Zdjęcia z wypadów w teren. Reaktywacja tematu!

derby   "Pamiętajcie, tylko spokój Was uratuje."
11 kwietnia 2014 08:36
Wczoraj taka pogoda Monia, że nie miałam odwagi nawet z domu wyjść, hihihi
Za to dziś jedziemy po obiedzie z C do sąsiedniej stajni rekreacyjnej w odwiedziny i zostajemy tam do jutra.

Mamy tam ok 10km, ale 2 km czeka nas w ręku przez most i asfalt- tego najbardziej się boję biorąc pod uwagę naszych kierowców.
Livia   ...z innego świata
11 kwietnia 2014 08:45
monia, ja odpuściłam, cały bity dzień lało, ale wybieram się już na pewno dziś na spacer 🙂
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
11 kwietnia 2014 09:24
JARA trochę OT, ale miło widzieć Cię na koniu. Fajnie, że po tylu latach wróciłaś  😀 Pamiętam jak się zapierałaś, że na Herszta nie wsiądziesz  😁


No to pacz 😎


Oczywiście zapierałam się tak jeszcze 1,5 roku (odkąd byłaś z nami w Ozorowicach :hihi🙂, teraz dalej się zapieram. Przy moich zerowych umiejętnościach Księciunio jest koniem klasy GP 😎

[quote author=JARA link=topic=114.msg2060317#msg2060317 date=1396811656]
monia, po 15latach znow w siodle, strasznie mnie to cieszy! 🙂

Na pewno zakwasy były na maksa  😂  to teraz systematycznie dodawaj zdjęcia  😜

[/quote]

Pierwsza jazda po 15 latach to było 10 minut stępa na lonżowniku. Nie mogłam po tym 3 dni chodzić, nie mówiąc u tym żeby usiąść na wc 😂
I nie powiem, że nie zostałam na tego stępa zmuszona! Dzięki temu, ze Rosek kazała mi wsiąść na Hegemonie stwierdziłam, że "na wiosnę poszukam jakiejś szkółki dla siebie". "Niestety" według Rosek wiosna to nie wiosna w maju czy czerwcu, tylko wiosna przyszła już w lutym 😵
Więć jeździłam na Roskowej Hegemonii, na oklep na Rosie (fot 😉 )


Później był "arabowy" epizod, a teraz jest Rudy okres w moim życiu 😍

I mam nadzieję, ze już tak zostanie 🙂
Odpuściłam, aczkolwiek wraz z późniejszą porą pogoda robiła się coraz przyjemniejsza. Mogłam iść chociaż na spacer. Cóż, innym razem.
derby nic przyjemnego jeździć po drogach, kierowcy są tak piź...  że szkoda gadać.

Livia to czekam na zdjęcia, na pewno ktoś Ci pstryknie  😜

Być za to dziś będzie ładnie to do dzieła  😀

JARA Dobrze, ze ten pierwszy etap masz za sobą, teraz tylko zostało śmigać konno .
Livia   ...z innego świata
11 kwietnia 2014 16:19
Jara, super! Odzywaj się częściej w tym wątku 🙂

monia, no i jak na złość nikogo nie spotkałam 😉 Ale byłam, pojechałam na oklepowy spacer (koń super, mimo że po wolnym 🙂😉, i pogoda dzisiaj jest cudowna! Warto było wczoraj odpuścić 🙂.

Konio:



I słit focia w lustrze:



Przy okazji, mój koń obchodzi dzisiaj dziewiąte urodziny, sto lat dla niego i żeby zawsze był taki kochany jak teraz 💘
derby   "Pamiętajcie, tylko spokój Was uratuje."
12 kwietnia 2014 08:54
Livia sto lat dla niego!

My wczoraj dojechałyśmy, asfalt był zadaniem- ale żyjemy🙂




monia ładnie było i jest nadal, ale mam dziwną godzinę, co by stawić się w pracy zatem nie dam rady. A na szybko też nie lubię, wolę spokojnie do sprawy podejść. Poza tym, tereny w lesie zawsze u mnie trwają od dwóch godzin w górę.
Livia sto lat dla niego!
derby ale macie ładne tereny 😉 ale gdybym ja swojego konia prowadziła tak drogą to i ona i ja byśmy zeszły na zawał.. bo moja to panikara
Livia   ...z innego świata
12 kwietnia 2014 19:47
derby, Być, bardzo dziękuję w imieniu konia 🙂

