziękuję ci bardzo  :kwiatek:
[quote author=abrakadabraś link=topic=11.msg1537598#msg1537598 date=1348861265]
więcej opisu musisz dodać bo ja mam na myśli w tym momencie 4 osoby, które pasują do opisu 🙂
[/quote]

dzieki, już namierzyłam i foty wysłałam
Sei - jaki konkurs jedziesz? Ja będę na 4 i 5 latkach na pewno, więc mogę coś porobić 🙂
sei   . let's grow old together & die at the same time .
29 września 2012 19:31
zna ktoś wyniki z dzisiaj?  👀
whitemoon071, jadę robić zdjęcia już na 4 latkach (mam nadzieję) 😉
Koniczka   Latam, gadam, pełny serwis! :D
29 września 2012 19:33
sei, Czy mogłabym prosić o zdjęcia klaczy Tara pod Jarosławem Wierzchowskim?
sei   . let's grow old together & die at the same time .
29 września 2012 19:45
jasne 🙂
jak zawsze postaram się robić zdjęcia wszystkim 😉 trudno jest dojść z aparatem do czworoboku czy normalnie tam gdzie jest trawa można???
zaraz wydrukuję sobie listy startowe.
niestety 'mój' koń tych zawodów bez finału. a już liczyłam na ładne rude zdjęcia  🙄
są już u nas na fb
sei wnuka Burgunda mi zrób plisss🙂
a Tara mrau... po tatusiu i mamusi cudeńko ruchowe🙂
sei   . let's grow old together & die at the same time .
29 września 2012 20:37
Karla, jest szansa na tego wnuka 😉 prawdopodobnie ominę tylko 6cio latki hod. zagramanicznej. ale to zależy od autobusów jeżdżących na dworzec. pociąg powrotny mam 16 z małym hakiem
Koniczka   Latam, gadam, pełny serwis! :D
29 września 2012 20:48
Karla🙂, to koń mojej koleżanki ze stajni 🙂 Cukiereczek po prostu!
Tarę znam z ZT🙂 hodowcę tyż, ja byłam zauroczona tym koniem bo odstawała od tych krajowych kucyków wszystkim!
Co to się stało w tym roku że tak mało koni było na MPMK?
W 6io latkach zawsze było skromnie ale nie aż tak?
A w 5cio żeby było 6 koni polskich i 5 zagranicznych?
Koniczka   Latam, gadam, pełny serwis! :D
04 października 2012 16:51
Podniesione zostały wymogi kwalifikacyjne - do tego roku 4 latki musiały zrobić 2 razy 6,8, a 5 i 6 latki 6,5. Od tego roku wszystkie muszą zrobić 2 razy 7.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się