Dziś znów byliśmy, wrzucam tylko jedno zdjęcie, żeby nie zaśmiecać 🙂

Livia,  jak w bajce 😍
derby tereny piękne a droga z horroru  🤔  ja bym chyba szła rowem  😂 

Livia sto lata dla chłopa  😜 

Być to szalejesz w tym terenie, tyle chodzić z koniem, podziwiam  😉 
Bo lubię.
Również biegam, bardzo często ścigając się z koniem. One obyte zatem zrównają się ze mną w łagodnym galopie i zadowolone, a ja przebieram nóżkami ile mogę. Zawsze zaliczamy strachy, co by zwierzę było pewniejsze następnym razem. I standardowe pod górkę i z górki, kilka razy.
derby   "Pamiętajcie, tylko spokój Was uratuje."
12 kwietnia 2014 22:14
monia tak jak mówisz....jak z horroru. Za to dziś powrót nawet sprawnie nam przeleciał. C pewniejsza, autka jej nie ruszały- nie było za wielkiego ruchu- także całe już w domu;d


Bardzo fajny wypad, muszę się częściej z C wybierać w takie odwiedziny🙂
Witam w tym temacie 🙂
Derby, jak zawsze śliczna  😍
Pozdrawiam z Areną  😉






No i na koniec kłus, którego nie mogłem wysiedzieć w skokówce  😂

Livia   ...z innego świata
13 kwietnia 2014 10:21
Watrusia, dziękuję :kwiatek:

monia, dziękuję w imieniu konia :kwiatek:

derby, jak fajnie wam w warkoczykach! 🙂

korysindex, witamy w gronie terenowców 🙂

U mnie dziś też już rundka leśna zaliczona, trafiłam na piękny, słoneczny poranek. A teraz widzę, że się strasznie zachmurzyło i prognozują deszcz. Miałam szczęście chyba 🙂
iwona9208   Konie to choroba, z której nie da się wyleczyć.
13 kwietnia 2014 10:38
derby a młoda została sama czy też zabrałaś?  🙂
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
13 kwietnia 2014 14:01
Co tutaj się dzisiaj działo 😉 ?






JARA jak Cie Rosek przekonala zeby po 15 latach przerwy w jezdzie wsiąsc na Hege? Co tam pijecie albo palicie mocnego?!?! 😜 Zostacie troche dla mnie 😉
derby, ale przepięknie! Dech zapiera!
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
13 kwietnia 2014 19:12
vill_18, po prostu kazała mi wsiąść 😉 A Hege jest teraz bardzo grzecznym koniem 🙂
derby   "Pamiętajcie, tylko spokój Was uratuje."
13 kwietnia 2014 20:28
Livia, Burza dzięki;-))  Niektóre tereny takie piękne, że sama z konia "lecę" ;-))

Iwona, młoda została w domu, nie wyobrażam sobie wyprawy wzdłuż ruchliwej trasy z Bambi🙂


C jutro lonża lekka i może we wtorek bardzo spokojny teren. Generalnie my do świąt to tak na spokojnie, po świętach już intensywnej

Korys, witaj z Areną w naszym małym kąciku🙂

Jara zazdroszczę tej wody i takiego miejsca! Ja niedługo szukam u mnie jezior. (wiem, że są, ale trzeba trafić)
Maraton mi dzisiaj popsuł teren  🤔
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
13 kwietnia 2014 20:37
Teren zakończył się tak! 🙂

Z forumową Rosek


fot. meegi  :kwiatek:
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
13 kwietnia 2014 20:37
Dubel
derby   "Pamiętajcie, tylko spokój Was uratuje."
13 kwietnia 2014 21:20
Jara, zdjęcie mega! Też tak chcę.  😍
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
14 kwietnia 2014 08:38
derby, dawaj do nas, rudej arabki jeszcze nie mamy, same siwe 😁
JARA 15 lat nie jeździłaś ? nie ukrywam, że wzięło mnie "zdziwko" bo po zdjęciach nie dałbym Ci więcej niż 23 lata  😉
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
14 kwietnia 2014 08:54
korysindex4,  😍 jaki Ty dżentelmen  💃 dobre geny 😉 Za niecały miesiąc 28 lat skończe 😉
spokojnie spokojnie  🤣 Nie ma za co.

p.s Twojego avataru do dziś się boję  😀iabeł:  😀
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się